999 rezultate për

ancelotti

“Unë i mbusha mendjen Ancelotti-t t’i bashkohej Napolit” Ish-drejtori i përgjithshëm i AC Milan Ariedo Braida ka zbuluar se ka qenë ai që ka këshilluar Carlo Ancelotti-n t’i bas
Lëvizjet e mundshme të Napolit në merkaton e transferimeve Me Carlo Ançelottin në krye të pankinës, Napoli shndërrohet vetvetiu në një klub me një prestigj edhe më të madh. Dy
Elsaid Hysaj mungon te pesë të "paprekshmit" e Napolit Pas shkarkimit të menjëhershëm të Maurizio Sarri vendin e tij e zuri Carlo Ancelotti që pritet të bëjë shumë ndryshime p
Zyrtare: Carlo Ancelotti trajner i Napolit Carlo Ancelotti është zyrtarizuar si trajner i ri i Napolit dhe ka nënshkruar kontratë tre vjeçare pasi Maurizio Sarri u
Ancelotti merr këshilla nga Panucci për Hysajn Carlo Ancelotti së shpejti do të trajnojë skuadrën e Napolit me një rikthim në Serinë A që nga largimi i tij në vitin 20
E bujshme / Ancelotti dhe Napoli zhvillojnë bisedime sekrete (VIDEO) Në orët e vona të mbrëmjes së ditës së sotme, një takim mes presidentit De Laurentis të Napolit dhe Carlo Ancelottit, ka
Ancelotti: Mund të kthehem në Serie A Carlo Ancelotti nuk do ta ketë problem të kthehet në Serie A, por pranon se ai nuk mund të marri drejtimin e ndonjë klub
Ancelotti merr drejtimin e Napolit Carlo Ancelotti me shumë mundësi mund të marrë drejtimin e Napolit nëse Maurizio Sarri largohet gatë verës. Ancelotti
Ancelotti ka disa kushte që mund ta çojnë Italinë të heqë dorë nga ai Gazzetta Dello Sport jep një detaj mjaft interesant të bisedimeve të Italisë me Ancelottin pr tu bërë trajneri i të kalt
Ancelotti kthehet në emrin kryesor për pankinën e Italisë Carlo Ancelotti qëndron para Roberto Mancinit për postin e trajnerit të Italisë. Gjatë orëve të fundit, në Romë, ësht
Ancelott pranon se mund ta marrë drejtimin e Arsenalit por me një kusht Ancelotti vazhdon të jetë pa skuadër që kur u shkarkuar nga Bayern Munich në fillim të sezonit 2017/18 dhe shihet si zëv
Ancelotti i prerë: Kthehem kur të gjej një projekt interesant Teksa kanë kaluar rreth 7 muaj që kur u shkarkua nga Bayerni, Carlo Ancelotti duket se tashmë është i karikuar dhe i gat
Presidenti i Bayernit me deklaratë thumbuese për Ancelottin Drejtori i Bayern Munich, Uli Hoeness, ka mbrojtur emërimin e trajnerit të ri, Niko Kovac për sezonin e ri futbollistik.
Heynckes falenderon Ancelottin për ekipin që i la pas shkarkimit Trajneri i Bayern Munichut, Jupp Heynckes, ka shprehur mirënjohje për Carlo Ancelotti për ekipin që i la pas shkarkimit.
Juventus fillon të reflektojë për të ardhmen e Allegrit Humbja 0-3 me Realin ka bërë që te Juventusi të reflektojnë gjatë, duke parë se janë të zhgënjyer nga Massimiliano Alleg
Allegri, Conte ? Kush do ta marri drejtimin e PSG PSG ka zgjedhur trajnerin e tyre të ri, pasi Unai Emery do të shkarkohet në fund të sezonit aktual. Sipas "RMC", Pari
Ancelotti me fjalët e tij ndez luftët e ekipeve angleze Carlo Ancelotti ka rpanuar hapur se është në pritje të një oferte nga Premier Liga, duke qenë se i ka shtyrë bisedimet m
Ancelotti pret oferta nga dy klubet angleze Carlo Ancelotti është duke menduar për një aventurë të re në Premier League. Sipas ItaSportPress, Ancelotti është shp
Italia gati t'i përgjërohet Ancelottit që të bëhet trajner i tyre Alesandro Costacurta organizoi një takim me Carlo Ancelottin për të diskutuar pankinën e Italisë. Di Biagio ka mundësi m
Ancelotti: Nuk kam vendosur ende se çfarë do të bëj Carlo Ancelotti ka bërë të ditur se në qershor do të vendosë nëse do të drejtojë Kombëtaren e Italisë apo do të vazhdojë