999 rezultate për

amber

Chelsea arrin marrëveshje për yllin e Arsenalit Anglezi Alex Oxlade-Chamberlain do të largohet nga Arsenal për të vazhduar karrierën e tij në Chelsea. Lajmi është ko
Conte dëshiron edhe tre blerje të tjera deri në mbyllje të merkatos Sipas The Independent, Antonio Conte dëshiron të mbyllë dhe tre nënshkrime të tjera deri në fund të merkatos. Fernan
Arsenal merr vendimin për të ardhmen e Alex Oxlade-Chamberlain Arsenal tashmë është i bindur se një rinovim nuk e mban dot më gjatë Alex Oxlade-Chamberlain në Emirates. Sipas Mirro
Dënohen me vdekje, krimineli i pamëshirshëm dhe dy shqiptarët terrorizojnë familjen Një bandë kriminelësh e përbërë nga katër anëtarë, dy prej të cilëve ishin shqiptarë ka marrë dënimin për veprën penale
Chamberlain sqaron: Nuk do largohem për para, kam arsye tjetër Alex Oxlade-Chamberlain ka këmbëngulur që kontrata e tij të mos rinovohet me Arsenalin. Oxlade-Chamberlain është gati
Largimi i Chamberlain nuk është më e keqja që mund ti ndodhë Arsenalit Chelsea janë të gatshëm të lëvizin për transferuesin e lojtarit të Arsenalit Alex Oxlade-Chamberlain. Anësori i Anglisë
Këngëtarja shqiptare e pranon hapur: Kam bërë ndërhyrje estetike, më pëlqen Amber Rose Këngëtarja 20- vjeçare me zërin potent, Xhesika Polo, i ka befasuar ndjekësit në rrjetet sociale pasi postoi një foto pa
Alex Oxlade-Chamberlain do të kthehet në kokë turku nga Wenger Alex Oxlade-Chamberlain mund të përdoret në një marrëveshje shkëmbimi për Nemanja Matic të Chelsea, sipas raporteve.
Tek Arsenal nuk është vetëm Sanches, është dhe Chamberlain Alex Oxlade-Chamberlain, ka dhe një vit kontrat me Arsenal deri në qershor 2018. Daily Mail raporton se ai do të marr
Chamberlain hedh poshtë rinovimin nga Arsenal, ky do jetë klubi i ardhshëm The Times raporton se yllit të Anglisë iu ofrua një marrëveshje e re me përmirësim page për të zgjatur qëndrimin e tij m
Edhe pse të ndarë, Amber Heard vishet si Johnny Deep (FOTO LAJM) Amber Heard arriti në aeroportin kryesor të Los Angeles në mbrëmjen e së mërkurës pasi po largohej për disa ditë nga LA.
Liverpool rikthehet në garë për Alex Oxlade-Chamberlain Liverpool dëshiron seriozisht të nënshkruajë me Alex Oxlade-Chamberlai. Sipas mediave në Britani, Liverpool nuk di t
Kosova e Shqipëria të kenë projekt të veçantë për Luginën Në Kosovën Lindore po vazhdon të mbizotërojë situatë e rëndë për banorët shqiptarë, të cilët diskriminohen nga shteti se
Oxlade-Chamberlain konfuz për të ardhmen Lojtari i Arsenal Oxlade-Chamberlain, është i pavendosur për të ardhmen. Lojtari është në skadim të kontratës së tij me
Oxlade-Chamberlain bën gati valixhet Oxlade-Chamberlain mesa duket është duke u bërë gati për një aventurë të re. Nga The Express raportohet se lojtari i
Ramën apo Vuçiçin, ja kë lider ka Lugina e Preshevës Kryetari i Komunës së Bujanocit, Shaip Kamberi, ka thënë se të treja komunat e Luginës së Preshevës e kanë të garantuar
Ermal Kamberat u vra gabimisht, arrestohet ai që i shpëtoi atentatit Ermal Kamberaj humbi jetën më 5 maj të këtij viti, teksa ishte duke punuar në një kafene, vrasja e të cilit shkaktoi rea
Vrasja e Ermal Kamberajt, rrëfen i vëllai: E vranë... Vrasja e 24-vjeçarit, Ermal Kamberajt e cila tronditi jo vetëm Mitrovicën, nuk është zbardhur ende nga organet e rendit,
Ermal Kamberaj u vra gabimisht, ngjante me personin që do ekzekutohej Një ngjarje e rëndë tronditi Mitrovicën të premten në mbrëmje, ku i riu Ermal Kamberaj u vra në vendin e punës në një l
U vra për një "vend", lokalet e Mitrovicës mbyllen sot në nder të Ermal Kamberajt Pas vrasjes së mbrëmshme të Ermal Kamberajt në Mitrovicë në lokalin që ai e menaxhonte, një nismë për kundërshtim të kës