999 rezultate për

andre

Andre Gomes flet për herë të parë pas dëmtimit, falenderon ato që i qëndruan pranë (VIDEO) Mesfushori portugez, Andre Gomes pësoi në fundjavën që e lamë pas një dëmtim të rëndë, duke e thyer këmbën në kyç. Ai
Son me dopietë në 4 minuta, ia dedikon Andre Gomes-it (VIDEO) Heung-min Son ka shënuar një dopietë brenda katër minutave ndaj Crvena zvezda-s duke siguruar fitoren e Tottenham. Su
Spitali në Liverpool nuk merr asnjë cent për operimin e Andre Gomes Të dielën e kaluar e gjithë botë u prek nga pamjet e rënda kur Andre Gomes theu këmbën në ndeshjen kundër Tottenhamit.
Lëndimi i frikshëm i Gomes, kryhet me sukses operacioni Andre Gomes e ka kryer me sukses operacionin në këmbën e djathtë pas lëndimit ‘horror’ që pësoi mbrëmë. Lajmi është konf
Theu këmbën, Everton me komunikatë zyrtare për Andre Gomes Andre Gomes pësoi një lëndim të rëndë në këmbën e djathtë në ndeshjen e Premierligës kundër Tottenham. Futbollisti i
Dalin pamjet: Momenti kur mjekët ia kthejnë këmbën në vend Andre Gomes (VIDEO) Një nga ngjarjet më tronditëse në futboll ndodhi sot në ndeshjen mes Everton dhe Tottenham, e cila përfundoi baras 1-1.
Kjo është gjendja e Andre Gomes pas dëmtimit Trajneri i Evertonit, Marco Silva ka folur pas ndeshjes mes skuadrës së tij dhe Tottenham, ku Andre Gomes pësoi një lënd
Son i thyen këmbën Andre Gomez dhe shpërthen në lot (VIDEO) Totenhemi ka dështuar të fitojë ditën e sotme, teksa nuk ka shkuar më shumë se barazimi 1-1 ndaj Evertonit në transfertë
U lidh me burrin e martuar, 25 vjeçarja i jep fund jetës Një organizatore e dasmave dhe ngjarjeve festive ka marrë vendimin fatal dhe i ka marrë jetën vetes, pasi ishte lidhur m
"Ups, më kapen kamerat", tërbim dhe buzëqeshje nga gruaja e futbollistit (VIDEO) Pasi fitoi derbin kundër Wislës me golin e rumunit Sergiu Hanca, Cracovia u ndal të dielën në shtëpi nga Gornik. Ndeshja
ZYRTARE/ Barzagli mer një rol të ri te Juve Më 16 maj të këtij viti, ish mbrojtësi i Juventusit dhe Italisë Andrea Barzagli vendosi t’i japë lamtumirën futbollit të
Frankfurt-Arsenal, formacionet zyrtare: Dy shqiptarë titullarë Frankfurt dhe Arsenal do të takohen në ndeshjen e xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Në këtë
Kush është tifozja braziliane që çmendi lojtarët dhe tifozët (VIDEO) Ndeshja e basketbollit, SHBA-Brazil ka kaluar në një plan tjetër për një moment, ku bie në sy një tifoze e brazilit.
Erjona Sulejmani shigjeton Andre Silvan (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare që po bën karrierë në Itali, Erjona Sulejmani, nuk është vetëm e komentuar për format e saja
Andre Silva nuk ka vend te Milani, Valencia hidhet në sulm Valencia tashmë ka filluar kërkimin e tyre për të zëvendësuar Rodrigon, i cili është në prag të përfundimit të një tran
Arrestohet ish drejtori i Regjistrit Qendror, Andrea Popovski Ish ushtruesi i detyrës drejtori i Regjistrit Qendror, Andrea Popovski, është arrestuar nga policia. Sipas burimeve të A
Rama publikon postimin e Ema Andreas: Jam për një teatër të ri Kryeministri Edi Rama vazhdon të publikojë statuset e aktorëve të cilët janë dakord për ndërtimin e një Teatri të Ri.
Milani në "hall" të madh, Andre Silva nuk kalon testet mjekësore te Monaco "Calciomercato" dhe "RMC Sport" raportuan se Andre Silva ka përfunduar testet mjekësore, dhe se ai është gati tani të n
E kryer, Correa është i Milanit Sipas Sky Sport (via Milannews.it), Andrea Correa thuhet se do të bëhet së shpejti lojtar i Milanit. Zvonimir Boban i
Milani i bëri dalje, Andre Silva bëhet me skuadër të re Andre Silva shumë shpejt do të jetë lojtari më i ri i skuadrës së Monacos në kampionatin francez. Sikurse raporton Ca