999 rezultate për

anetareve

Emrat e anëtarëve të rinj të bordit së Shërbimit Spitalor të Kosovës Qeveria e Kosovës ka miratuar përbërjen e re të Bordit të Shërbimit Spitalor Klinik Universitar të Kosovës. Pjesë e
Pas 9 viteve kërkohet zhvarrosja e 16 anëtarëve në Kosovë Lufta në Kosovë la shumë familje pa me të dashurit e tyre, të cilët numërohen si të zhdukur nga lufta. 16 anëtaret e
Cili është mbiemri i anëtarëve të familjes mbretërore? Familja Mbretërore Britanike jeton jetën e tyre në sy të publikut, po ka diçka që jo shumë njerëz e dinë: mbiemrin. K
Ministrja e PD-së merr nën kontroll mjekësinë Nga shtatë anëtarë që duhet të ketë, Bordi i Administrimit të Universitetit Mjekësor ka të emëruar sot 12 të tillë. Me d
U jepet lamtumira e fundit katër anëtarëve të familjes Alidema (FOTO LAJM) Katër trupat e pajetë, viktima të aksidentit në Prishtinë, që të gjithë anëtarë të familjes Alidema nga Pozherani, sot i
Kryetari i PD Fier, urdhër me SMS anëtarëve: Votoni Bashën! (FOTO LAJM) Zgjedhjet e sotme për kreun e demokratëve duket të jenë një farsë e vërtetë ashtu siç nisi që në fillim. Pas publiki
PDK, AAK e Nisma, në “telashe”, ja çfarë ka ndodhur Tri partitë politike, PDK, AAK dhe Nisma në zgjedhjet e 11 qershorit garuan si koalicion parazgjedhor dhe kjo do të ketë
Paralizohet Gjykata e Lartë, 5 gjyqtarëve u përfundon mandati Gjykata e Lartë është e paralizuar për shkak se pjesës më të madhe të anëtarëve të saj u ka përfunduar mandati. Mëso
Ilijovski: Janë të nevojshëm hapa të mëdhenj dhe sistematik për reformimin e VMRO-DPMNE-së Ilija Ilijovski është njëri nga këshilltarët në Këshillin e Komunës Qendër nga radhët e VMRO-DPMNE-së. Ai ishte edhe
Punonin në “Call center” dhe shpërndanin drogë, arrestohen 5 “bosët” shqiptarë Policia italiane ka vënë në pranga 5 shqiptarë të cilët furnizonin me drogë shtëpitë e Romës veriore. Lajmi bëhet i ditu
Kuvendi ende pa kryetar, seanca vazhdon ditën e hënë Pa ndonjë rezultat ka vazhduar edhe sot pasdite seanca konstituive e përbërjes së re konstituive të Kuvendit të Maqedoni
Trump iu “shpall luftë” anëtarëve të partisë së tij në Twitter Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump u ka shpallur “luftë” anëtarëve të Partisë së tij. Shkak i revoltës së Trump duket
SHBA, apel anëtarëve të NATO-s të rritin shpenzimet ushtarake Në takimin e parë të tij të NATO-s, sekretari amerikan i Shtetit, Rex Tillerson do t’u kërkojë aleatëve evropianë që të
Senati amerikan ratifikon anëtarësimin e Malit të Zi në NATO Senati amerikan ka ratifikuar anëtarësimin e Malit të Zi në NATO, pas kapërcimit të pengesës proceduriale që kishte mbaj
DEBATET/ “O çerr, o toç”, sherr dhe fyerje mes anëtarëve të KQZ pas largimit të Prengës Gjatë mbledhjes së djeshme në KQZ ku Armando Prenga dorëzoi në mjënyrë vullnetare mandatit, kanë ndodhur përplasje, akuz
Rrëfimi i dhimbshëm i 6 anëtarëve të familjes Hysaj në Gramsh: Tmerri në netët e ftohta Prej disa ditësh po kalojmë një mot të ftohtë e me grica, pavarësisht se ditët e fundit temperaturat janë rritur dhe nuk
LISTA/ Zbardhen pasuritë e anëtarëve të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi Përpos shërbimit në hetuesinë e diktaturës së tre anëtarëve, disa nga anëtarë të tjerë të institucionit më të ri të drej
Përfundon shorti, ja emrat e anëtarëve të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi Janë bërë publike emrat e parë nga shorti që po hidhet në Kryesinë e Kuvendit për zgjedhjen e anëtarëve të Këshillit të
Nis shorti për Këshillin e Emërimeve në Drejtësi, Hysi: Konkurrencë e pandershme! Në Kuvendin e Shqipërisë sot hidhet shorti për përzgjedhjen e anëtarëve të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi. Short
Babagjyshi i FRESSH-it me brekë të grisura para fëmijëve (FOTO LAJM) FRESSH-i i Elbasanit ka shpërndarë ditën e sotme ndihma për fëmijët në nevojë. Madje njëri prej anëtarëve ishte veshur s