999 rezultate për

ancelotti

Kean mbetet te PSG? Ancelotti bën të qartë situatën Trajneri i Evertonit, Carlo Ancelotti ka thënë se sulmuesi Moise Kean do rikthehet në qershor, por nëse dëshiron të mbet
Ancelotti me superlativa për Milanin: Ka dëshmuar se nuk varet nga Ibrahimovici Trajneri i Evertonit, Carlo Ancelotti mendon se AC Milani ka kaluar testin duke shkëlqyer pa sulmuesin Zlatan Ibrahimovi
Ancelotti analizon supersfidën, Milan-Juventus Këtë të mërkurë, Milani kryesues do të presë Juventusin. Zakonisht, në këto vitet e fundit, situatat kanë qenë të ku
Licester - Everton, Ancelotti konfirmon mungesat e dy yjeve Trajneri i Evertonit, Carlo Ancelotti konfirmon që dy yjet James Rodriguez dhe Seamus Coleman do mungojnë për ndeshjen e
Ka mbetur jashtë projektit të Juventusit, Khedira flet për të ardhmen Sami Khedira ka mbetur jashtë projektit te Juventusi dhe mezi po pret muajin janar për t’u larguar nga bardhezinjtë, tek
Ancelotti kërkon përforcime në mbrojtje, "piketon" yllin e Barcelonës Trajneri i Evertonit, Carlo Ancelotti si duket nuk e ka plan të ndalet me transferime. Sipas Diario Sport, tani në ‘r
Ancelotti: Pirlo "të fundoset" me idetë e tij Carlo Ancelotti flet për gjithçka, pa hezitimin me të vogël, sigurisht me ironinë që e karakterizon. I ftuar në emisioni
Pyetet për James, Ancelotti kujton rastin me Ronaldo Fenomenin Kolumbiani James Rodriguez u largua nga Real Madrid në dritaren e fundit të transferimit dhe u transferua në Everton ku
Po gëzonte formën e tij më të mirë, dëmtohet James Rodriguez Disa shqetësime bëjnë që James Rodriguez ta shikojë nga shtëpia ndeshjen e radhës të Evertonit Carlo Ancelotti ka zbu
Milot Rashica drejt Premier Leagues, e do në ekip Carlo Ancelotti E ardhmhja e Milot Rashicës vijon të jetë gjithnjë e më shumë drejt Premier Leagues. Shumë ekipe të njohura interesohen
Evertoni i Ancelottit i frikshëm, 3 fitore radhazi dhe merr kreun (VIDEO) Evertoni vazhdon me hapa të frikshëm në kampionat. Skuadra e Ançelotit fitoi 1-2 në fushën e Kristal Palasit. Të tre
Vazhdon interesimi nga Anglia për Rashicën, së fundmi shfaqet Ancelotti Milot Rashica vazhdon të zgjojë interesim nga Premierliga. Ylli kosovar i Werder Bremen është ende në qendër të speku
Ancelotti nuk qëndron i qetë, autoritet spanjolle i vihen Trajneri i Everton Carlo Ancelotti është akuzuar nga autoritetet spanjolle se nuk ka paguar 1 milion euro taksa. Akuz
Ancelotti mposht Mourinhon (VIDEO) Everton ka mposhtur në shtëpi 0-1 Totttenhamin. Golin e vetëm e shënoi Clavert-Lewin në minutën e 55 pas një asistimi
Tottenham - Everton, dueli i strategëve Mourinho-Ancelotti Për herë të 11-të në historinë e kampionatit anglez Tottenham Hotspur dhe Everton e nisin edicionin e ri pikërisht me nj
Mourinho respekt maksimal për Ancelottin, i gatshëm të thyej rregullat për ta takuar Tottenham do të presë sonte Evertonin e Carlo Ancelottit, për të cilin trajnerin i "spurs" ka vlerësim maksimal. Që t
Ancelotti zgjedh formacionin më të mirë me lojtarët që ka stërvitur, nuk bën pjesë Ronaldo Ancelotti, një trajner me karrierë mjaft të pasur, që ka udhëhequr skuadra në Serie A, Premierligë e La Liga, është pyet
Akuzohet për evazion fiskal në Spanjë, ky është reagimi i Ancelottit Pas emrash si Ronaldo, Messi, Diego Costa e Jose Mourinho, në "sitën" e autoriteteve fiskale spanjolle ka rënë së fundi
Ancelotti në shënjestër të autoriteteve tatimore në Spanjë, akuzohet për evazion fiskal Carlo Ancelotti në shënjestër të autoriteteve tatimore në Spanjë. Sipas medieve iberike, në fakt, tatimet e Madridit kan
Presidenti i Napolit tregon detaje interesante: Në ditëlindjen e Ancelottit vendosa për Gattuson Pas lamtumirës së Sarrit, De Laurentiis vendosi t’ia besojë stolin një trajneri të madh, Carlo Ancelotti. Presidenti i N