999 rezultate për

anetaret

LR-PDSH: BDI reagon kur i ikin anëtarët, hesht kur sulmohen shqiptarët BDI-ja reagon në kohë dhe pa u vonuar vetëm atëherë kur anëtarësia e saj po i largohet, ndërsa qëndrojnë të heshtur kur
Përmbyset makina në Levan-Vlorë, plagosen 5 anëtarët e një familje Një aksident rrugur i ndodhur në aksin Levan-Vlorë ka lënë të plagosur pesë anëtarë të një familje. Ngjarja ka ndodhur m
Zgjidhen anëtarët e bordit të RTK-së, ja emrat Kuvendi i Kosovës ka miratuar propozimin e Komisionit për Media për anëtarë të bordit të Radio Televizionit të Kosovës,
PS e para për Këshillin Bashkiak në Tiranë PS kryeson për anëtarët e Këshillit Bashkiak të Tiranës, pasuar nga PD dhe LSI. Kur janë numëruar thuajse gjysmat e kuti
Shefi i policisë së Kosovës: Anëtarët e Grupit të Kumanovës, mbretër të drogës Në intervistën e Xhezair Shaqirit për median franceze "Media Part", jepet një dimension tjetër rreth grupit të armatosur
Ja kush janë 5 anëtarët e Këshillit të Prokurorisë Sot janë zgjedhur 5 anëtarët e Këshillit të Prokurorisë. Ata janë Arben Dollapaj, Dritan Peka, Irma Balli, Gentian Osman
Shtyhet gjyqi ndaj djalit të Isa Mustafës Është shtyrë për një afat të pacaktuar gjykimi për Besnik Mustafën, djalin e kryeministrit Isa Mustafa, si dhe gjashtë p
EULEX: Në aksidentin me helikopterin u lëndua një person që nuk ishte pjesë e misionit EULEX-it ka bërë me dije se në Aeroportin e Prishtinës një helikopter pronësi e kompanisë e Starlite Aviacionit, e kontr
1600 euro për familjet kumanovare, 10 mijë euro për policët Në mbledhjen e mbajtur mbrëmjen e djeshme qeveria e Maqedonisë ka vendosur që familjeve kumanovare, të mbetura pa banesa
Qeveria miraton katër projektligje si kriter për Liberalizimin Qeveria e Kosovës gjatë mbledhjes së saj ka miratuar një pako të projektligjeve për sistemin e drejtësisë, atë për Këshi
Eco Guerilla padit në gjykatë "Jugohromin" (VIDEO) Anëtarët e EcoGuerilla-s kanë dorëzuar në Gjykatën e Tetovës padinë kundër fabrikës së "Jugohromit" për shkelje të Kusht
Videoja nga Siria që i bëri të qajnë anëtarët e Këshillit të Sigurimit (VIDEO) Anëtarëve të KS të OKB-së u kanë shkuar lotët derisa po shikonin një video të një sulmi vdekjeprurës me armë kimike (gaz
Anëtarët e Gjykatës së Lartë, Nishani hap aplikimet për kandidatët Presidenti Bujar Nishani ka bërë me dije se vijojnë procedurat për plotësimin e dy vendeve vakante në Gjykatën e Lartë.
Anëtarët e Komisionit anti-korrupsion betohen para Veljanoskit Anëtarët e Komisionit anti-korrupsion kanë bërë sot betimin para kryetarit të Kuvendit, Trajko Veljanoski. Sejdi Hali
Kuvendi miraton anëtarët e rinj të Komisionit anti-korrupsion Përbërja e re e komisionit Anti-korrupsion nxiti polemika të ashpra në Kuvend mes deputetëve të shumicës parlamentare dh
Vrasja e prokurorit turk, arrestohet një nga anëtarët e grupit ekstremist Policia italiane ka arrestuar një shtetas turk në Venecia, i dyshuar se ka qenë anëtar i të majtës ekstreme turke DHKP –
Anëtarët e BDI grisin librezat partiake (FOTO-LAJM) Revolta nga devijimi i politikës së BDI-së, ka arritur kulmin dhe anëtarësia kanë filluar të grisin librezat partiake. M
LSDM shpërndan “bomba” tek qytetarët e Kumanovës (VIDEO) Duke filluar nga sot, anëtarët e LSDM-së së Kumanovës do të nisin një seri aktivitetesh me të cilat do të njoftojnë kuma
Kush janë anëtarët e Kryesisë së Vetëvendosjes Këshilli i Përgjithshëm të Lëvizjes Vetëvendosjes zgjodhi sot edhe edhe Kryesinë e re. Sipas njoftimit për mediat, me pr
Verifikimi i veteranëve të UÇK rrezikon të dështojë Procesi i verifikimit të veteranëve të luftës rrezikon të dështojë në tërësi, pasi që listat jo që nuk u pastruan, por u