999 rezultate për

anetaret

EMRI/ Krimet e Rënda ndryshojnë masën e sigurisë për një nga anëtarët e grupit 'Bajri' Gjykata e Krimeve të Rënda ditën e sotme ka ndryshuar masën e sigurisë për një nga pjesëtarët e të ashtuquajturit Grupi
Këta janë tetë anëtarët e rinj në KQZ që u betuan para Thaçit Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, sot ka emëruar tetë anëtarë të rinj të Komisionit Qendror të Zgjedhjev
Osmani: Zgjedhjet e drejta do ta konfirmojnë pjekurinë demokratike të vendit Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane, Bujar Osmani, së bashku me delegacionin e Sekretariatit për Çështje E
Apeli i Krimeve të Rënda merr vendimin për dy anëtarët e bandës së Shijakut Apeli i Krimeve të Rënda ka marrë vendimin për të lënë në burg, dy anëtarët e grupit të Shijakut, Hekuran Hoxha dhe Hajr
Pasi i plasën përgjimet reagon Dako: Unë ha dreka dhe darka Kryetari i Bashkisë së Durrësit Vangjush Dako e ka thënë hapur se ai nuk e ka fare për shqetësim se është takuar me anët
Kë la brenda dhe kë jashtë? Del lista me 15 anëtarët e kryesisë së PD-së Janë zgjedhur anëtarët e kryesisë së Partisë Demokratike. 15 emrat e tyre vijojnë si më poshtë: Dhurata Çupi En
Hapen hetime për Këshillin Gjyqësor në Maqedoni Prokuroria për Krim të Organizuar dhe Korrupsion ka formuar lëndë sipas mënyrës “me të dëgjuar”, pas publikimeve nëpër m
Zgjidhet drejtuesi i shoqatës të gazetarëve në Maqedoni Këshilli Drejtues i Shoqatës së Gazetarëve të Maqedonisë dje mbajti mbledhje konstituive ku miratoi interpretimin autent
Bombardim me komente negative, FRESSH-istët në panik (FOTO LAJM) Detyra e FRESSH-istëve në cdo dalje të Kryeministit Rama duket se është mbushja me komente pozitive pro Ramës. Ama si
Ngrihet KLGJ, këta janë anëtarët e zgjedhur Janë votuar dhe zgjedhur sot gjashtë anëtarët të Këshillit të Lartë Gjyqësor (KLGJ). Ata janë Dritan Hallunaj, Brunil
Këta janë pesë anëtarët e parë të KLGJ Ka përfunduar numërimi për 5 anëtarët e Këshillit të Lartë Gjyqësor (KLGJ). Anëtarët e zgjedhur për KLGJ, Dritan Hall
PD nuk kënaqet me dënimin e Shullazit, sulmon Edi Ramën Gjykata ka dënuar sot me 55 vite burg anëtarët e bandës Shullazi por sipas Partisë Demokratike këto vite janë pak pasi i
Barcelona ndryshon logon? Anëtarët e klubit bëjnë lëvizjen e papritur Anëtarët e Asamblesë së Përgjithshme të klubit të Barcelonës nuke kanë pritur shumë mirë propozimin për ndryshimin e log
Del videoja: McGregori sulmoi i pari stafin e Khabib (VIDEO) Një video e pabesueshme, e papublikuar deri më tani, shfaq momentin kur dy anëtarët e Khabib e sulmojnë McGregorin – por
Opozitës nuk i del inati, zbardhet letra që largon Ballën nga Bashkimi Evropian Opozita kërkon largimin e Taulant Ballës nga Delegacioni Parlamentar i Stabilizim Asociimit: Shoqërohet me trafikantë dr
Nga anëtarët e qeverisë “Rama”, tek bukuroshet e ekranit, VIP-at që marrin pjesë në Maratonën e Tiranës Sot është dhe afati i fundit për regjistrimin në Maratonën e Tiranës, e cila vjen këtë vit me edicionin e saj të 3-të si
"Gjarpri" nxjerr kokën! Me Forca Speciale në Ujman për të minimizuar efektin e protestës kundër tij Zëdhënësi i KFOR-it, Vincenzo Grazo ka thënë për mediat serbe se misioni nuk ka informata nëse anëtarët e Forcave Specia
Çfarë po gatuhet në veri? Reagon KFOR-i Zëdhënësi i KFOR-it, Vincenzo Grazo ka thënë për mediat serbe se misioni nuk ka informata nëse anëtarët e Forcave Specia
Gjermania do të zhvillojë “Euro 2024”, shikoni sa votuan anëtarët e Komitetit Ekzekutiv të UEFA-s Ditën e sotme është bërë zyrtare nga UEFA se ku do të zhvillohet kampionati europian i vitit 2024. Për të siguruar o
Këto ligje janë aq të forta sa nuk i thyen dot as Mbretëresha Askush s’qëndron mbi ligjin. Dhe për këtë, qëndrojnë ligjet që aplikohen edhe për njerëzit më të rëndësishëm të shoqëris