999 rezultate për

ancelotti

Dy përmbysje, Ancelotti falenderon tifozët Fitorja e dytë radhazi me të njëjtin stil përmbysjeje entuziazmoi tifozët e Napolit dhe trajnerin Carlo Ancelotti. Fi
Ancelotti tregon ambiciet që ka me Napolin Emërimi i Carlo Ancelottit në stolin e Napolit duket se i ka rritur shumë pritshmëritë e këtij klubi. Pavarësisht mu
Ancelotti i bindur: Sjellim titullin në Napoli Merkatoja e Serisë A u mbyll të premten e kaluar, ndërsa mes skuadrave të mëdha, Napoli ishte më pak aktivi, duke humbur
Dalin statistikat, Hysaj nuk zhgënjen Ancelottin (FOTO LAJM) Elseid Hysja është kthyer në një nga mbrojtësit më të mirë të Serie A dhe këtë e ka treguar më së miri që në ndeshjen e
Ancelotti, debutues dhe fitues, në ankth për Milanin Kur Carlo Ancelotti pranoi të firmoste me Napolin, teksa ende nuk ishte shkarkuar trajneri i mëparshëm, ai erdhi me vetë
U "shkatërruan" nga Liverpool, Ancelotti sqaron humbjen Liverpool ka arritur të shënojë një fitore të thellë kundër Napolit duke e mundur me rezultat 5-0. Golat e Liverpool
Liverpool fiton me "manita" ndaj Napolit të Ancelottit (VIDEO) Liverpool ka mposhtur thellë Napolin me rezultatin e përgjithshëm 5-0 në "Aviva Stadium" të Irlandës Nuk kaloi minuta
Ancelotti projekton Napolin e tij, mesfusha bën ligjin Carlo Ancelotti pret ende disa përforcime, por ndërkohë e ka në kokë skuadrën, me të cilën do të tentojë të fitojë titul
Ancelotti i kënaqur me Hysajn, e përdor si shembull Trajneri i Napolit Carlo Ancelotti ka një përshtypje shumë të mirë për skuadrën që ai drejton, ku nuk nguron të shprehi
Ancelotti sfidon Insigne, por ai i tregon se ç'di të bëj (VIDEO) Në faqen e Napoli-t në Instagram është publikuar një video ku sulmuesi i “axurrëve”, Insgine, sfidohet të godasë travers
Hysaj flet për të ardhmen e tij si dhe marrëdhënien me Ancelottin Elseid Hysaj ishte lojtari shqiptar më i diskutuar i merkatos dhe tashmë ai ka folur në lidhje me ardhjen e Ancelottit s
Seria A, "rrëmben" një tjetër sulmues të Real Madridit Me ardhjen e Carlo Ancelottit klubi i Napolit presidenti Aurelio De Laurentiis ka shprehur gatishmëri të plotësojë dëshi
Ancelotti kontakton mesfushorin e PSG, i premton sukses Carlo Ancelotti pas ardhjes te klubi i Napolit po tenton që të forcojë skuadrën dhe ka si objektiv disa nga lojtarët më
Te Napoli merret vendimi befasues për Hysajn Mbrojtësi shqiptarë, Elseid Hysaj që luan në Serinë A, pranë klubit të Napolit së fundmi është lidhur shumë me një kalim
Carlo Ancelotti zbulon skuadrën e re të Hysajt Carlo Ançeloti ka dalë publikisht në konferencë për shtyp si trajner i Napolit. “E pranoj me kënaqësi këtë sfidë. Na
Ronaldo telefonon Ancelottin, merr informacione rreth Juventusit Carlo Ancelotti është një nga njerëzit më të admiruar nga Cristiano Ronaldo, profesionalisht dhe personalisht. Në një
Carlo Ancelotti tashmë dhe si një recetë pice Duke nisur që nga kjo javë, trajneri i ri i Napolit, Carlo Ancelotti do ta gjejmë dhe si një recetë pice. Agjencia e l
Ancelotti: Do të ndërtoj një Napoli të fortë Trajneri i ri i Napolit, Carlo Ancelotti siguroi se dëshiron të "ndërtojë" ekipin e vënë nga Maurizio Sarri dhe i njeh m
Gazetari italian këshillon Ancelottin: Merr Strakoshën Napoli pritet të bëjë një revolucion total në ekip. Ancelotti pritet të bëj rotacione në formacionin e titullarëve, për
Dries Mertens: Më bindi Ancelotti të qëndroj Dries Mertens ka treguar se Carlo Ancelotti ishte "shumë bindës" kur ai po mendonte të largohej nga Napoli edhe pse ende