999 rezultate për

amber

Ushqimet që kanë të njëjtin efekt si kafeina në mëngjes të zgjohesh në mëngjes është një sfidë më vete derisa pi kafen e parë të ditës. Por një nutricionist thotë se ka një
10 femrat më të bukura në botë sipas shkencës (FOTO LAJM) Ndërsa standardet e bukurisë ndryshojnë nga kultura në kulturë, metoda e raportit Phi është një qasje interesante. Në
Formacionet zyrtare/ Roma - Chievo Roma dhe Chievo kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për Serie A italiane. Roma: Szc
Barcelona miqësore me Chapecoense, e fton në Kupën :Hoan Gamber" Grupi i tifozëve të Milanit në Brazil disa ditë më aprë disën një fushë që klubi i Chapecoense të luajë në Kupën "Berlus
Arsenali mposht thellë West Hamin (VIDEO) Arsenali ka vazhduar të shkëlqejë në Premierligë. Në xhiron e 14’të, skuadra e Arsene Wenger ka mposhtur si mysafirë Wes
4 vjeçarja i plotëson amanetin nënës së saj duke u veshur nuse (FOTO LAJM) Një vajzë vetëm 4 vjeç ka realizuar një set fotografik me fustanin e nënës së saj të ndjerë për hir të amanetit që ajo k
E RRALLË/ 73-vjeçari ofron 4 mln lekë për atë që i gjen një bashkëshorte, por ka një kusht E rrallë për ta besuar, por e vërtetë. Një 73-vjeçar, banor në Memaliaj, kërkon të martohet në pleqëri. Madje mblesit, i
6 klauzolat më absurde në botën e futbollit (FOTO LAJM) Klauzola dhe bonuset në vitet e fundit janë kthyer në modë sa i përket merkatos europiane. "Corriere dello Sport" ka
Albania and Serbia to have a joint chamber of commerce Albanian Prime Minister Edi Rama has confirmed his support for the establishment of a joint chamber of commerce between
Një ekip i Serisë A kërkon Armando Sadikun Europiani ishte mundësia e artë për Armando Sadikun që pritet të transferohet në Itali. Prej ditësh është përfolur shumë
87 vjeçari francez, tifozi i parë që i dha lamtumirën Kombëtares (VIDEIO) Tifozi i parë, i cili ka përshëndetur lojtarët e kombëtares, teksa largoheshin nga hoteli ku qëndruan në Perros-Guirec t
Amber Heard lajmëron policinë kundër Johnny Depp Amber Heard ka akuzuar Johnny Depp se ai ka thyer urdhrin e mbrojtjes, sipas të cilit, aktori nuk duhet t’i afrohet më s
Avokatja e Depp hidhet në sulm: Amber e bën për para Edhe më herët portali Albeu publikoi fotot e Amber Heard me sytë e nxirë e për këtë fajësonte ish bashkëshortin e saj, i
Kamberi: Serbia duhet të detyrohet t’i respektojë të drejtat e shqiptarëve Nënkryetari i Partisë për Veprim Demokratik (PVD), Shaip Kamberi, e njëkohësisht kryetar i ri i Bujanocit, ka thënë se S
Zgjedhjet në Serbi, Presheva dhe Bujanoca në duar të shqiptarëve Në zgjedhjet lokale në komunën e Preshevës ka fituar Partia Demokratike Shqiptare (4.757 vota) e kryetarit Ragmi Mustafa
Arsenali rigjen fitoren në Premier League (VIDEO) Arsenali më në fund rikthehet në rrugën e fitoreve pas katër ndeshjeve në Premier League. Skuadra e Arsene Wenger ka arr
Shkatërohet imazhi i Amber Rose, “viktimë” e një rrjeti prostitucioni Një kompani fantazmë po hetohet nga ana e policisë, pasi imazhi i bukuroshes Amber Rose është përdorur për një rrjet pro
Super Chamberlain i dhuron Superkupën Arsenalit (VIDEO) Arsenali është fituesi i Superkupës së Anglisë në vitin 2015. Topcinjtë e Londrës kanë marrë një fitore minimale ndaj Bl
Vrasja e Ismailit, Igli Meta konsumues e trafikant droge, ja rrëfimi i Ambras Janë vënë sot përballë njëri-tjetrit në Komandën e Policisë së Pezaro-Urbino, shqiptarët Igli Meta e Marjo Mema, të akuz
ǒështë Bajrami? Muslimanët kanë dy festa, dy bajrame, Bajramin e Ramazanit dhe Bajramin e Kurbanit. Këtë qartë e ka theksuar Muhammedi a