Kush është biznesmeni u ekzekutua me pistoletë silenciator në mes të Tiranës
999 rezultate për

ambasadorin

Basha zhvillon takim me ambasadorin Amerikan Lu dhe ambasadorin e OSBE-së Ditën e sotme Ambasadori Amerikan, Donald Lu dhe ambasadori i OSBE-së, Borschard po zhvillojnë një takim në selinë blu,
QEVERIA E RE / Ivanov takohet me ambasadorin Zhbogar (VIDEO) Ambasadori i Bashkimit Evropian në Maqedoni, Samuel Zhbogar, pritet të takohet me presidentin e Maqedonisë, Gjeorge Ivan
Jankuloska ironinzon ambasadorin Garrett, e quan "Nostradamus" Ish-ministrja e MPB-së, Gordana Jankuloska, ka ironizuar ambasadorin britanik në Maqedoni, Charles Garrett, duke e quajt
Ahmeti takon ambasadorin e Shqipërisë, ja çfarë biseduan Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka zhvilluar sot një takim me Ambasadorin e Shqipërisë në Maqedo
Ndihmësi i Trumpit ka folur me ambasadorin rus në ditën e sanksionëve Michael Flynn, këshilltar për siguri kombëtare i presidentit të zgjedhur amerikan, Donald Trump, ka marrë një thirrje n
Japonia mbyll konsullatën e nderit në Shkup, pritet të hapë ambasadën Nga Regjistri Qendror i Maqedonisë kanë bërë me dije se konsullata e nderit e Japonisë në Shkup nuk do të funksionojë më
Krahasoi Krimenë me Kosovën, Daçiç kritikon rëndë ambasadorin ukrainas Ivica Daçiç, ministri i jashtëm serb, i ka drejtuar një porosi diplomatëve të huaj në Beograd se Serbisa nuk ka nevojë p
Gjykata Penale i kërkon Zaevit prova për takimin me ambasadorin italian Gjykata Penale e Maqedonisë i ka kërkuar liderit të LSDM-së Zoran Zaevit, që të sjellë prova për takimin me ambasadorin
Kasami takohet me ambasadorin holandez në Shkup, Plomp Lideri i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami, ka zhvilluar sot një takim me ambasadorin holandez, Villem Vouter Plomp. Gjatë
Kush është grupi terrorist, i frymëzuar nga Bin Laden që vrau ambasadorin rus në Ankara (FOTO LAJM) Grupi terrorist Al Nusra deklari sot se Mert Altintas që vrau ambasadorin rus në Turqi ishte ushtar i tyre duke e cilësu
Sela takon ambasadorin e SHBA-ve Baily Lideri i LR-PDSH-së, Ziadin Sela, i shoqëruar nga nënkryetari Agon Ferati, kanë zhvilluar sot një takim me ambasadorin e
RRËFIMI I FRIKSHËM/ Çfarë bënë njerëzit në sallë kur atentatori vrau ambasadorin rus? (FOTO LAJM) Të gjitha mediat botërore e raportuan vrasjen e ambasadorit rus në Turqi Andrei Karlov. Por fotografi i Associated Press
Habit deputeti rus: Ambasadorin tonë mund ta ketë vrarë NATO Deputeti rus, Franc Klintseviç, i cili është edhe anëtar i Komitetit të Sigurisë në Dumën ruse është pyetur sot nga medi
Si në filma: Atentatori nxorri armën dhe vrau i pashqetësuar ambasadorin rus (FOTO LAJM) Nga pamjet e publikuara sëfudmi duket se vrasësi i dyshuar Mert Altintas i ambasadorit rus në Turqi e kishte planifikuar
Gruevski, tone të ashpra me ambasadorin amerikan dhe atë të BE-së VMRO-DPMNE, pas takimit të së premtes me Ambasadorin amerikan, Xhes Bejli dhe ambasadorit të BE-së, Samuel Zhbigar ka pë
Meta pret ambasadorin e ri të Rumanisë, merr mbështetje për forcimin e marrëdhënieve dypalëshe Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, priti sot Ambasadorin e ri të Rumanisë, Mircea Perpelea, të cilit i uroi mirëseardhjen d
Rama pret ambasadorin Lu në Kryeministri Kryeministri Edi Rama është takuar sot paradite me Ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Donald Lu.
Nard Koka sulmon Bushatin: Do flas edhe për ambasadorin në Katar Vëllai i ministrit të LSI-së Lefter Koka, Nard Koka, pas sulmit të ashpër dje ndaj ministrit të Jashtëm, Ditmir Bushati,
Neziri takon ambasadorin europian Samuel Zhbogar Ambasadori Evropian në Maqedoni, Samuel Zhbogar, ka zhvilluar sot një takim në selinë e BDI-së në Tetovë, ku është takua
Basha takon ambasadorin e OSBE-së: Rama po pengon reformën zgjedhore Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha gjatë ditës së sotme ka zhvilluar një takim me Ambasadorin e ri të prezencë