999 rezultate për

andre

Egla Harxhi: Unë dhe Alexandre lamë Parisin për të bërë Libofshën si Ibiza Në Shqipëri rikthehet pasi thotë se në kryeqytetin francez bëri jetë të ngjashme si në filmin “Mesnatë në Paris” të Wood
Vjen oferta e parë për Andre Silvan nga Anglia Andre Silva u kthye tek Milani, pas huazimit tek Sevija një sezon më parë. Pasi spanjollët nuk shfrytëzuan të drejtën e
Babai i Neymar takohet me drejtuesit e Barcelonës, zbulohen negociatat Ditën e sotme babai i Neymar dhe avokati i lojtarit brazilian do të takojnë përfaqësuesin e Barcelonës, Andre Cury, për
Presidenti i Shkëndijës nën shoqërimin e Andrea Agnellit Numri një i Shkëndijës, Visar Bexheti paraditën e të premtes qëndroi bashkë me presidentin e Juventusit, Andrea Agnelli,
Pirlo rikthehet te Juventus? Andrea Pirlo mund të rikthehet te Juventus. Ai është kontaktuar nga presidenti i Juventusit, Andrea Agnelli, ku bëhet e
Sulmuesi 19-vjeçar i Interit na prezanton të dashurën seksi (FOTO LAJM) Sulmuesi Andrea Pinamonti mbylli një sezon mjaft të mirë në radhët e Frosinones, ku ishte i huazuar nga Interi dhe tashm
Gjermania publikoi listën për ndeshjet me Bjellorusinë dhe Estoninë Trajneri i Gjermanisë, Joachim Low ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjet e ardhshme që zhvillohen kë
Zyrtare: Andre Silva rikthehet te Milani Andre Silva rikthehet te Milani. Klubi andaluzian ka vendosur mos e bleje portugezin pasi e kishte në huazim deri ne fun
Andreea Tolemeiu, modelja rumune që i sjell fat Milanit (FOTO LAJM) Modelja rumune, Andreea Tolemeiu gjithmonë i sjell fat skuadrës së Milanit sa herë që ajo ndodhet në stadium. Ajo ësh
Stuhia "Andrea" drejt Maqedonisë, alarm në Shkup Stuhia “Andrea” pritet të përfshijë Maqedoninë e Veriut në ditët në vijim dhe të sjell reshje të mëdha me sasi prej 50 d
Rita Orës i vjedhin 2.7 milion euro Kontabilisti, Andrew Munday i shkaktoi një humbje prej afro 2.7 milionë eurove kompanisë së Rita Orës, e cila zgjati sht
E papritur, sipas mediave italiane Allegri jep dorëheqje nesër Media e njohur italiane "Sport Mediaset" ka raportuar një lajmë të bujshëm në lidhje me të ardhmen e trajnerit të Juvent
Andrea Pirlo nis punën si trajner te klubi legjendar Ish-legjenda e futbollit Italian Andrea Pirlo është gati të nisë punën si trajner. Ai pritet të marrë drejtimin e skuadr
Jorge Mendes projekton shkëmbime te Milani Andre Silva rikthehet, ndërsa Patrick Cutrone niset. Është një skenar i mundshëm për të ardhmen e sulmit të Milan, që in
Torino-Milan, formacionet zyrtare: Milan në presionin e fitores Milani do të përballet përballë Torinos në shtëpinë e këtyre të fundit për një vend në katër më të mirat. Nga minuta
E qara e Sandrës! Fotot që bënë bujë në 2018 (FOTO LAJM) Në garën e “World Press Photo 2019”, (Fotoja e Shtypit Botëror 2019), kanë marrë pjesë 78.000 foto të bëra nga 4738 foto
Milani ne telashe, Sevilla rikthen Andre Silva-n Fillimi i sezonit ishte magjik për sulmuesin portugez Andre Silva, i cili ishte huazuar nga Milani, te skuadra e Sevilla
Me paratë e Andres Silvës Milani synon të blejë yllin e Marseillë Milani ka vendosur të shesë përfundimisht Andre Silvën tek Sevilla. Kështu me paratë fituar prej tij kuqezinjtë do t
Dalin fotografitë që fundosin Vuçiçin, vëllai i tij me bossin e krimit (FOTO LAJM) Mediat në serbi janë duke publikuar një fotografi të shkrepur ku shihen bossi i krimit në veri të Kosovës, Zvonko Veseli
Zogu më i rrezikshëm në botë vret pronarin Ishte një telefonatë e pazakontë për zyrën e sherifit. “Ne iu përgjigjëm një incidenti ku telefonuesi na informoi se një