999 rezultate për

amber

Nuk i mjaftonte të ishte bjonde dhe joshëse, kërkoi diçka më tepër (FOTO LAJM) Ishte një bjonde e bukur dhe shumë joshëse por nuk ishte e kënaqur me veten. Amber Luke nga Australia kërkoi edhe më tep
Vdes në spital njeri prej të aksidentuarëve në Fushë-Krujë Njëri prej tre të rinjëve që u aksideëntua orët e para të mëngjesit të sotëm në Fush-Krujë raportohet se ka ndërruar jet
I jepet lamtumira e fundit Besim Kamberit nga Senekosi i Gostivarit (VIDEO) I është dhënë sot lamtumira e fundit në fshatin e tij të lindjes Besim Kamberit, njërit prej 15 viktimave të aksidentit
Formacionet zyrtare: Fulham-Manchester United, Solskjaer kërkon triumfin Manchetser United do të kërkojë vijushmërinë në Premier Legaue ku pas pak do të luajë ndaj Fulhamit në transfertë. Me
"Jam mbretëresha e sek*it oral", milionerja britanike i lutet futbollistit shqiptar për martesë Jane Park, tërhoqi vëmendjen e të gjithëve disa kohë më parë. Kjo pasi fati deshi që ta bënte milionere në moshën 17 vje
Fillon marshimi në përkrahje të bashkimit të Luginës me Kosovën (FOTO LAJM) Ka filluar në Prishtinë marshi i paralajmëruar ditë më parë në përkrahje të bashkimit të Luginës së Preshevës me Republi
Yjet e Liverpool-it bashkë edhe jashtë fushës së blertë (FOTO LAJM) Mesfushori i Liverpool-it Alex Oxlade-Chamberlain dhe e dashura e tij Perrie Edwars pjesë e grupit muzikor Little Mix ka
Kosova ndihmon kompaninë e shqiptarit që u dogj në Serbi Kryetari i Odës Ekonomike të Kosovës, Berat Rukiqi i ka ofruar përkrahje pronarit të kompanisë “Saba Bellça”, pas diegie
Dasma përlot rrjetin, adoleshentja martohet javën e fundit të jetës Amber Snailham 17 vjeç dhe i dashuri i saj Callum Firks, po ashtu 17, patën dasmën e ëndrrave të tyre. Por pas kësaj
E mbyllin si kafshët në kafaz, prindërit torturojnë vajzën autike Një vajzë autike 22 vjeçaren me iniciale D.P është keqtrajtuar dhe mbyllur në kafaz nga familjarët e saj. Kjo ndod
Nuk është Rita Ora, kjo është "Becky" që desh ndau Beyoncen nga Jay Z Kohë më parë në media u përfol për një tradhëti të mundshme që Jay Z i bëri bashkëshortes së tij, Beyonce. Mendohej
Shokuese, aktorja e njohur është dashnorja e Jay Z? Mos Amber Rose zbuloi gjë një nga sekretet më të mëdha të këtyre kohërave? Modelja tha se e dinte fare se cila ishte gru
Vogëlushja e vogël i plotëson dëshirën e fundit nënës me kancer, përlotet rrjeti Një vogëlushe ia ka plotësuar dëshirën e fundit nënës së saj, që të fotografohej në fustanin e saj të martesës në vendin
Futbollisti i Liverpoolit humbet sezonin e ri me lëndimin që pësoi në Champions League Alex Oxlade-Chamberlain është përjashtuar nga planet e Liverpoolit për sezonin e ri dhe trajneri Jurgen Klopp e pranon s
Ngecin hetimet për vrasjen e Ermal Kamberajt në Mitrovicë Vrasja qe dyshohet se ndodhi për shkak të një rezervimi të një tavoline në një lokal në Mitrovicë, ende nuk është zbardh
Oxlade-Chamberlain operohet me sukses Alex Oxlade-Chamberlain është operuar më sukses dhe po punon shumë që të kthehet sa më shpejt në fushë të blertë. Ai
Fillojnë telashet për Kloppin, lojtari humbet finalen dhe Botërorin Liverpooli akoma është në festë pas fitores me Romën 5-2, duke qenë tashmë me një këmbë në finalen e Champions League, p
Zyrtare: Oxlade-Chamberlain do të mungojë në Kupën e Botës Mesfushori i Liverpoolit, Alex Oxlade-Chamberlain, ka mbyllur sezonin dhe do të mungojë edhe për Anglinë në Kupë e Botës
La Topin për Klanin, Marina kthehet në një shtëpiake të “dëshpëruar” Ka kaluar pak kohë që kur Marina është shfaqur duke moderuar në ekran. Ajo u shkëput nga Top Channel për të kaluar n
Trajneri i Stoke Cityt: Shaqiri nuk ka probleme me shokët e skuadrës Trajneri Paul Lambert ka thënë se nuk ka asnjë problem me yllin e Stoke Cityt, Xherdan Shaqiri. Sulmuesi me origjinë