E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

anetaret

Gjenden të vdekur të vende të ndryshme, 4 anëtarët e së njëjtës familje (FOTO LAJM) Katër anëtarët e një familjeje në Britaninë e Madhe janë gjetur të vdekur në dy lokacione të ndryshme. Trupat e babai
Gjorçev: Përveç punësimeve të pjesëmarrësve, asgjë tjetër konkrete Përveç punësimit të atyre që ishin pjesë e revolucionit laraman , ne nuk shohim një plan për rritjen e pagave dhe pensio
Anëtarët e Rolling Stones sfidojnë moshën duke nisur një turne të ri muzikor Gjashtë titanët e muzikës rock, Rolling Stones, duket se po sfidojnw moshwn. Ata kanw konfirmuar se do tw mbajwn njw tur
Dyshime për ndikim në OSHP, shkaku i bordit gjysmak Ka rreth gjatë muaj që Organi Shqyrtues i Prokurimit është duke funksionuar me vetëm tre anëtarë të Bordit. Kjo e ka vës
Caktohen dy seanca plenare, zgjidhen nënkryetarët e Kuvendit Kuvendi i Republikës së Maqedonisë pas mospasjes dyjavore të aktiviteteve plenare për shkak të udhëtimeve zyrtare të dep
Anëtarët për KLP dhe KLGJ me dosje, rezultojnë si bashkëpunëtorë të komunizmit Kandidatët për anëtarë të KLGJ dhe KLP-së, dy prej institucioneve më të rëndësishme të drejtësisë pas reformimit të saj,
Iluminati ekziston, kjo është dëshmia që e konfirmon! (FOTO LAJM) Ish ministri i mbrojtjes së Kanadasë ka bërë një deklaratë tronditëse se "Illuminati" është i vërtetë dhe po drejton fsh
Ribashkimi i “Spice Girls” entuziazmon Victoria Bechkam Duket se ribashkimi i vajzave të “Spice Girls”, ka entuziazmuar së tepërmi një nga anëtaret e grupit. Bëhet fjalë për
Emërohen anëtarët e rinj së Këshillit Drejtues të UP-së Ministri Bytyqi ka emëruar anëtarët e rinj në Këshillin Drejtues të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”. Anët
Statuti i OVL të UÇK-së ndalon emërimin e Haradinajt drejtor Nënkryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës të UÇK-së, Nasim Haradinaj, është emëruar drejtor i Bujqësisë në Komun
Del lista, ja kush janë anëtarët e rinj për KLP dhe KLGJ pasi lista e fundit u hodh poshtë, sot është krijuar sërish nëpërmjet shortit një listë me anëtarët e KLP-së dhe KLGJ-së
Japin dorëheqje të gjithë anëtarët e bordit në Federatën Amerikane të Gjimnastikës pas skandalit të Nassarit Skandali i abuzimit seksual nga Larry Nassar, që u dënua me 175 vjet burg e ka tronditur në themel Federatën Amerikane t
Dhimbje e lot, banorët e Tetovës përcjellin pesë anëtarët e familjes (FOTO LAJM) Me lot në sy banorë nga zona të ndryshme të Tetovës i dhanë lamtumirën e fundit nënës së bashku me katër fëmijët që humb
Tragjedia në Tetovë, përcillen në banesën e fundit 5 anëtarët e familjes (VIDEO) Pas namazit të Xhumasë në Tetovë ka filluar ceremonia e varrimit të nënës dhe katër fëmijëve të saj që humbën jetën mëng
Zbardhet dosja e "telefonit", kur dhe si u rekruatua sigurimsi që do bëjë vettingun (FOTO LAJM) Kozma Jano ishte një ndër kandidatët që i doli emri nga goglat për anëtar të Këshillit të Lartë të Prokurorisë, por të d
Zgjidhen me short anëtarët e KLP dhe KLGJ, kush janë të zgjedhurit Anëtarët e KLP dhe KLGJ janë zgjedhur ditën e sotme nëpërmjet shortit. Vetë nënkryetari i komisionit Ad Hoc, Oerd By
Skandalet e Haradinajt Me vendime kundërthënëse, larje të borxheve e shpërblim të shkelësve të ligjit është karakterizuar katërmujori i qeveris
Vetëvendosje ka një njoftim për anëtarët Lëvizja Vetëvendosje do të fillojë zgjedhjet e brendshme, të dielën do të mbajë mbledhjen e Këshillit të Qendrës së Pris
Asambleja e Përgjithshme e FSHF-së, këta janë anëtarët që do të zgjedhin presidentin e ri Më 7 shkurt do të zhvillohen punimet për Asamblenë e Përgjithshme që këtë vit përkon me atë zgjedhore për Presidentin e
Trump shpërbën Këshillin Presidencial Këshillues për HIV/AIDS Administrata e Presidentit Trump ka shkarkuar anëtarët e mbetur të Këshillit Presidencial Këshillues për HIV-in dhe Sidë