999 rezultate për

andreea

Andreea Tolemeiu, modelja rumune që i sjell fat Milanit (FOTO LAJM) Modelja rumune, Andreea Tolemeiu gjithmonë i sjell fat skuadrës së Milanit sa herë që ajo ndodhet në stadium. Ajo ësh
Motoçiklisti Italian harron Belen Rodriguez, lidhet me modelen Andreea Sasu (FOTO LAJM) Motoçiklisti i njohur Italian Andrea Lannone e ka harruar përfundimisht Belen Rodriguez, shkruan Albeu.com. Sipas rev
Andreea Tolomeiu tifozja e çmendur pas Milanit (FOTO LAJM) Kur Milan luan në "San Siro" ajo është gjithmonë e pranishme dhe shpesh me uniformën e kuqezinjve. Ne po flasim për A