999 rezultate për

ancelotti

Asnjë fitore në 4 ndeshjet e fundit për Napolin, tifozët vërshëllejnë skuadrën pas ndeshjes Thellohet edhe më tej kriza te Napoli, që mbrëmjen e sotme nuk shkoi më shumë se një barazim pa gola në sfidën përballë
Ç'po ndodh me Napolin, klubi nis padi ligjore kundër lojtarëve të vet Klubi italian Napoli e ka lëshuar një deklaratë për media ku është bërë e ditur se klubi do të nisë padi ligjore ndaj fu
Ancelotti i del në 'krah' Balotellit: Reagoi siç duhet ndaj thirrjeve racoste Trajneri i Napolit, Carlo Ancelotti, e ka përkrahur reagimin e Mario Balotellit ndaj thirrjeve raciste që ai i mori gjat
Ish-drejtori sportiv i Milanit: Tentuam ta kthejmë Ancelottin Ish-drejtori sportiv i Milanit, Massimiliano Mirabelli, zbuloi se ai dëshironte ta kthente Carlo Ancelottin në Milan dhe
Ancelotti po shqyrton mundësinë e largimit nga Napoli Carlo Ancelotti raportohet se mund të largohet nga pozita e trajnerit të Napolit në fund të këtij sezoni nëse klubi ital
Ancelotti publikon listën lojtarëve për Champions, ky është vendimi për Hysajn Të mërkurën në orën 18:55 Napoli do të përballet në transfertën ndaj Genk e vlefshme për javën e dytë në fazën e grupeve
Ancelotti tregon fjalët që i tha Kloppit në fund të ndeshjes Carlo Ancelotti e ka lëvduar Napolin për fitoren prej 2-0 kundër Liverpoolit, ndërsa ka treguar se çfarë i kishte thënë
Ancelotti nuk dorëzohet për James Rodriguez Carlo Ancelloti nuk dorëzohet lehtë për James Rodriguez. Italiani e do me patjetër në skuadër kolumbianin bëjnë të ditu
Ancelotti nuk i trembet Juventusit: E di sekretin për t’i mundur Merkatoja aktive që Juventusi ka bërë këtë verë, duket se nuk e tremb aspak Carlo Ancelottin i cili, në një intervistë p
Icardi lodhet me Juventusin, Wanda Nara takim me Ancelottin Mauro Icardi ka mbyllur të gjitha marrëdhëniet me Interin dhe tashmë pret vetëm të stabilizohet në ekipin e ri. Argje
Ancelotti maskohet si gazetar dhe tallet me Insignen (VIDEO) Sulmuesi i Napolit, Lorenzo Insigne, nuk mund ta mbante të qeshurën kur e kuptoi se trajneri i tij, Carlo Ancelotti, po
De Laurentiis kundër Realit: Bayernit ia dhanë James në huazim, neve jo Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis është rikthyer të flasë për çështjen më të nxehtë të merkatos, atë të negoci
James Rodriguez te Napoli? Ancelotti është i çmendur pas kolumbianit "Ancelotti është i çmendur për James Rodriguez", është ky titullit i gazetës presigjoze AS. Trajneri i Napolit dëshir
Lukaku: Seria A një ëndërr, unë e kam marrë vendimin tim Romelu Lukaku shënoi dy herë në fitoren 3-0 të Belgjikës përballë Skocisë, mbrëmjen e djeshme në sfidën e vlefshme për e
Largimi i Allegrit, Ronaldo gjen menjëherë zëvendësuesin Vijojnë kërkesat e Cristiano Ronaldos rreth stafit drejtues të Juventusit. Ylli portugez raportohet se ka kërkuar ng
Ronaldo këshillon dy emra për stolin e Juventusit Massimilano Allegri tashmë e ka mbyllur aventurën me Juventusin pas 5 sezonesh. Por tashmë kanë filluar të dalin emra
Ancelotti: Nuk e di pse ka një atmosferë kaq negative Kontestimet e tifozerisë së Napolit për një tjetër sezon pa asnjë trofe dhe zhgënjyer, edhe pse mbërriti në stol Carlo A
Plas te Napoli, tifozët me banderola duan largimin e Ancelottit De Laurentis (FOTO LAJM) Tifozët e Napolit kanë dalë më banderola kundër De Laurentins dhe Ancelottit ku kërkojnë një projekt të vërtetë nga klub
Dështoi te Napoli, Ancelotti synon këtë kombëtare Trajneri Carlo Ancelotti mund të largohet nga Napoli në fund të këtij sezoni për të nisur një aventurë të re. Sipas të p
Ancelotti kërkon sulmuesin e Realit te Napoli Sipas të përditshmes italiane "sportmediaset", skuadra e Napoli synon të sjellë në "San Paolo" sulmuesin francez Karim B