999 rezultate për

andre

Interi në vështirësi, Sampi shënon të dytin (VIDEO) Interi është duke hasur vështirësi ndaj Sampit në shtëpinë e këtyre të fundit. Pas golit të para Candreva, një tjetër
E konfirmon Pirlo, Giroud në objektivat e klubit Trajneri i Juventus, Andrea Pirlo, ka folur pas fitores 4-1 te cilën e arriti Juve kundër Udinese në kuadër të xiros së
Pirlo: Mbyllëm vitin në mënyrë të gabuar, tani e kemi organikën e plotë Trajneri i Juventus, Andrea Pirlo, ka folur për mediat në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj Udinese, që do luhet
Pirlo: Jam pak i zemëruar, por jemi mirë Trajneri i Juventus, Andrea Pirlo, ka folur në konferencën për shtyp para ndeshjes që zhvillon Juventus kundër Parma, në
Pirlo i sugjeron tifozëve të harrojnë ndeshjen me Barcelonën Trajneri i Juventus, Andrea Pirlo, ka sygjeruar tifozët dhe mbështetësit e ‘Bianconerëve’ të harrojnë ndeshjen me Barcel
Plumba në kokë e gjoks, detaje nga ekzekutimi i vëllezërve Olldashi Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë e regjistruar një ditë më parë në Maliq, ku u ekzekutuan me armë zjarri
Andre Schuerrle dhe Mario Gotze do investojnë në një kompani kanabisi Shteti i Holandës njihet si një vend liberal për sa i përket kanabisit, dhe nga kjo liri duket se kanë përfituar dy ish-
Kaos te Juventus, lojtarët në hall me Andrea Pirlon "Il Corriere della Sera" raporton se lojtarët e Juventusit janë të hutuar pasi Andrea Pirlo nuk flet për taktikat me ta.
Atletico e Madridit mposht minimalisht Barcelonën, katalanasit "zhyten" në mesin e tabelës (VIDEO) Atletico Madridi ka arkëtuar tri pikë tejet të rëndësishme në shtëpi ndaj Barcelonës. "Los Rijoblancos" fituan me rez
Murinjo i pandreqshëm, tallet me ndeshjet e kombëtareve: Javë e mahnitshme, siguri absolute Zhoze Murinjo nuk ndryshon kurrë. Trajneri portugez është gjithmonë ironik me batutat e tij dhe prej kohësh në Insta
Juventusi parakalon Realin në garën për yllin e Bayernit Juventusi është duke prirë në garë me Real Madridin për shërbimet e mbrojtësit të Bayern Munichut, David Alaba. Sipas
Juventusi largon Pirlon nga stoli? Del emri i njohur në skenë Juve po humb durimin, Pirlo është gati të pushohet nga puna. Juventus e nisi keq sezonin e ri, kështu që mediet itali
Del Piero analizon humbjen e Juves: Është alarmues Ish-kapiteni i Juventusit, Alesandro del Piero, ka analizuar humbjen e bardhezinjve ndaj Barcelonës, nga studiot e rrjet
Pa skuadër, Alexandre Pato pritet të rikthehet në Evropë Alexandre Pato është një prej disa lojtarëve të rëndësishëm që aktualisht janë pa skuadër. Braziliani po kërkon një ekip
Kujtim Gjuzi rrëfen se është një romantik i pandreqshëm: Më pëlqejnë puthjet buzë detit! Deputeti i opozitës parlamentare, Kujtim Gjuzi ka treguar se është një njeri shumë romantik. Në një intervistë në “Af
Humb jetën tragjikisht 39 vjeçarja, grerëza ishte futur në lëngun e frutave Një ekologe e njohur ruse ka vdekur prej pickimit të një grerëze të fshehur në një kuti kartoni të lëngut të frutave.
Qëndrimi në stol nervozon Dybalan, debaton me Paraticin Paulo Dybala nuk po kalon një moment aspak të mirë në këtë fillim sezoni te Juventusi, pasi nuk ka zbritur ende në fushë
"Ngeci" në barazim ndaj Crotones, Pirlo kërkon kohë për Juventusin e tij Pa Cristiano Ronaldon, që mungon për shkak të koronavirusit, Juventusi u ndal në barazim 1-1 në ndeshjen ndaj Crotone-s
Federico Chiesa mund të debutojë ndaj Crotones me fanellën e Juventusit Federico Chiesea mund të bëjë debutimin për Juventusin të shtunën kundër Crotones, ndërsa Paulo Dybala thuhet se është n
Alexandre Pato dëshiron të rikthehet sërish në Itali Ish-sulmuesi i Milanit, Alexandre Pato është lidhur me një rikthim në Itali, ku skuadra si Genoa, Spezia dhe Monza kanë