999 rezultate për

anderlecht

Kompany i gatshëm të sigurojë pagat e lojtarëve të Anderlechtit Trajneri i Anderlechtit, Vincent Kompany ka ofruar të ndajë pagat për lojtarët e skuadrës belge, nëse ata nuk janë të ga
Koronavirusi falimenton skuadrën legjendare? Pandemia e koronavirusit do të ndikojë ndjeshëm përkeqësimin e situatës financiare te shumë klube evropiane. Në mesin
Anderlecht nxjerr në shitje Kristal Abazaj Viti 2020 pritet të ketë "dhurata" për Kristal Abazaj. Futbollisti i Kukësit mund të zyrtarizohet në një ekip të ri dhe
Prapaskenat e transferimit dhe pritja tek Osijek, Kristal Abazaj tregon gjithçka I mjaftuan 11 minuta lojë për të treguar se çfarë potenciali ka si lojtar. Kristal Abazaj debutoi dje me Osijekun në Kro
Zyrtare: Abazaj largohet nga Anderlecht, firmos në Kroaci Kristal Abazaj më në fund është bërë më një ekip të ri. Ai është transferuar në Kroaci tek skuadra e Osijek. Shqiptar
Abazaj mbetet te Anderlecht Kristal Abazaj do të qëndrojë të paktëm deri në fund të këtij sezoni tek skuadra e Anderlecht. Shqiptari ishte shumë
Anderlecht merr vendim, shikoni çfarë do të ndodhë me Abazajn Ecuri aspak pozitive ajo e Kristal Abazajt te skuadra e Anderlecht. Shqiptari u transferua në merkaton e verës te gjigan
Anderlecht nxjerr në merkato Abazajn? Anderlechti i Belgjikës, për momentin pa trajner, po punon për të gjetur “timonierin” e ri të skuadrës, por në të njëjtë
Abazaj: Anderlechti ekspreriencë e madhe, jam tifoz me Tiranën Kur nuk ndalon së luftuari atëherë vështirësitë janë vetëm të përkohshme". Kristal Abazaj pranoi me guxim një sfidë me s
Abazaj: Po kaloj një periudhë të vështirë te Anderlecht Kristal Abazaj, e pranon se pjesa e parë e sezonit nuk ka shkuar ashtu siç pritej tek Anderlehti në Belgjikë, dhe se amb
Kristal Abazaj gati për debutim, grumbullohet nga trajneri Anderlechtit Kristal Abazaj është grumbulluar me skuadrën e parë të Anderlechtit në ndeshjen ndaj Cercle Brugge e cila luhet sot.
Abazaj shënon 2 gola me të rinjtë e Anderlecht (VIDEO) Kristal Abazaj nuk luan një ndeshje zyrtare prej muajt maj kur ishte pjesë e Luftëtarit në kategorinë superior, shkruan
Abazaj shumë pranë largimit nga Anderlecht Problemet e Kristal Abazajt te skaudra belge e Anderlecht nuk kanë fund, shkruan Albeu.com. 22 vjecari erdhi me shumë
Çmenduri e Gurit, shënon super gol me finte kundër Anderlecht (VIDEO) Sulmuesi shqiptar, Sidrit Guri, ka arritur të justifikojë vendin që trajneri i skuadrës së Ostendes i jep në formacion.
Abazaj: Kushtet në Belgjikë ishin pothuajse si këtu në Shqipëri I ftuar në emisionin Procesi Sportiv, sulmuesi i Luftëtarit, Kristal Abazaj, foli që në momentin e parë për gjërat që i
Kristal Abazaj kalon me sukses vizitat mjekësore tek Anderlecht Pas ndeshjes Luftëtari-Partizani që përfundoi 2-2, Kristal Abazaj është nisur menjëherë drejt Belgjikës, për të ndjekur
Abazaj: Me punë dhe me pak fat, do ambientohem mjaft mirë tek Anderlecht Lojtari i ndeshjes Vllaznia-Luftëtari, autori i golit të parë, Kristal Abazaj, foli edhe për aventurën e re që do të nis
Abazaj tregon ëndrrat: Pas Anderlechtit dua transferimin tek gjiganti europian Me transferimin e tij drejt Anderlechtit, Abazaj është njeriu i ditëve të fundit në futboll, pasi një transferim i tillë
Mësohen detajet rreth transferimit të Abazajt tek Anderlechti Kristal Abazaj zyrtarizoi është një lojtar i Anderlechtit në Blegjikë, ku nënshkroi një kontratë 3-vjeçare, me opsion zg
Zyrtare: Kristal Abazaj transferohet tek Anderlecht Mesfushori sulmues i Luftëtarit dhe Kombëtares Shqiptare, Kristal Abazaj, ka arritur marrëveshje tre vjeçare me klubin b