999 rezultate për

ancelotti

Agjenti i Hysajt: Do ulemi të bisedojmë me Napolin, Ancelotti na ka dhëne besim Agjenti i Elseid Hysaj Mario Giuffrida, ka folur për të ardhmen e Elseid Hysajt tek Napoli. Ai ka deklaruar se do ulemi
Spalletti zbulon se kur kthehet Nainggolan: Ancelotti më frikëson Interi barazoi ne Verona ndaj Chievos teksa zbehu paksa entuziazmin para sfides ndaj Napolit, ndërsa sot trajneri Luc
Ancelotti: Nëse më pëlqen Pavard, nuk do kisha respekt për Hysajn Merkato e dimrit po afron dhe e ardhmja e Elseid Hysajt te Napoli tashmë është bërë telenovelë, teksa shqiptari është pë
Ancelotti: Nuk mendoj se Ronaldo ka ndryshuar Trajneri i Napolit Carlo Ancelotti ka folur për sulmuesin e Juventusit, Cristiano Ronaldo. Dyshja ishte së bashku në
Ancelotti jashtë Champiosit, për herë të fundit kishte ndodhur në vitin 2001 Napoli ngeli jashtë Champiosit teksa u eleminua nga Liverpooli dje në mbrëmje. Për trajnerin e Napolit, Carlo Ancelotti
Ancelotti: Nuk ndihemi të hidhëruar, do të jemi protagonist Ëndrra "Champions" e Napolit shuhet në "Anfield". Nuk u fikën qirinjtë që uronte Ançeloti, i cili vinte në Liverpuli me
Ancelotti publikon listën me 22 futbollistë, për sfidën ndaj Liverpoolit Napoli do të luajë të martën mbrëma në transfertë kundër Liverpoolit, ndeshje e cila do të vendosë se cila skuadër do si
Hysaj fiton derbin ndaj Berishës, Napoli rikthehet te fitorja (VIDEO) Napoli arriti të dalë me 3 pikë nga transferta e vështirë e Bergamos përballë Atalantës duke i mposhtur 2-1. Skuadr
De Laurentiis i thur elozhe Ancelottit Aurelio De Laurentiis beson se Carlo Ancelotti ka “rilindur” në Napoli dhe ka shpjeguar se lojtarët mund të largohen nës
Efekti Mourinho, fëmijët imitojnë live portugezin (VIDEO) Gjesti i Jose Mourinhos në fund të ndeshjes vazhdon ta bëjë efektin e vetë. Pas përfundimit të ndeshjes, Mourinho dis
Ançelotti tregon favoritin e Championsit Trajneri i skuadrës së Napolit, Carlo Ançelotti ka treguar se kush është skuadra favorite që mund të fitojë championsin
Ancelotti: Ronaldo gaboi që zgjodhi Juventusin Trajneri i skuadrës së Napolit, Carlo Ancelotti nuk e ka fshehur aspak admirimin e tij për Cristiano Ronaldon. Ata punua
Ancelotti modest: I përshtatem lojtarëve, jo ata mua Trajneri i Napolit, Carlo Ancelotti njihet si një ndër strategët më të respektuar në botë. Kuado ku ai ka drejtuar nuk
De Biasi: Ancelotti është trajner ekspert Ish-trajneri i Kombëtares shqiptare, Gianni De Biasi, është ndalur të analizojë disi startin sezonal të bërë nga skuadra
Ancelotti me fjalë të mira për Terryn (FOTO LAJM) Trajneri i Napolit, Carlo Ancelotti i ka kushtuar një dedikim John Terryt për pensionimin e tij duke thënë se për të “is
Napoli nuk fal, mposht në shtëpi Sassuolon (VIDEO) Napoli ka mposhtur sot Sassuolon me rezultatin e përgjithshëm 2-0 në "San Paolo", ndeshje e vlefshme për javën e 8 të Se
Ancelotti: Cristiano duhet të fitojë Topin e Artë, por Modric… TRajneri i Napolit, Carlo Ancelotti, ditën e nesërme e pret një transfertë e vështirë kundër kampionëve të Italisë, Juve
Ancelotti i zhgënjyer, lë në stol edhe Hysajn Napoli u nda vetëm me një barazim në Beograd në ndeshjen e parë të Champions Leagues kundër Crvenës së Zvezdës. Por p
Ancelotti "shpërthen" ndaj serbëve: Vetëm këtë dinë të bëjnë Napoli ndryshe nga sa pritej nuk bëri mjaftueshëm ne ndëshjen debutuese të Champions Leagues kundër skuadrës serbe Crven
Sulmi i Ancelotti-t: Ishte një klub që nuk donte të ndryshonte Carlo Ancelotti beson se pati një problem filozofie te Bayern Munich. Trajneri i Napolit fitoi Bundesliga-n në sezoni