999 rezultate për

androidi

Bill Gates e pranon: Gabimi im më i madh humbja e tregut të telefonave Themeluesi i Microsoftit, Bill Gates, ka reflektuar për vendimet e tij të ndërmarra lidhur me sistemin operativ të telef
Dalin pamje të reja të Pixel 2, Androidi që kushton sa iPhone Evan Blass jep përsëri, këtë herë me një pamje të qartë të pasuesit XL dhe madje edhe Pixel 2 më të vogël. Ju mund të
Ja tre aplikacionet problematike të Androidit Ekzistojnë tre aplikacionet të cilët janë të destinuar të dëmtojnë telefona tanë. Këto janë pjesë e Google Play, aplikac
Facebook, Androidi kalon për herë të parë iPhone Facebook për telefonat me sistem operimi Android ka kaluar për herë të parë iPhonë sa i takon numrit të përdoruesve të p
Acer, Asus dhe Dell i bëjnë dalje Androidit Acer, Asus dhe Dell nuk do të përdorin më si sistem operimi për kompjuterët tablet “Androidin” por po presin që të dalë
Zhvilluesit preferojnë iOS më shumë se Android-in Një raport i ri ka zbuluar se në tremujorin e dytë të vitit 2011, zhvilluesit kanë preferuar të punojnë në iOS më shumë
Google paditet për përgjimet me Androidin Të mërkurën, të njëjtën ditë që Apple u përgjigj për akuzat se iPhone regjistron vendodhjen e përdoruesit që prej një vi