999 rezultate për

ancelotti

Rabiot mund të jetë përsëri nën urdhërat e Ancelottit Adrien Rabiot duket gjithnjë e më pranë një kalimi në Premier League, ku e pret Evertoni. Francezi, i cili nuk ka kal
Ancelotti kërkon me ngulm mbrojtësin e Barcelonës, Everton gati të paguaj 25 milion euro Jean-Clair Todibo vijon të jetë një nga emrat më të lakuar të merkatos së Barcelonës, pasi mbrojtësi francez nuk bën pje
Ancelotti i fiksuar pas Thiago Silvas, e do te Evertoni Thiago Silva gjithnjë e më shumë larg Paris Saint Germain. Mbrojtësi brazilian është kthyer në vendlindje që në muajin m
Ancelotti: Kënaqësi të punosh në Angli, në Itali shumë dhunë dhe presion Carlo Ancelotti ka drejtuar në Itali, Spanjë, Francë dhe Angli. Gjithkund ka kaluar shumë mirë, por askund si në ishull.
Zidane ka ndryshuar idetë e Ancelottit për futbollin Carlo Ancelotti ka treguar në një bisedë për Sky Sports se si Zinedine Zidane ka ndërruar filozofinë e tij për futbollin
Ancelotti paralajmëron Milanin: Bëj kujdes nga trajnerët e paaftë Carlo Ancelotti ka bërë historinë e Milan-it. Me kuqezinjtë, ai ka fituar 2 Champions League, një kampionat, një Kupë
11-shet më të mira sipas Mourinhos, Ancelottit dhe Ibrahimovic Carlo Ancelotti dhe Zlatan Ibrahimovic kanë emëruar 11-shen e tyre më të mirë me Jose Mourinho që përfshiu vetëm një loj
Ancelotti tregon se çfarë preferon të bëjë gjatë karantinës Carlo Ancelotti, njeriu në krye të stolit të Everton, ka treguar se cili është aktiviteti i tij i preferuar në kohën e k
Ancelotti zgjedh formacionin më të mirë me lojtarët që ka stërvitur Trajneri italian Carlo Ancelotti ka zgjedhur formacionin më të mirë me lojtarët që ka stërvitur. Ancelotti gjatë karr
Ancelotti ngre alarmin: Në Angli nuk e kanë kuptuar ende seriozitetin e situatës Trajneri i Evertonit e ka komentuar situatën në Angli, pas përhapjes së koronavirusit. Sipas tij ndalimi i ndeshjeve
"Vjedhje, ti na humbe kohë", Ancelotti i rikthehet finales së paharrueshme (VIDEO) Finalja e Champions League të vitit 2005 nuk harrohet kurrë nga tifozët e Milanit. Skuadra që drejtohej nga Carlo Ancelo
Super Arsenali, mposht Evertonin e Ancelottit (VIDEO) Arsenali ka mposhtur 3-2 Evertonin. Miqtë e drejtuar nga Ancelotti arrijnë të gjejnë golin e avantazhit pas vetëm gj
"Ancelotti e shkatërroi", Agjenti: Gattuso e rivlerësoi Hysajn Elseid Hysaj është duke bërë paraqitje të mira me Napolin nën drejtimin e Gattusos. Mbrëojtësi i kombëtares shqiptare lu
Ancelottin e tërheq Anglia, kjo gjë e mërziti te Napoli Carlo Ancelotti ka lënë pas krahëve shkarkimin nga pankina e Napolit, pasi menjëherë filloi punë në stolin e Evertonit,
Sidibe harron të veshë çorapin, "çmendet" Ancelotti (VIDEO) Everton arriti të siguronte 3 pikë të rëndësishme ndaj Crystal Palace ditën e djeshme. Në këtë sfidë u regjistrua një
SPECIALE/ Nga Ancelotti të Mourinho, njihuni me 10 trajnerët e mëdhenjë që drejtuan ekipe të vogla! Përgatiti: Gerli Doko Shumë trajner të njohur kanë lënë gjurmë duke drejtuar ekipe të mëdha gjatë karrierës së tyre.
Ancelotti i fiksuar pas Emre Can, e do te Everton Aventura e Emre Xhanit te Juventusi duket se është pranë fundit , të paktën siç shkruajnë mediat në Angli. “The Mirro
Mourinho kampion i shpenzimeve, ka kryer plot 1.3 miliardë euro blerje Në futbollin e sotëm suksesi, apo aftësia për të menaxhuar, lidhen në mënyrë të drejtpërdrejtë edhe me shpenzimet që bën
Everton kërkon një mesfushor, Ancelotti propozon lojtarin e Juventusit Dëmtimi i Andre Gomes, ka bërë që drejtuesit e Evertonit të futen në merkato për të kërkuar shërbimet e një mesfushori c
Ancelotti i dashuruar me tifozët e Evertonit: Duam ta shijojmë sërish këtë atmosferë Everton u rikthye te fitorja pas humbjes në derbin ndaj Liverpool dhe eliminimit nga FA Cup. Goli fantastik i Richarliso