999 rezultate për

andre

Sevilla kërkon të blejë Andre Silvan por kërkon ulje çmimi Pavarësisht se në pjesën e dytë të sezonit nuk është shfaqur në lartësinë e duhur, Sevilla duket se ka vendosur që të bl
Lacazette fantastik në golin e dytë të Arsenal (VIDEO) Arsenali ka shënuar edhe golin e dytë kundër Newcastle United në ndeshjen që po zhvillohet në stadiumin "Emirates". I
Rita Ora sërish me të dashur Rita Ora bëri që të gjithë të kthejnë kokën nga ajo teksa po largohej nga hoteli i saj në Nju Jork, e veshur shumëgjyrës
Andre Villas-Boas i çmendur pas Frankie De Jong Andre Villas-Boas është thellësisht i goditur nga Frenkie de Jong. Mesfushori i Ajax dhe Holandës, që është blerë tashmë
Formacionet zyrtare Inter - Eintracht: Keita zëvendëson Martinez Interi dhe Eintracht Frankfurti ndeshjen e parë e mbyllën pa gola, ndërsa kjo kthyese që zhvillohet në Guiseppe Meaza, d
Andrea Conti: Po u kualifikuam në Champions do i lyej flokët kuqezi Mbrojtësi i Milanit Andrea Conti ësht ka bërë një premtim interesant, teksa ka deklaruar se nëse Milani siguron Ligën e
Lajm bombë nga Italia, Allegri rrezikon shkarkimin para sfidës ndaj Atleticos Një lajm bombë ka ardhur nga e përditshmja torineze "Libero" teksa bën me dije se Allegri rrezikon shkarkimin para sfidë
Agjenti i lojtarit: Barcelona ka shprehur interesim për të Ajaxi prej kohësh konsiderohet si akademia më e mirë në botë që vetëm nxjerr talenta. Barcelona pasi bleu mesfushori
Motoçiklisti Italian harron Belen Rodriguez, lidhet me modelen Andreea Sasu (FOTO LAJM) Motoçiklisti i njohur Italian Andrea Lannone e ka harruar përfundimisht Belen Rodriguez, shkruan Albeu.com. Sipas rev
Andreea Tolomeiu tifozja e çmendur pas Milanit (FOTO LAJM) Kur Milan luan në "San Siro" ajo është gjithmonë e pranishme dhe shpesh me uniformën e kuqezinjve. Ne po flasim për A
Futbollisti i Manchester United konfirmon të ardhmen Andreas Pereira nuk do të largohet nga Manchester Unitedi në janar, përkundër faktit se nuk zë dot vend në formacionin e
Andrea Pirlo i apasionuar pas këngëtares shqiptare (VIDEO) Legjenda italiane, Andrea Pirlo, ka publikuar një video në Instagram, ku ai e shijon ditën e diel duke e dëgjuar këngën
Kjo është fansja më e çmendur e Game of Thrones (FOTO LAJM) Duket se pasioni për serialin Game of Thrones ka bërë që njerëzit të lënë gjithcka dhe të nisen në udhëtime plot mistere
SPAL shokon Milanin (VIDEO) SPAL ka kaluar në avantazh ndaj Milanit në "San Siro". Ai që ka shënuar është Andrea Petagna në minutën e 13'. N
Rita Ora del rrugve me të dashurin e ri (FOTO LAJM) Nën atmosferën festive, këngëtarja me famë botërore Rita Ora ka dalë që të shëtisë me të dashurin e saj të ri. Ajo ës
Andre Gomez: Jam i lumtur që u largova nga Barcelona, familja ime vuante në Spanje Andre Gomez ndihet i lumtur te skuadra e Evertonit në kampionatin anglez. Portugezi është shrehu gjithashtu se familja e
Tottenham kërkon Andre Gomes-in Pas disa sezoneve të vështira në Katalonjë, mesfushori portugez u huazua te skuadra e Everton në Premier Legue. Gjat
Sevilla pranë blerjes përfundimtare të Andre Silvës Sevilla është pranë blerjes përfundimtare të Andre Silvës nga Milani. Andaluzët ofrojnë 39 milonë euro plus 4 milion të
"Do ti lyp ato para"! Ema Andrea i përlot të gjithë Aktorja Ema Andrea ka bërë një gjest të rrallë, që shumë pak persona të famshëm e kanë bërë. Ajo luajti në emisionin
Zbulohet harta e vitit 1455, Ballkani quhej Scandrebeco Një rast tjetër i ngjashëm kur territoret përcaktohen me emrin e një njeriu mund të jetë vetëm në rastin e Amerikës. Por