999 rezultate për

ancelotti

Shkarkimi i Ancelottit, Lampard: Ai mund të punojë ku të dojë Frank Lampard beson se Carlo Ancelotti e ka aftësinë për ta drejtuar cilëndo skuadër në botë, pasi lajmit se Napoli e ka
Pas shkarkimit të Ancelottit, pritet zyrtarizimi i Gattusos Mediat italiane raportojnë se Gennaro Gattuso do të emërohet trajner i Napolit brenda disa orëve, pasi klubi lajmëroi mb
ZYRTARE/ Napoli shkarkon Carlo Ancelottin, ja kush pritet ta zëvendësojë Napoli ka shkarkuar nga detyra trajnerin Carlo Ancelotti. Klubi italian e ka njoftuar shkarkimin e strategut italian
Një largim i mundshëm nga Napoli do ta dërgonte Ancelottin te Arsenali Arsenali thuhet se është i interesuar të emërojë trajner Carlo Ancelottin, nëse largohet Napoli. Sipas "Calciomercato
Ancelotti: Kualifikimi në Champions i jep fund krizës Matematikisht mjafton vetëm një barazim, por Napoli do të tentojë rikthimin te fitorja kundër Genk. Dueli i nesërm është
Ancelotti në "fije të perit", trajneri i Shqipërisë objektivi kryesor i Napolit Napoli nuk është duke kaluar në një formë të mirë dhe lojtarët shpesh po refuzojnë të luajnë. Presidenti, Aurelio De
Arsenali shpreson në shkarkimin e Ancelottit As Maurizo Pochettino as Massimiliano Allegri, Arsenali kërkon të zëvendësojë të larguarin Unai Emery me Carlo Ancelotti
De Laurentiis merr vendimin për Ancelottin Pavarësisht zërave mediatikë që raportojnë se presidenti i Napolit ka filluar kërkimet për një tjetër trajner, vetë De L
Agjenti i Hysaj akuzon ashpër Ancelottin "Carlo Ancelotti po çon dëm karrierën e Elseid Hysaj". Në këtë konkluzion ka arritur agjenti i futbollistit shqiptar,
Ancelotti drejt rikthimit te ekipi kampion Paris Saint Germain mendon për të ardhmen. Gjiganti francez po shkëlqen në Ligue 1, duke mos diskutuar asnjë prej kun
Largimi i mundshëm i Ancelottit, del në skenë emri i Rejës Situatë aspak e qetë te Napoli, teksa stoli i Karlo Ançelotit është lëkundur ndjeshëm pas ecurive negative në Serinë A.
Plas keq te Napoli: Ancelotti grumbullon skuadrën, Insigne nuk bindet Kaosi mbretëron te Napoli! U duk sikur gjithçka ishte zgjidhur me gjobat e presidentit De Laurentis (25% për muajin teto
Napoli nuk po sheh dritë në fund të tunelit, Ancelotti jep urdhër Napoli nuk po arrin t’i japë fund krizës në kampionat. Ekipi i Ancelottit u mund 1-2 nga Bologna ditën e djeshme dhe dif
Ancelotti: Lojtarët të më ndihmojnë për kthesën ose do ta zgjidh vetë Situata e Napolit bëhet kaotike dhe tani Karlo Ançeloti ka filluar të flasë për përgjegjësitë që ka si trajner, fjalë që
Emery drejt "divorcit", Ancelotti mund ta zëvendësojë Unai Emery është tashmë në diskutim se kurrë në stolin e Arsenalit, për shkak të rezultateve të dobëta të topçinjve në k
Ancelotti drejt "divorcit" me Napolin Trajneri i njohur italian është në presion pas rezultateve të zbehta të këtij sezoni me klubin nga Serie A Carlo Ance
Milan-Napoli, formacionet zyrtare: Hysaj titullar (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Milanit dhe Napolit Xhiro e 13 në Serie A do të përcillet nën hijen
Deklarata e Dukës bën bujë në Itali: Nga Napoli nuk largohet Hysaj, por Ancelotti Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, në një intervistë për Corriere dello Sport, ka folur veç të tjerash, edhe
Maldini po tenton të kthejë Ancelottin te Milani Drejtuesi i Milanit, Paolo Maldini, është duke i shqyrtuar mundësitë për ta kthyer trajnerin e Napolit, Carlo Ancelotti,
Po kalojnë një moment negativ, Milani dhe Liverpool mundësitë e fundit për Ancelottin Napoli po kalon një formë jo të mirë nën drejtimin e Carlo Ancelottit. Skuadra e De Laurentis nuk ka fituar në katër