999 rezultate për

andres

Rosell zbret në fushë për një yll që nuk rinovon Çështja e momentit në kampin e Barcelonës është rinovimi i kontratës së mesfushorit Andres Iniesta dhe për t’i dhënë zgj
Andres Iniesta, gjithmonë me 5-6 "truproja" (FOTO LAJM) Andres Iniesta ka qenë shënjestër e lojtarëve të Real Madrid në "El Clasicon" e mbrëmshme, e fituar 2-1 nga Barcelona. T
Iniesta: Dua ta mbyll karrierën te Barça (VIDEO) A do të rinovojë Andres Iniesta me Barcelonën apo jo? A do të largohet "Don Andres"? Këto ishin pyetjet që kishin qarkul
"Betejë” në Manchester për Iniestan Cështja e rinovimit të Andres Iniestës është e destinuar të kthehet në një telenovelë me rrezikshmëri të lartë për "Futb
Barça rrit ofertën për Iniestën Refuzimi i Andres Iniestës për të firmosur marrëveshjen e re me Barcelonën për shkak të pakënaqësisë së futbollistit lid
Shok! Iniesta refuzon ofertën e Barçës Andres Iniesta i thotë jo ofertës së parë për rinovim të Barcelonës. Lajmi shokues e jep spanjollja "Cadena Ser", sipas
Barça: Iniesta më i paguari pas Messit Barcelona dhe Andres Inesta janë në prag të rinovimit të kontratës. Edhe pse asgjë nuk është zyrtare duket që bashkëpuni
Zyrtare: Mourinho i "rrëmben" Willian Tottenham-it Willian te Chelsea, tashmë është e kryer: sipas BBC, Anzhi ka arritur akordin me Blutë për transferimin e brazilianit në
Mjeshtërore! Golazo nga mesfusha (VIDEO) Ndeshja e kampionatit ekuadorian të futbollit mes Deportico Cuenca dhe Deportivo Quito, e përfunduar në shifrat 6-1, ofr
Andresa viziton vendlindjen (FOTO-LAJM) Andresa prej tre vitesh është pjesë e televizionit shqiptar pasi është pjesë e të "Dielës shqiptare". Në këtë spektakël
Iniesta me një super-Bugatti në Sardegna Mesfushori i Barcelonës dhe kombëtares spanjolle Andres Iniesta po kalon disa ditë pushimesh në ishullin italian të Sard
Andres Iniesta shpëton Albaceten Andres Iniesta nuk e harron origjinën e tij, Albaceten. Lojtari që është aksioner i klubit në të cilin nisi hapat e parë
Kupa e Konfederatave, Iniesta kërkon triumfin Andres Iniesta është i bindur se Spanja do të fitojë për herë të parë këtë verë trofeun e Kupës së Konfederatave në Braz
Kili frikësohet nga erozioni vullkanik Kili ka dhënë alarmin se mund të haset me një erozion të ri vullkanik, të ngjashëm me atë të dhjetorit të 2012. Për këtë
Murgeshat arrestohen për trafik droge (VIDEO) Tre femra të veshur si murgesha janë arrestuar nga policia pasi tentuan të kalonin një sasi prej 6 kilogramësh kokaninë
Dueli Iniesta-Ribery (FOTO LAJM) Kryendeshja e ditës së sotme është me siguri ajo e "Stade de France" mes Francës kryesuese të Grupit I dhe Spanjës së ve
Iniesta: Hesapet lahen në "Camp Nou" Fantazisti i Barcelonës Andres Iniesta është i vetëdijshëm se katalanasit nuk ishin në formën e tyre më të mirë në përba
Messi: Sa fat që kam Iniestën Ylli argjentinas i Barcelonës, Lionel Messi shpreh admirimin e tij për shokun e skuadrës, Andres Inesta, forma e të cili
Iniesta i "pakënaqur": Mund të japim më shumë Andres Iniesta është i pazëvendësueshëm për ekipin, por ai beson se mund të japë edhe më shumë. Ylli i Barcelonës, në vi
Barça, Messi pritet me duartrokitje Ylli i Barcelonës Lionel Messi, i cili dje fitoi "Topin e Artë", është pritur me duartrokitje nga shokët e skuadrës në s