999 rezultate për

andres

Konfirmoi largimin nga Barcelona, lojtarët përqafojnë Iniestan (FOTO LAJM) Andres Iniesta dje njoftoi largimin nga Barcelona në përfundim të sezonit në një konferencë për shtyp të organizuar në q
Ramos pranon se Iniesta e ka merituar fitimin e Topit të Artë por problemi për të ka qenë emri Edhe Sergio Ramos është i trishtuar nga pensionimi nga Barcelona i Andres Iniestas. Rivaliteti i El Clasios nuk shko
Manchester City dhe Arsenali hidhen në sulm për Andres Iniestan Manchester City dhe Arsenal po tentojnë për të bindur Andres Iniesta për të kaluar në Premier League në vend që të trans
Arditi i nxjerr "sekretin", sa vjeç është Andresa Ambrosio? Andresa Ambrosio është dora e djathtë e Ardit Gjebreas në të "Dielën Shqiptare". Si një ndër emisionet më të ndjekur
Iniesta: Jemi me fat që kemi Messin në skuadër Andres Iniesta është shumë i kënaqur me fitoren 3-0 ndaj Chelseat dhe kalimin në çerekfinale të UEFA Champions League.
Klubi kinez me një komunikatë zyrtare për Andres Inestan Skuadra kineze, Tianjin Quanjian ka dhënë një komunikatë zyrtare për mesfushorin Andres Iniestan, ku mohon se kanë arrit
Andres Iniesta kryen seancën e parë të trajnimit për ndeshjen ndaj Chelseat Kapiteni i Barcelonës, Andres Iniesta ka përfunduar një seancë trajnimi përpara ndeshjes në UEFA Champions League me Che
Klubet kineze i ofrojnë pagë të çmendur Andres Iniestas Andres Iniesta aktualisht është pjesë e klubit të Barcelonës, dhe po shërohet nga një lëndim i rëndë që mori gjatë kësaj
Andres Inesta dëmtohet dhe lë fushën e lojës (FOTO LAJM) Mesfushori spanjoll Andres Iniesta është lënduar kundër Atleticos, pasi ai u largua nga loja në minutën e 35'-të. Kap
Ish-trajneri i Realit tregon si Reali dështoi të blinte lojtar të Barcelonës Ish-trajneri i Real Madridit, Bernd Schuster pranon se ai u përpoq të nënshkruante me mesfushorin e Chelseat, Cesc Fabre
Andres Iniesta kujton golin që i shënoi Chelseat në 2009 Futbollisti spanjoll Iniesta është rikthyer të flasë për ndeshjen në “Stamford Bridge”, ku Barcelona u kualifikua në fin
Valverde flet reth ofertën për Iniestën nga Kina Trajneri spanjoll i Barçës, Valverde, ka hedhur poshtë thashethemet se një ofertë ishte pranuar nga drejtuesit katalunas
Coutinho vlerëson Iniestën: Gjeni Sulmuesi i Barcelonës, Philippe Coutinho, ka thurur elozhe për bashkëlojtarin, Andres Iniesta. Coutinho i cili erdhi
Beyonce ndërron andresën e E-mail çdo javë Gjatë një interviste të dhënë për “Entertainment Tonight”, ditën e premte, Ed Sheeran ka shpjeguar komunikimin që e ka ç
Ronaldo i rikthehet futbollit, merr post në futbollin brazilian Ronaldo mund të rikthehet shpejt te Corinthians, nëse Andres i cili drejtoi Sao Paulon katër vite zgjidhet në krye të Co
Habit Andresa: Jam xheloze për Arditin më shumë se gruaja e tij Andresa Ambrosio është braziliania sipmatike e cila u bë e famshme për pasi u shfaq tek “E Diela Shqiptare” si pjesë e f
Iniesta merrr një vendim të madh, tregohet realist për të “Jam realist, ka shumë mundësi që ky botëror të jetë takimi im i fundit me ekipin përfaqësues”. Kështu së paku ka pohuar
Andresa prezanton familjen e saj të madhe në Brazil (VIDEO) Ajo është një nga moderatoret më të pëlqyera nga publiku shqiptar edhe pse në fakt ajo është nga Brazili. Pas mbyllje
Klubi meksikan zyrtarizon Andres Iniestën, por më pas plas gallata Mund të jetë shumë e vështirë të luash në një sport, kur dikush tjetër mban emrin dhe mbiemrin tënd, dhe në fakt është s
Si duket sot ish e dashura e Noizyt, nëna e Leandrës (FOTO LAJM) Reperi i njohur Noizy njihet për historinë me ish të dashurën e tij, nënën e Leandrës. Shpesh është aluduar se reper