999 rezultate për

amber

Anglia barazon me Ekuadorin (VIDEO) Anglia ka barazuar (2-2) kundër Ekuadorit në një përballje miqësore që u zhvillua në Sun Life Stadium në Miami. Enner
Lambert nënshkruan me Liverpoolin (FOTO-LAJM) Pas 17 vitesh sulmuesi anglez Rickie Lambert është rikthyer në Anfield për të luajtur për skuadrën e Liverpoolit. Për 32
Johnny Depp rigjen dashurinë (FOTO LAJM) Pas ndarjes me Vanesa Paradis me të cilën ka dy fëmijë, aktori Johnny Depp duket shumë i dashuruar pas Amber Heard, ndon
Vidiç-Manchester, lamtumirë e përgjakur! (FOTO LAJM) Priste të zhvillonte një ndeshje lamtumire për tu mos harruar, por në fakt e la fushën i gjakosur. E tillë ka qënë ndesh
Nevzat Bejta: Do ti jap prioritet arsimit Kryetari i komunës së Gostivarit është shprehur përpara nxënësve të këtij qyteti, se arsimi do të jetë prioritet i polit
Kamberi reagon ndaj akuzave të PD-së për nepotizëm Deputeti i Partise Socialiste te Qarkut Gjirokaster z.Dashamir Kamberi reagoi sot lidhur me akuzat e Partise Demokratike
PD: Njerëzit e deputetit socialist kërcënojnë gazetarin e RD Partia Demokratike denoi kërcënimin e gazetarit Telnis Kuqi i Rilindjes Demokratike nga të afërm të deputetit të Tepelen
Qesharake! E prek me dorë Chamberlain, të kuqin e ha Gibbs (VIDEO) Episod shumë interesant gjatë ndeshjes së sotme Chelsea-Arsenal, e fituar 6-0 nga "Blutë" e Jose Mourinhos. Kur rezultat
Arsenal hakmerret ndaj Liverpool (VIDEO) Arsenali është kualifikuar në çerekfinale të Kupës FA duke eliminuar Liverpoolin, pasi ka fituar 2-1 në Emirates. Të
Arsenali rimerr kreun (VIDEO) Arsenali ka regjistruar fitore 2-0 kundër Crystal Palace në Emirates dhe ngjitet i vetëm në krye të Premier Leagues, në
Yjet e ekranit, si një ylber ngjyrash në "Golden Globe" (FOTO LAJM) "Golden Globe" është një event mjaft i rëndësishëm i cili mbledh yjet e ekranit në një mbrëmje gala. Përveç çmimeve që n
VV pret në takim një delegacion nga Presheva Kryetari i Lëvizjes VETËVENDOSJE!, Albin Kurti dhe Puhie Demaku, Sekretare për Marrëdhënie me Jashtë në Lëvizjen VETËVEN
OSBE, vlerëson procesin zgjedhor në Kosovë Sekretari i përgjithshëm i Organizatës për Siguri dhe Bashkëpunim në Evropë Lamberto Zannier, ka mirëpritur votimin paqë
Demtimi, 3 muaj jashtë fushe për Oxlande-Chamberlain Alex Oxlande-Chamberlain do te qendroje tre muaj jashte fushes se lojes. Mesfushori i përfaqësueses angleze pësoi lëndim
S'ka më rradhë në pikat kufitare me Serbinë Zëdhënësja e Policisë së Kosovës Sabrije Kamberi ka thënë se janë tejkaluar pritjet dhe rradhët e gjata në pikat kufitar
France, shkrumbohet hoteli i sheikut nga Katari (FOTO-LAJM) Një hotel historik në Paris u shkatërrua si pasojë e flakëve mëngjesin e të mërkurës. Hoteli Lambert i ndërtuar në sheku
Nokia Lumia 925 në treg me softwarin e ri Nokia Lumia 925 del ne treg me softwarin e ri te permiresuar ndaj Nokia ka premtuar te nxjere nje Update per te gjithe t
PR e Shkodrës akuza PD-së: Manipuloi votat tona Kryetari i Partisë Republikane në Shkodër, Namik Kamberi akuzoi sot Partinë Demokratike se ka manipuluar votat gjatë num
Chamberlain tregon muskujt në Ibiza (FOTO LAJM) Alex Oxlade-Chamberlain është një prej futbollistëve më premtues jo vetëm të Arsenal por edhe të Kombëtares angleze. 19-
Këto disqe misterioze duken si UFO (FOTO-LAJM) Disa disqe misterioze janë fotografuar në qiellin e Bracknell. Steve Lambert, 42 vjeç, ishte duke bërë një telefonatë ja