999 rezultate për

anetaret

LDK: Deklarata e anëtarit të OVL-së nuk është njerëzore Skandaloze dhe jashtë çdo etike njerëzore, po e quan Avdullah Hoti deklaratën e nënkryetarit të OVL’së së UÇK’së Nasim H
Deputetët e kuvendit kërkojnë llogari për komisionin e Murat Mehës Deputetët e Kuvendit kanë kërkuar sqarime shtesë për Marrëveshjen zyrtare të demarkacionit para se ajo të futet në rend
Rike Roçi tregon kush e sfidon për bukuri (FOTO LAJM) Edhe pse ka kaluar shumë kohë pas pjesëmarrjes në Big Brother, Rike Roci vazhdon të komentohet në media. Vajza sexy t
Përveç KSHZ-së, edhe Komisioni rregullator për energjetikë me paga shtesë Nuk janë vetëm anëtarët e KSHZ-së që kanë ndarë kompensime, të njëjtën gjë e kanë bërë edhe anëtarët e Komisionit rregul
Deri 60 mijë euro para kanë përfituar anëtarët e KSHZ-së në Maqedoni Anëtarët e KSHZ-së përpos kompensimit që ia kanë dhuruar vetes, ata kanë harxhuar shumë para për udhëtimet e tyre pasi q
Emërohen tre anëtarët e huaj në Agjencinë e Akreditimit Emërimi i tre anëtarëve të huaj e ka kompletuar Bordin e Këshillit Shtetëror të Cilësisë të Agjencisë së Kosovës për Akr
Civil pas deklaratave të Baily-t: Të dorëhiqen anëtarët e KSHZ-së dhe t’i kthejnë paratë Komisioni Shtetëror Zgjedhor sot ka reaguar ndaj deklaratës së Ambasadorit të SHBA-ve në Maqedoni, Jess Baily duke vendo
Policia italiane shkatërron bandën shqiptare të drogës, arrestohen 10 persona Një bandë drogë është shkatërruar në Itali, anëtarët e të cilës shumica ishin shqiptarë. Operacioni është zhvilluar d
Haradinaj: Jemi të gatshëm t'i pranojmë anëtarët e ISIS Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka shfaqur gatishmërinë që Kosova t’i riatdhesojë kosovarët që janë rekrutuar
Përçahet Babastars, djemtë i kthehen kundër Getit Këto ditë grupi i njohur “Babastars”, janë ballafaquar me disa mospajtime brenda grupit. Ishte fillimisht njëri nga a
Qeveria vendos nga kush do të ruhen anëtarët e Vettingut Qeveria Shqiptare ka vendosur që tja ngarkojë sigurinë e anëtarëve të komisionit të Vettingut Gardës së republikës së S
Sot protestohet në Prishtinë për Grupin e Kumanovës Vendimi që dje drejtësia maqedonase mori për dënimin me burg anëtarët e “Grupit të Kumanovës” ka nxitur shumë reagime.
"Luftë" në KQZ për t'i hequr mandatin kryebashkiakut demokrat Dy anëtarët e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Denar Biba dhe Bledar Skënderi, kanë depozituar dje në KQZ kërkesën për
Shkatërrohet banda e “skifterëve” shqiptarë, vidhnin vila në Itali 9 shqiptarë kanë rënë në prangat e polisicë Italiane pasi akuzohen për vjedhje. Banda sipas autoriteve italiane isht
Horror në Uells, shkrumbohet banesa me 7 anëtarët që ishin në gjumë (FOTO LAJM) Shtatë anëtarë të familjes dyshohet se mund të kenë humbur jetën pasi një zjarr i madh ka rënë në shtëpinë e tyre kur is
Kjo është përleshja e parë në zgjedhje mes aktivistëve të dy partive politike në Maqedoni (VIDEO) Anëtarët dhe aktivistët e dy partive politike kanë shkaktuar një incident verbal në Butel, njofton TetovaSot. Anëtarë
RTK-së i jepet edhe 1.7 milion euro Rritja e numrit të punëtorëve, tejkalimi prej 25 për qind të buxhetit për mallra dhe shërbime, mosrealizimi i investimev
Kanë zaptuar miniera ari, vriten mizorisht anëtarët të fisit indigjen (FOTO LAJM) Rreth 10 anëtarë të një fisi të pambrojtur indigjen në një pjesë të largët të lumit të Amazon në Brazil janë gjetur të v
PD-LSI bashkojnë forcat kundër Ramës: Të dënohet Bushati Pas sherrit në Komisionin për Integrimin Europian, ka reaguar ashpër PD-LSI duke dënuar qëndrimin e ministrit Ditmir Bus
51-vjeçari nga Shkupi tenton të vrasë anëtarët e familjes me sëpatë MPB ka njoftuar se një 51-vjeçar me inicialet A.D. gjatë ditës së djeshme ka kërcënuar me sëpatë anëtarët e familjes së