999 rezultate për

anderlecht

Hodhën euro në fushën e lojës, UEFA shpërblen tifozët e Bayernit Tifozët e Bayern Mynchen u bënë protagonistë në takimin kundër Anderlecht në fazën e grupeve të “Champions League” pasi
Anderlecht – Bayern Munchen, formacionet e mundshme Bayern Munich do mundohet sonte të sigurojë sonte kualifikimin për në eliminimin direkt dhe do të tentojë gjithashtu dhe
PSG nuk di të ndalet, shpartallon Anderlechtin në "Parc des Princes" (VIDEO) PSG ka shkatërruar me rezultatin e përgjithshëm 5-0 skuadrën belge, Anderlecht në "Parc des Princes" Ai q% hap serin
PSG "hat-trick" Anderlechtit (VIDEO) PSG ka shënuar edhe golin e tretë kundët Anderlechtit në "Parc des Princes" Goli ka ardhur nga këmbët e mbrojtësit fr
Formacionet zyrtare: PSG - Anderlecht PSG pret në "Parc des Princes" modestet belg, Anderlecht për raundin e katër në UEFA Champions League. Francezët kër
PSG-Anderlecht; formacionet e mundshme Paris Saing Germaini pritet të dhurojë spektakël në Parkun e Princave, kjo pasi kundërshtar është Anderlecht. Belgët
Anderlecht 0-4 PSG: Notat e lojtarëve, Neymar e Mbappe super (FOTO) Paris Saint Germaini fitoi lehtësisht ndaj Anderlechtit me rezultat 0-4 në Ligën e Kampionëve. Golat për mysafirët i
Ekipet e mudshme: Anderlecht – PSG Paris Saing Germain do të mundohet të vazhdojë serinë e fitoreve në Ligën e Kampionëve. Parisienët do të jenë mysaf
Bayerni sot e nis me Anderlechtit, këto janë formacionet e mundshme Bayern Munich kundër Anderlechtit është ndeshja e parë e Grupit B në Ligën e Kampionëve. Bayern do mundphet ta nisë m
Besnik Hasi braktis Anderlecht-in, gati të marrë Shqipërinë? Besnik Hasi nuk do të jetë më trajner i Anderlecht-it. Rendimenti i skuadrës në dy sezonet e fundit pa fituar kampionati
Nëse largohet De Biasi, ja kush e merr drejtimin e Kombëtares Gianni De Biasi mesa duket është i tunduar për të zgjedhur vendin e tij, Italinë, për të vijuar karrierën si trajner. Ko
Anderlechti vendos për të ardhmen e Hasit Pas deklaratave të Besnik Hasit se ndihet nën presion dhe i rrezikuar të largohet nga bordi drejtues i Anderlechtit, i m
Ekipet e kualifikuara më tej në Europa League Sonte në orën 22:05 minuta u luajtën një sërë ndeshjesh të kthimit në kuadër të Europa League. Kështu Basel dhe St. E
Besnik Hasi kriset me Anderlehtin, pranë largimit Marrëdheniet mes trajnerit shqiptar Besnik Hasi dhe Anderlecht nuk jane më si dikur kur klubi mbretëror belg festonte me
E bujshme, Hasi po na rrëmben yllin e Superligës Bernard Berisha mund të përfundojë tek Anderlechti i Besnik Hasit. Klubi belg po shfaq interesim të madh për mesfushorin
Hasi refuzon ofertën e Chelsea Chelsea dhe Anderlecht nuk po mund të gjejnë gjuhën e përbashkët. Skuadra e madhe belge e ka refuzuar ofertën e Chelseat
Juve pazar te Besnik Hasi (FOTO LAJM) Jo vetëm emra të mëdhenj për të ardhmen e Juventusit, por edhe të rinj që japin shpresë. Sipas asaj që shkruan "Calciome
Anderlecht, Besnik Hasi rinovon deri në 2017-ën Ish mesfuhshori i Kombëtares shqiptare, sot trajner, Besnik Hasi, ka rinovuar kontratën e tij me kampionët e Belgjikës A
Besnik Hasi, "trajneri i vitit" në Belgjikë (FOTO LAJM) Viti 2014 rezultoi shumë i suksesshëm për trajnerin shqiptar të Anderlecht, Besnik Hasi. Arritjeve të kampionëve të Belg
Të hënën shorti i Europa League, ja 32 klubet e kualifikuara Është mbyllur mbrëmjen e djeshme faza e grupeve të Uefa Europa League, ndërsa të hënën në ora 13.00 do të hidhet shorti