999 rezultate për

ambasadorit

Kush është diplomati italian në postin e ambasadorit të OSBE në Tiranë Ndërkohë që zgjedhjet e 25 prillit janë vetëm disa muaj larg është prezantuar kryetari i ri Prezencës së OSBE-së në Shqi
Gruaja e ambasadorit shqiptar rrëfen historinë familjare: Serbët më ngacmuan vajzën Dolores Koçi, gruaja e ish-ambasadorit shqiptar Spiro Koçi, në Austri dhe Serbi gjatë viteve 2010-2015, ka rrëfyer se am
Grenell do të tërhiqet nga pozita e ambasadorit brenda disa javësh Richard Grenelli do të tërhiqet nga pozita e ambasadorit amerikan në Gjermani brenda disa javësh, raportojnë të dielen m
Grenell gati të japë dorëheqje nga posti i rëndësishëm Ambasadori i Shteteve të Bashkuara në Gjermani, Richard Grenell po planifikon që të dorëhiqet nga kjo pozitë në javët e
Lleshaj në vendin e ambasadorit e Majko i heshtur në podiumin ministerial, si duket Kuvendi sot (FOTO LAJM) Ka nisur seanca plenare,e para që pas shfaqjes së pandemisë së koronavirusit në vend me fjalët e kryeparlamentarit, Gram
Frikë nga koronavirusi, Erdogan nuk i jep dorën ambasadorit shqiptar (VIDEO) Koronavirusi ka tmerruar botën, duke infektuar me mijëra njerëz e duke marrë mijëra jetë. Ndërkohë që bota është në a
Grenell mbështet qëndrimin e ambasadorit amerikan: SHBA-ja duhet të rishqyrtojë praninë e saj në Kosovë I dërguari special i presidentit Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, e ka shpërndarë një qëndrim të senato
Erzen Vraniqi për Richard Grenellin: Po keqpërdoret për luftë të brendshme Erzen Vraniqi, këshilltari i kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, ka thënë se deklarimet e përfaqësuesit special për d
Haradinaj ambasadorit amerikan: SHBA nuk duhet të barazojnë Kosovën me Serbinë ISh-kryeministri Ramush Haradinaj ka takuar sot ambasadorin amerikan, Philip Kosnett me të cilin thotë se ka diskutuar p
U përfol për video kompromentuese me zv.ministren, Meta del në krah të ambasadorit dhe kërkon hetim Në rrjete sociale vetëm pak kohë më parë u përfol për një video kompromentuese mes ambasadorit të BE-së në Tiranë, Luigi
Ndihma e madhe për tërmetin, Rama i dhuron tre medalje ambasadorit të Kosovës Tërmeti i 26 nëntorit bashkoi më afër Shqipërinë dhe Kosovën. Kryeministri Edi Rama i ka akorduar tre medalje ambasad
U zgjodh Kryeprokuror, zbardhet takimi i ambasadorit gjerman me Olsian Çelën Ambasadori Gjerman Peter Zingraf ka zhvilluar ditën e sotme një takim me Prokurorin e ri të Përgjithshëm Olsian Çela.
"Po të shkepi...": A paralajmëroi Shkullaku videon intime që po trondit qeverinë? (VIDEO) Prej disa ditësh në media po aludohet në lidhje me një video intime që pasqyron momente mes një zyrtareje të ministrisë
Klodiana Lala zbardh detaje për videon e ambasadorit duke bërë s*ks: Po përpunohen "Janë disa video që janë duke u përpunuar". Gazetarja Lala u shpreh se shumë shpejt do të publikohen disa video. E ft
Videoja e s*ksit të ambasadorit, Artan Hoxha: Këshilltari të thirret në Prokurori Gazetari Artan Hoxha ka bërë thirrje që Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidencës të merret në mënyrë urgjente në Prokurori n
Alvini i "ha koken" ambasadorit shqiptar në Turqi, kush e zëvendëson Gent Gazheli nuk do të jetë më ambasadori i Shqipërisë në Turqi. Burime nga Kuvendi bëjnë me dije se në këtë institucio
U ngriti gishtin e mesit, gratë e Astirit në protestë: Borchardt shporru nga Shqipëria Ditën e sotme është duke u zhvilluar një protestë përpara ambienteve të një hoteli në Tiranë, në drejtim të ambasadorit
Zbulohen mesazhet e ambasadorit Gazheli me gazetarin e "Le Iene" për Alvinin (VIDEO) Emisioni “Tempora” ka mundur të sigurojë mesazhet e shkëmbyera midis ambasadorit shqiptar në Turqi, Gent Gazheli me gaze
U kërkoi ndjesë pasi i ofendoi, banorët e Astirit i shpallin "luftë" ambasadorit Duket se ndjesa e amabsadorit të OSBE-së ndaj banorëve të Astirit, pasi i ofendoi ata duke nxjerrë gishtin e mesit, nuk
Mori sot detyrën e ambasadorit gjerman në Tiranë, kush është Peter Zingraf? Peter Zingraf mori sot detyrën e ambasadorit gjerman në Tiranë. Po kush është Zingraf? Ambasadori i ri gjerman ka stu