E FUNDIT/ Plagoset me pistoletë silenciator një person pranë piramidës
999 rezultate për

ancelottit

Chicharito apo Jese? Dilema e Ancelottit Karim Benzema vazhdon të ketë probleme me gjurin e djathtë, ndonëse po bën çmos që të jetë në dispozicion për sfidën e n
Dilema e Ancelottit: Isco apo James Rodriguez? Carlo Ancelotti ka një problem. Një nga ato probleme që do të dëshironte ta kishte çdo trajner. Nga mesfusha në sulm duh
Real Madrid, 2 emra për pasardhësin e Ancelottit (FOTO LAJM) Dështimet në ndeshjet e fundit i kanë lëkundur pozitat e Carlo Ancelottit në stolin e Real Madrid. Edhe pse i solli skua
Top 20 trajnerët më të paguar për 2015-ën (FOTO LAJM) Mes trajnerëve të futbollit, më i pasuri është Jose Mourinho. Falë pagës te Chelsea dhe sponsorëve portugezi fiton 18 mi
Ramos në krah të Ancelottit: Me të Reali është rritur Sergio Ramos del në mbrojtje të Carlo Ancelottit, duke u shprehur se nën drejtimin e trajnerit italian, Real Madrid ësht
Ndeshjet me të mëdhenjtë, pika e dobët e Ancelottit Me arkivimin e disfatës së Real Madrid në "Camp Nou" shtypi spanjoll i rikthehet debatit mbi trajnerin italian Carlo Anc
Ancelotti te City sezonin e ardhshëm? Bëhet gjithmonë e më i mundshëm largimi i Carlo Ancelottit nga drejtimi i Real Madrid. Klasikja e nesërme do të ketë një
Reali ultimatum Ancelottit: Ikën nëse humbet me Barçën Një besim që po shuhet pak nga pak. Carlo Ancelotti rrezikon shkarkimin nga stoli i Real Madrid për shkak të një loje që
Pepe: Me Mou-n na urrenin, Ancelotti na përmirësoi imazhin Mbrojtësi i Real Madrid, Pepe i del në mbrojtje Carlo Ancelottit, i cili është vënë në shënjestër nga tifozët pas rezult
E bujshme! Milani mendon rikthimin e Ancelottit "Disa dashuri nuk mbarojnë, shkojnë diku e më pas kthehen...". Është e sigurtë se Adriano Galliani do të tentojnë rikthi
AS: Isco, "i paprekshmi i Ancelottit" Nga alternativë, nga rezervë në të paprekshëm. "AS" i dedikon faqen e parë talentit të Real Madrid Isco, i cili po ktheh
Real Madrid pink, plas ironia në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Real Madrid luajti sfidën e djeshme kundër Schalke 04 me uniformën e tretë, atë rozë, e cila më parë nuk u kishte sjellë
Real Madrid do të veshë fanellën e "tersit" UEFA ka njoftuar Real Madridin, se në bazë të rregullores së Champions League, në ndeshjen e sotme kundër Schalke 04 do
"Me Milanin si Real-Barça; Allegri një miks mes Mourinhos dhe Ancelottit" Alvaro Morata ka folur në vigjilje të superndeshjes Juventus-Milan. Sulmuesi spanjoll i kampionëve të Italisë e ka cilës
"Reali i Ancelottit dhe Barça e Guardiolës, të pakrahasueshëm" Trajneri i kombëtares ruse, Fabio Capello flet mbi aktualitetin e futbollit spanjoll duke mos lënë pa përmëndur edhe kal
Real-Barça, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Një sfidë që mban frymën e botës së futbollit...Real Madrid-Barcelona troket për aktin e parë sezonal që do të luhet në
CR7 "përjashton" James-in dhe mundohet të imitojë Neymar (VIDEO) Real Madrid ka bërë një start shumë të dobët në La Liga ku numëron 2 humbje në 3 ndeshje, por pragsfida me Baselin në Ch
Plas te Reali: CR7 kundër Perez, Perez kundër Ancelottit Debate në shtëpinë e Real Madrid. Në qëndër të saj janë presidenti Florentino Perez, trajneri Carlo Ancelotti dhe ylli i
Super-Totti, Roma mund Realin (VIDEO) Sukses prestigji për Romën në International Champions Cup në SHBA. Klubi verdhekuq mposhti në Dallas Real Madridin e Car
Real Madrid: Hierro, zëvëndësi i Ancelottit Fernando Hierro do të jetë zëvendësi i Carlo Ancelottit në stolin e Real Madrid. 46- vjeçari do të jetë pjesë e stafit t