999 rezultate për

anetaret

Adoleshentja shqiptare mahnit jurinë greke (VIDEO) Talenti i një adoleshenteje shqiptare ka lënë pa fjalë grekët. Xhodi Lulati, një vajzë 17-vjecare u shfaq në audicionet
Detajet e super operacionit: U kapën anëtarët dhe kokat e 4 grupeve, 300 policë të angazhuar Policia sëbashku me Prokurorinë e Krimeve të Rënda njoftoi sot se kanë përmbyllur njëoperacion të madh në të gjithë vend
Vendimi në tetor, kush janë anëtarët e Komisionit të Venecias që kanë Metën në "dorë" Raporti përfundimtar i Komisionit të Venecias me konkluzionet në lidhje me kërkesën e mazhorancës për shkarkimin e presi
TRONDITESE/ 14 vjeçari vret 5 anëtarët e familjes Një 14-vjeçar ka rrëfyer se ka vrarë të pesë anëtarët e familjes së tij në një rezidencë në Alabama, thanë autoritetet v
Terror/ Ekzekuton nga xhelozia 6 anëtarët e një famije, në fund vret veten (FOTO & VIDEO) Gjashtë anëtarë të një familje u vranë në vendbanimin Kajzerica në Zagreb në orët e mbrëmjes së ditës së enjte, me polic
Aksident i rëndë në Lezhë, plagosen 5 anëtarët e një familjeje Nje aksidenti rende ka ndodhur ne oret e para te mengjesit, ndersa kane mbetur te plagosur 5 anetare te se njejtes famil
KLGJ hap garën për anëtarët jo gjyqtarë të Gjykatës së Lartë Këshilli i Lartë Gjyqësor ka hapur garën për anëtarët jo gjyqtarë për Gjykatën e Lartë. Në mbledhje do të bëhet i dit
Gallatë e madhe: KQZ vendos që anëtarët e KQV-ve t'i përcakton Rilindja Mos pjesëmarrja e opozitës në zgjedhje ka bërë që Grupet e Numërimit të mos jenë të plota. KQZ ka vendosur sot që ta zgj
Vidhnin bankomate me mjet pirun, në pranga shqiptarë dhe serbë Shtatë persona kanë përfunduar në prangat e Gardës Civile spanjolle, katër prej të cilëve shqiptarë, pasi kishin krijuar
Bllokuan ambjentet e KZAZ-së Kukës, bashkia padit anëtarët për shpërdorim detyre (FOTO LAJM) Bashkia Kukës ka paditur për shpërdorim detyre anëtarët e KZAZ nr.11 të qytetit të Kukësit. Anëtarët e kësaj KZAZ-je
Bashkitë e opozitës padisin anëtarët e KZAZ-ve dhe policinë Bashkitë e opozitës depozitojnë kallzim penal ndaj anëtarëve të KZAZ-ve dhe të Policisë së Shtetit, për kryerjen e vepra
I hiqen pasaportat diplomatike krerëve të opozitës, kush e merr sipas rregullave të reja Krerët e opozitës jo parlamentare, me përjashtim të Monika Kryemadhi, duhet të dorëzojnë pasaportat diplomatike, për ndr
Rrëzuan dekretin e Metës, merren në mbrojtje anëtarët e KQZ-së 4 anëtarë të KQZ-së janë marrë në mbrojtje nga ana e njësisë speciale të policisë, fill pas vendimit të tyre për të rrë
Rikthehet Gjykata Kushtetuese, si do të zgjidhen anëtarët Gjykata Kushtetuese e Shqipërisë, e rrëzuar nga veprimi i ligjit të Vetingut, do të jetë funksionale brenda kësaj vere,
KQZ nuk njeh dekretin e Metës: Zgjedhje në 30 qershor dhe pikë Ashtu siç pritej dhe siç ishte paralajmëruar nga deklaratat e politikanëve të majtë, KQZ nuk ka njohur dekretin e Presid
Lajm i hidhur, miku i shqiptarëve nuk fiton sërish postin e eurodeputetit Pak orë pas mbylljes së votimeve për anëtarët e Parlamentit Evropian, duket se raportuesi për Shqipërinë Knut Fleckenste
Berisha: Dikush duhet të llogari për 200 anëtarët e vrarë të LDK-së Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha ka qenë i ashpër ndaj Hashim Thaçit gjatë një intervistë për Ora Neës kur fo
Ky është personi i rrezikshëm që kapi RENEA (FOTO LAJM) Arrestohet në Tiranë një i ri për llogari të policisë së Shkodrës. Ai është Barush Bregu 33 vjeç nga Shkodra, ndërsa u p
Arrestimet për grabitjen u bënë në këtë qytet, si u kapën anëtarët e bandës Policia ka arrestuar katër persona të cilët dyshohet se kanë lidhje me grabitjen e ndodhur më 9 prill në aeroportin e Ri
Vendimi i fundit për ta, dalin me pushime por vdesin të gjithë (FOTO LAJM) Këto kanë qenë pushimet e tyre të fundit si familje, pasi nëna, babai dhe dy fëmijët e tyre humbën jetën si pasojë e një