999 rezultate për

anderleht

E ardhmja Abazaj, Osijeku ska ndërmend ta mbaj lojtarin Kristal Abazaj e ka mbyllur aventurën e tij tek Osijeku në Kroaci. Sulmuesi anësor u huazua nga Anderlehti te kroatët në
Pamje të rralla, tifozët i "vënë flakën" stadiumit, arbitri braktis ndeshjen në Belgjikë (FOTO & VIDEO) Skena të llahtarshme vijnë nga ndeshja e kampionatit belg mes Standardit të Liezhit dhe Anderlehtit, e cila u braktis në
Abazaj drejt largimit nga Anderleht, mësohet skuadra e re Sulmuesi shqiptar që aktivizohet me skuadrën e Anderleht në Belgjikë, Kristal Abazaj nuk po kalon një sezon të mirë. Ai
Abazaj tregon arsyen pse nuk luan me Anderlehtin Kristal Abazaj ishte një “kristal” në futbollin shqiptar, por pas kalimit te skuadra e Anderleht në Belgjikë, performanc
Hasi kontestohet nga tifozët, drejt largimit Aventura e Besnik Hasit në krye të ekipit të Anderlehtit shumë shpejt, mund të marrë fund. Trajneri shqiptar është kon
Duele spektakolare edhe në Europa League (FOTO LAJM) Në Nion të Zvicrës para pak çastesh është hedhur edhe shorti i Euroropa League. Raundi i 1/32-ve ka rezervuar përballje
Besnik Hasi kriset me Anderlehtin, pranë largimit Marrëdheniet mes trajnerit shqiptar Besnik Hasi dhe Anderlecht nuk jane më si dikur kur klubi mbretëror belg festonte me
Anderlehti i Hasit humbet 3 penallti me 3 lojtarë të ndryshëm (VIDEO) Anderlehti i Hasit, për Librin Guinness... Një histori për film, por që është bërë realitet këtë të diel, në sfidën e sk
Hasi e nis me "poker" aventurën si trajner i Anderlehtit Besnik Hasi e ka nisur me fitore aventurën si trajner i Anderlehtit. Kjo pasi ekipi i drejtuar nga gjakovari ka shënuar