999 rezultate për

andre

ZYRTARE/ Candreva largohet nga Interi, mbetet po në Serie A Antonio Candreva është futbollisti më i ri i klubit të Sampdorias. 33-vjçari italian në sezonin e ri do të luajë nën
Ish të dashurat i nxjerrin “të palarat” princit britanik: S’kishte kufij, i varur nga sek*i! (FOTO LAJM) Një libër “bombë” që pritet të dalë të enjten, pretendon se Princi Andrew është i varur nga seksi. Sipas disa grave,
Candreva i rradhës që largohet nga Interi, kjo pritet të jetë skuadra e re Pas 4 sezonesh Antonio Candreva do të mbyllë aventurën e tij me Interin. Mesfushori anësor i cili te zikaltrit ka luajtu
"Je pozitive me COVID, po të sjellim një ambulancë", Ema Andrea merr telefonatën shqetësuese Në një kohë kur COVID-19 po merr jetë dhe po infekton qindra në ditë, shakatë me virusin janë gjëja e fundit që mund të
Mourinho i "fiksuar" pas sulmuesit të Serie A, Tottenham i bën ofertë zyrtare Torinos Starti në kampionat ishte zhgënjyes për Tottenhamin, që përveç humbjes 0-1 ndaj Everton, u shfaq shumë i parrezikshëm dh
Pirlo i tregon derën yllin brazilian të Juventusit Andrea Pirlo bëhet gati për fillimin e punës si trajner i ri i Juventusit. Andrea Pirlo vazhdon të planifikojë ekipin
Të pandreqshëm! Vatër e re në Krujë, 11 dasmorë të infektuar me COVID-19 Shqiptarët e kanë të vështirë të ndjekin rregullat edhe në një kohë të vështirë si pandemia që po kalojmë. Dasmat vi
Një nga më pak të paguarit në klub, kjo është paga e Andrea Pirlo-s Andrea Pirlo është emëruar ditët e fundit në krye të stolit të Juventusit. Ish-mesfushori, i cili luajti për bardhezinjt
Conte reagon pas emërimit të Pirlos si trajner i Juventusit Trajneri i Interit Antonio Conte pranon se duke parë Andrea Pirlo të bëhet trajneri i tij rival i Scudetto te Juventus p
Ylli i Arsenalit drejt Atletico Madridit për 30 milion euro Alexandre Lacazette mund të largohet nga Arsenal. Sigurimi i rinovimit të kontratës me Pierre Emerick Aubameyang si d
Buffon ende nuk e beson që Pirlo është trajner i Juventusit: Duhet të të quaj Mister? (FOTO LAJM) Nga shokë skuadre tashmë në marrëdhënie trajner dhe lojtar. Portieri i Juventusit, Gianluigi Buffon bëri shaka me mikun
ZYRTARE/ Andrea Pirlo trajneri i ri i Juventusit Juventusi pas shkarkimit të Maurizio Sarrit për shkak të eliminimit në Champions ka emëruar trajnerin e ri. Teksa pri
Ardit Gjebrea një romantik i pandreqshëm, poston fotot plot dashuri të gruas e vajzës(FOTO LAJM) Moderatori Ardit Gjebrea është një nga emrat më të dashur të ekranit prej shumë vitesh. Ai ka nisur pushimet me famil
Dalin pamjet, si u martua në heshtje princesha Beatrice me biznesmenin (FOTO LAJM) Princesha Beatrice vendosi të zhvillonte një ceremoni private, edhe pse do të kishte dashur diçka të ngjashme me atë të
Juventusi interesohet për super sulmuesin Juventus i janë drejtuar agjentit të Alexandre Lacazette, për të diskutuar një veprim të mundshëm veror. ‘Zonja e Vje
Jep dorëheqjen kreu i PD-së në Korçë, Andre Mano Kreu i Degës së Partisë Demokratike në Korçë, Andrea Mano ka dhënë dorëheqjen nga ky post. Mësohet se Mano ka dhënë d
"Përpjekja e dëshpëruar për njohje", Shaqiri i kthehet me ironi prestigjozes zviceriane: Ja ku e keni faqen e parë Xherdan Shaqiri ka tërhequr vëmendjen e prestigjozes zviceriane “Blick“. Pas fitimit të titullit kampion me Liverpuli
Për herë të parë, Ema Andrea pranon se ka rënë pre e dhunës fizike nga burrat Një nga aktoret më të njohura shqiptare, Ema Andrea, ka ardhur sot me një rrëfim ndryshe ne "Top Talk". Ema nuk është
Stresi i pandreqshëm! Futet sërish në telashe e policia i merr patentën (FOTO LAJM) Policia Rrugore i ka marrë patentën reperit Stresi. Stresi ka filmuar momentin kur i kanë marrë patentën, teksa ishte
U futën emrin në listën për shembjen e teatrit, Ema Andrea dhe Kozeta Kurti: S'kemi firmosur asgjë! Peticioni i ri i artistëve që kërkojnë Teatër të ri, te godina aktuale, të publikuar në mënyrë të beftë dje në media, du