999 rezultate për

ancelotti

"Isha në kontakte me Liverpoolin", Ancelotti nxjerr të pathëna Trajneri aktual i Evertonit, Carlo Ancelotti, ka bërë të ditur se ka biseduar me Liverpoolin në tetor të vitit 2015, por
Manchester City-Everton, Guardiola mposht Ancelottin dhe i shkakton humbjen e parë italianit (VIDEO) Carlo Ancelotti ka provuar shihen e humbjes si si trajner i Evertonit pas 2 fitoreve radhazi në Premier Legue. Skuadr
Sacchi rrëfehet për magjinë e Van Basten, efektin Ancelotti dhe Realin skandaloz Gjatë një ceremonie të zhvilluar në nder të “Të pavdekshmëve të Milan”, ish-trajneri i kuqezinjve, Arrigo Sacchi ka zbul
Ancelotti për Guardiolan: Trajner fantastik dhe gjeni Carlo Ancelotti e ka përshkruar si gjeni dhe trajner fantastik Pep Guardiolën, para përballjes së skuadrës së tij, Evert
Me Ancelottin në stol, Everton regjistron fitoren e 2 radhazi (VIDEO) Evertoni ka arritur fitoren e dytë radhazi nën drejtimin e Carlo Ancelottit duke mposhtur 1:2 Newcastle falë 2 golave të
U shkarkua, Ancelotti tenton ti rrëmbejë 2 yje Napolit Pak kohë më parë, Carlo Ancelotti u shkarkua nga drejtimi i stolit të Napolit për t’i lënë vendin Gennaro Gatussos. T
Ancelotti i bindur se tifozët e Liverpool ia kanë frikën Pak ditë më parë, Carlo Ancelotti u emërua në krye të stolit të Everton. Dhe menjëherë trajnerit italian, do t’i duhe
Ancelotti synon Championsin me Evertonin Shndërrimi i Evertonit në kandidat për Ligën e Kampionëve nuk do të jetë mision i pamundur, sipas trajnerit të ri të klu
Ibra te Everton? Kjo është përgjigja epike e Ancelottit Po flitet prej disa ditësh se Zlatan Ibrahimovic do të rikthehet në Premier League dhe zërat e merkatos e çonin te skuad
E BUJSHME/ Ancelotti do Ibrën te Evertoni Trajneri Carlo Ancelotti pritet të zyrtarizohet në orët e ardhshme në ekipin e Evertonit. Një lëvizje e papritur e tekni
Ibra dhe Ancelotti bashkë në Premierligë? Zlatan Ibrahimovic është në bisedime te avansuara me skuadrën e njohur nga Premierliga Angleze, Everton. 24 orë pasi
Eshtë arritur marrëveshja me Ancelottin? Everton mohon zërat Evertoni e ka lëshuar një deklaratë zyrtare për t’i mohuar spekulimet se klubi e ka emëruar trajnerin e ri, pasi që të h
Raportimet e fundit, Ancelotti pranon të bëhet trajner i Evertonit Carlo Ancelotti ka pranuar që të bëhet trajner i klubit anglez, Everton. Sipas raportimeve marrëveshje në mes italian
Ancelotti ndodhet në Angli, në bisedime me klubin që kërkon daljen nga kriza Të martën vonë në mbrëmje nënshkroi divorcin me Napolin, të premten ka nisur bisedimet me Everton. Carlo Ancelotti nu
Ancelotti niset sot drejt Anglisë Trajneri italian po kërkohet nga klubet e njohura evropiane pasi u nda me Napolin ditë më parë. Krahas klubit nga Liverp
Napoli e shkarkoi, Ancelotti befason me deklaratën që askush se priste Carlo Ancelotti prej mbrëmjes së djeshme nuk është më trajneri i Napolit pasi klubi jugor në Itali e shkarkoi atë. E
Zbulohet koincidenca e frikshme, që "Ia preu kokën" Ancelottit Carlo Ancelotti e ka mbyllur në mënyrën më të hidhur të mundshme eksperiencën si trajner i Napolit. Këtu e kemi fjalën p
Arsenali planifikon bisedimet me Ancelottin Arsenali do t’i fillojë së shpejti negociatat me Carlo Ancelotti, pasi që italiani u shkarkua nga posti i trajnerit të k
Gattuso do të realizojë sot stërvitjet e para me Napolin Carlo Ancelotti e ka zbrazur zyrën e tij në qendrën stërvitore të Napolit, pasi që Gennaro Gattuso do ta drejtojë seancë
Mbrëm mbeti i lirë, sot vijnë ofertat e para për Ancelottin Edhe pse Napoli është kualifikuar për në raundin e 1/16-ave, në Ligën e Kampionëve, pasi fitoi me Genkun me rezultatin 4