999 rezultate për

ancelotti

Bie vlera në merkato e Hysajt, shkak bëhet Ancelotti Vlera e Elseid Hysajt në merkato ka rënë. Sipas një analizë të "Gazzeta dello Sport" Napoli ka parë vlerën e saj të bjer
Zbulohet prapaskena, Ronaldo kërkon Ancelottin te Juventus Eleminimi i Juventusit nga Ajaksi, në Ligën e Kampionëve ka tërbuar të gjithë tifozët juventinë dhe më së shumti Ronaldo
U eleminua nga Europa League, De Laurentis merr vendimin për të ardhmen e Ancelottit Nuk ka dyshim për Carlo Ancelottin. Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis, është i kënaqur me punën e teknikut dhe
Ancelotti pas humbjes me Atalantan: Ai është thesari i klubit Carlo Ancelotti nuk mund të jetë absolutisht i kënaqur me Hysajn dhe futbollistët e tjerë të tij pas disfatës së Napolit
Babai i Insigne akuzon Ancelottin: Është një dështak Situatë tepër e komplikuar te Napoli pas eliminimit nga Liga e Europës. Menjëherë pas përfundimit të sfidës ndaj Arse
Ancelotti beson te përmbysja ndaj Arsenalit: Me zemër mund tia dalim Carlo Ancelotti beson te përmbysja e madhe. Trajneri i Napolit është besimplotë se skuadra e tij mund tia dalë ndaj Arse
Ancelotti optimist: Në shtëpinë tonë e përmbysim Arsenalin Arsenal fitoi me rezultatin 2-0 përballë Napolit në ndeshjen e parë të çerekfinaleve të Europa Leagues. Megjithëse pë
Ancelotti: Po luajtëm kështu ndaj Arsenalit, na presin telashe të mëdha Vetëm barazim për Napolin, 1-1 kundër Genoa, në sfidën e radhës së Serie A. Carlo Ancelotti, i intervistuar nga “Sky Spo
Ancelotti: Zidane bëri zgjedhen e duhur me rikhimin tek Reali Carlo Ancelotti është i bindur se Zinedine Zidane ka vepruar mirë për rikithimin e tij tek Reali i Madridit. Ancelott
Wenger: Ançelottin e adhuroj por Arsenal është një skuadër e madhe Arsenen Wenger është larguar nga Arsenal-i pas 22 vitesh të mbushura me gëzime dhe dhimbje. Francezi është kthyer të fla
Reagon Ancelotti pas shortit: Sfidë e vështirë kundër Arsenalit, por interesante për tifozët dhe klubin Napoli nuk pati fat në shortin e çerekfinaleve të "Europa League". Për të kaltrit shortit rezervoi një sfidë mjaft të vë
Ancelotti thumbon Tuchel: "Po të isha trajneri i PSG-së do hidhesha nga ura" Eliminimi dramatik i PSG-së nga Manchester United i ka shokuar të gjithë, teksa nuk kanë munguar thumbimet për këtë disf
Ancelotti: Mund të mbyll karrierën tek Napoli Carlo Ancelotti ka befasuar të gjithë në konferncën për shtyp një ditë para ndeshjes ndaj Juventusit, shkruan Albeu.com.
Ancelotti i bindur: Napoli do zbresë nga froni Juventusin Carlo Ancelotti është i bindur që Napoli që ai drejton do të zbresë nga froni Juventusin. Ancelotti megjithatë ka pra
Sfida ndaj Milanit në Kupë, Ancelotti merr vendimin për Elseid Hysajn Ditën e nesërme Milani dhe Napoli luajnë ditën e nesërme, sfidën mes tyre për raundin çerekfinal të Kupës së Italisë. Në
Ancelotti: Zidane ndryshoi stilin e futbollit tim Carlo Ancelottu ka thënë se Zinedine Zidane sa ishte lojtar i Juventusit, ka ndryshuar idetë në futboll. “Zidane i Ju
Ancelotti synon James Rodriguez James Rodriguez mund të përfundojë te Napoli. Eshtë një ëndërr e madhe për Ancelottin që mund të bëhet realitet në fund
Ancelotti nuk e do, mesfushori drejt Sevillas Marko Rog është pranë zyrtarizimit si lojtari më i ri i Sevillas. Mesfushori nuk bën pjesë në skemat e Carlo Ancelottit
Ancelotti flet për të ardhmen e Elseid Hysaj Carlo Ancelotti i hedh ujë “zjarrit” të ndezur në kampin napolitan rreth të ardhmes së Elseid Hysajt. “Hysaj zhvilloi
Ancelotti tregon "skenarin" për të ardhmen e Hysajt Carlo Ancelotti i hedh ujë “zjarrit” të ndezur në kampin napolitan rreth të ardhmes së Elseid Hysajt. Në përfundim të