999 rezultate për

anderlecht

Allegri: Të "zemëruar" ndaj Anderlecht Milani po kalon një nga periudhat më të vështira, pasi ka shënuar startin më të keq të sezonit ndër vite, por koha nuk p
Milan-Anderlecht, formacionet e mundshme Këto janë formacionet e mundshme të ndeshjes së sotme të Champions League, Milan-Anderlecht, e programuar të luhet në mb
Hasi: Moment i artë për të mundur Milanin Në një ndeshje kundër Milanit shumë personazhe të futbollit do të donin të ishin në fushë, por Besnik Hasi thotë se e ka
Allegri optimist: Fitojmë ndaj Anderlecht "Duhet të mendojmë pozitivisht". Kjo është motoja e trajnerit të Milanit, Massimiliano Allegri në prag të debutimit për
Capello: Milan, kujdes Zenitin Trajneri i kombëtares ruse dhe ish trajneri i suksesshëm i Milan, Fabio Capello, nëpërmjet një interviste dhënë për "Gaz
Ja oferta e Arsenal për talentin e Anderlecht (VIDEO) Arsenal po përgatit goditjen e merkatos së janarit, me një ofertë për sulmuesin argjentinas të Anderlecht, Matias Suarez
Anderlecht kërkon para për Lukakun Skuadra Belge Anderlecht ka kërkuar nga blutë e Londrës sulmuesin e ri Sturridge dhe disa para për Lukakun.Chelsea i kis
Lukaku pranë Chelsea-t Chelsea ka paraqitur ofertë për sulmuesin e Anderlechtit Romelu Lukaku, ka njoftuar BBC Sport.Lukaku iu bashkua skuadrës
Romelu Lukaku afër Chelsea Chelsea është akoma edhe më shumë afër Romelu Lukakut.Sipas "Daily Mail", drejtuesit e Bluve të Londrës do të takohen me