999 rezultate për

anastasi

Anastasia thyen çdo limit, "nxeh" Instagramin (FOTO & VIDEO) Anastasia Kvito po i prek limitet e rregullave të Instagramit. Kvito që konsiderohet verzioni rus i Kim Kardashian ka
Flet konstitucionalistja: Ku mund të ankimohet dekreti i Metës Konstitucionalistja Aurela Anastasi, në intervistë për Deutsche Wellen thekson se vlefshmërinë ose jo të shfuqizimit të
A do ta lije Ronelën për mua? Ukrainasja seksi lë pa fjalë Young Zerkën (FOTO LAJM) Kënga “Like Rihanna” e Young Zerkës është bërë tashmë e famshme ndërkombëtarisht dhe një ukrainase ka krijuar një koreog
Braktisi Shqipërinë për Greqinë, rrëfehet Durmishaj Fjorin Durmishaj nuk ka pranuar ti bashkohet kombëtares shqiptare duke pranuar ftesën e greqisë. Ish-sulmuesi i Shqip
Modeles ruse nuk i del inati me Kim Kardashian (FOTO LAJM) Modelja e njohur ruse, Anastasia Kvitko u bë mjaft e famshme për shkak të krahasimit që i bëhej me seks simbolin, Kim Ka
Super modelja ruse sulmon sërish Kim Kardashianin: Tani jam unë...(FOTO LAJM) Modelja e njohur ruse, Anastasia Kvitko u bë mjaft e famshme për shkak të krahasimit që i bëhej me seks simbolin, Kim Ka
Masakroi me thikë të dashurën ruse, kush është malazezi i kapur në Tiranë Arsenije Stanoviç, 22 vjeç, i dyshuar për vrasjen e nje gruaje ruse Anastasia Lashmanova, u dorëzua sot në policinë mala
Bëri performancën elektrizuese në Eurovizion, Eleni nderohet nga Presidenti Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira doli e dyta këtë Eurovizon teksa përfaqësonte Qipron. Përformanca e
E pabesueshme, Anastasia Beverly Hills është shqiptare! Ditën e sotme në Pallatin e Kongreseve është mbajtur një nga evenimentet më të rëndësishme të make-up-it që është zhvill
Rikthehet "Balena Blu", 12-vjeçarja var veten me litar (FOTO LAJM) Një vajzë 12-vjeçare ka humbur jetën në mënyrë tragjike duke u vetëvarur me litar pasi ishte duke luajtur lojën vdekjepr
21-vjeçarja i pret me thikë organet gjenitale të dashurit (FOTO LAJM) Një studente ruse 21-vjeçare vrau të dashurin e saj dhe i coptoi trupin. Anastasia Onegina vrau të dashurin Dmitri Si
Anastasiades, sërish president i Qipros Presidenti i Qipros, Nikos Anastasiades, ka fituar sot rrethin e dytë të zgjedhjeve presidenciale në ishullin e ndarë të
Modelja ngre temperaturat ( FOTO&VIDEO) Ajo është njëra ndër modelet më të famshme për momentin. Bëhet fjalë për bukuroshen ruse Anastasia Kvitko. Anastasia
"Vajza më e bukur në botë" është vetëm 6-vjeç (FOTO LAJM) Një modele gjashtëvjeçare nga Rusia tashmë quhet "vajza më e bukur në botë". Anastasia Knyazeva me sy të kaltër është
Misteri i fatit të Anastasia Romanovës (FOTO LAJM) Fati i Anastasia Romanovës (1901-1918), vajza e katërt e Carit të Rusisë Nikolla II dhe Careshës Aleksandra, ka qenë nj
Anastasia Harris, super-fansja e Tottenham (FOTO LAJM) Momenti i mirë që po kalon Tottenhami, nxjerr në plan të parë edhe tifozët VIP të skuadrës londineze. Në kërkim të mbësh
Janullatosi në delirin e shenjtërisë! Arben LLALLA - A mund të sjellë ndokush ndërmend kur ka qenë hera e fundit që Kryepeshkop Anastas Janullatosi i ka dhën
Historiani Llalla sjell fakte: Kryepeshkop Anastasi mik i bashkëpunëtorëve të nazi-fashistëve Nga Arben LLALLA - Në këtë foto është Kryepeshkop Anastasi me mikun e tij të vjetër Nikolao Joani Merco me origjinë nga
Edhe një herë replikë me z. Arben Llalla Arben Llalla ti që kërkon të përulësh edhe Zotin përpara të “vërtetës” tënde dhe kërkon të sfidosh Kishën Orthodokse, si
Intervista mitomane e kryepeshkop Anastasit dhe çmontimi i saj (VIDEO) Arben LLALLA - Me rastin e festave të fundviti 2015, Kryepeshkopi Anastas Janullatosi si gjithnjë dha një intervistë për