999 rezultate për

alonso

Xabi Alonso: Barça është favorite Dëmtimet e Robben dhe Lewandowskit nuk e kanë lënë indiferent Xabi Alonson, që një intervistë ka folur për disfatën me B
Karikatura e ditës në futboll (FOTO) Borussia Dortmund mundi të kalonte Bayern Munchen dhe të prekë finalen e Kupës së Gjermanisë falë goditjeve të penalltiv
"Granit Xhaka ka gjithçka për të qënë pjesë e Bayern" Granit Xhaka i ka të gjitha cilësitë e duhura për të qënë një futbollist i Bayern Munchen. Mesfushori prishtinas ka marr
Ja si panë eklipsin diellor futbollistët e Bayern Munchen (FOTO LAJM) Futbollistët e Bayern Munchen kanë gjetur kohë që ta shikojnë eklipsin diellor. Një foto e publikuar në rrjetet sociale
Bayern i pandalshëm, barazon Borussia (VIDEO) Bayern Munchen nuk di të ndalet. Ekipi i Pep Guardiolës ka fituar edhe në javën e 2 të Bundesligës duke mpsohtur 1-3 Han
"Alonso mendonte se ishte në 1995-ën" Në datën 22 shkurt, Fernando Alonso pësoi një aksident të rëndë në testimet parasezonale të Formula 1 në pistën e Montme
F1, Alonso humb Çmimin e Madh të Australisë Formula 1 ka lënë takim për 13 marsin, ditën e provave të para të lira të sezonit 2015, por Fernando Alonso nuk do të je
McLaren, Alonso kërkon "pse"-në e aksidentit Aksidenti i Fernando Alonsos mund të krijojë një krisje në marrëdhëniet mes dy herë kampionit të botës dhe skuderisë së
Alonso video-mesazh për tifozët: Jam shumë mirë (VIDEO) Piloti spanjoll i McLarena ka publikuar një video me anë të së cilës kërkon të tregojë mbi gjendjen e tij shëndetësore p
Post-aksidenti, ja si i erdhën në ndihmë Alonsos (VIDEO) Një tifoz ka mundur të kapë me kamerën e tij momentin kur ekipi mjekësor i Cirkuitit të Montmelo në Barcelonës i erdhi n
Fernando Alonso le spitalin (FOTO LAJM) Lajme të mira për Fernando Alonson. Piloti spanjoll ka lënë spitalin e Barcelonës ku po qëndronte i shtruar prej disa di
Alonso, fotoja e parë nga spitali (FOTO) Është mirë, por duhet të vazhdojë të qëndrojë në spital. Dhe për të qetësuar tifozët e Fernando Alonsos mendon Twitter.
Ja si ndodhi aksidenti i Alonsos (VIDEO) Aksidenti i Fernando Alonsos të dielën e shkuar në Montmelo të Barcelonës është rikrujuar në një simulim për të mësuar s
Aksidenti, pamjet e para nga ndihma për Alonson (VIDEO) Këto janë imazhet amatoriale që po qarkullojnë në web nga momenti i ndihmës së parë që iu dha pilotit të McLaren-Honda F
Aksident i frikshëm për Alonson, dërgohet në spital (FOTO LAJM) Aksident i rëndë për Fernando Alonson në Barcelonës. Piloti i McLaren-Honda doli jashtë piste duke u përplasur me murin
Guardiola: Alonso lojtari më i keq në botë Tekniku i Bayern Munchen Pep Guardiola është fjalëpak, por kur flet lëshon batuta me të vërtetë të forta. Dhe këtë herë
Xabi Alonso zgjedh Top 11 e Champions-it (FOTO LAJM) Ai është një futbollist me shumë eksperiencë, fitues dy herë i Champions League me Liverpoolin në 2005 dhe Real Madrid n
Alonso, ja fotoja e parë me uniformën e McLaren (FOTO) Kur duhen edhe dy ditë nga prezantimi zyrtar i projektit të ri sportiv të McLaren, skuderia britanike ka publikuar foton
Alonso: I kënaqur nga aventura me bavarezët Xabi Alonso nuk ndjen keqardhje për largimin nga Reali i Madridit në limitet e merkatos së verës, pas blerjes së Toni Kr
Alonso në lidhje me ish të dashurën e Ramos-it? (FOTO LAJM) Ndarja mes Fernando Alonsos dhe Dasha Kapustina duket se është përfundimtare. Bukuroshja ruse e festoi pa pilotin spanjo