999 rezultate për

alonso

Alonso ekzekuton goditjen më të shëmtuar të dënimit (VIDEO) Xabi Alonso ka bërë ekzekutimin e një goditje nga këndi, në mënyrën më të keqe që është parë ndonjëherë. Episodi ka n
Mascherano dhe Alonso nën hetim Xabi Alonso dhe Javier Mascherano janë duke u hetuar lidhur me mashtrime në taksa. Alonso po hetohet për vitin 2010
Vidal lë kombëtaren nga sëmundja e djalit Teksa shijonte rikthimin e tij në Kili, Arturo Vidal dje mori një lajm shumë të keq, që e bëri t’i ndryshonte tërësisht
Alonso inauguron muzeun personal (FOTO LAJM) Edhe pse ky vit nuk ka qenë shumë i mirë për pilotin spanjoll të Mclarenit, Fernando Alonso ai gjen kohë për vehten e ti
Aksident i frikshëm në F1, përplasen Alonso dhe Raikkonen (VIDEO) Piloti spanjoll, Fernando Alonso, ka shkaktuar një aksident të frikshëm sot në Çmimin e Madh të Austrisë. Alonso dhe
Alonso largohet nga Bayerni, gati kalimi te ... Largimi i mundshëm i Andrea Pirlos në fund të sezonit, ka bërë që bardhezinjtë të hidhen në merkato në kërkim të zëvendë
Alonso te Juventusi, Pirlo përfundon te Liverpooli Pas përfundimit të këtij sezoni duket se do të ketë disa lëvizje të bujshme në merkato. Sipas gazetës britanike “Daily E
Xabi: Guardiola dhe Mourinho, liderë të mëdhenj Xabi Alonso dhe Jose Mourinho janë që të dy liderë të mëdhenj. Ky është mendimi i mesfushorit Xabi Alonso, i cili ka pas
Xabi Alonso: Barça është favorite Dëmtimet e Robben dhe Lewandowskit nuk e kanë lënë indiferent Xabi Alonson, që një intervistë ka folur për disfatën me B
Karikatura e ditës në futboll (FOTO) Borussia Dortmund mundi të kalonte Bayern Munchen dhe të prekë finalen e Kupës së Gjermanisë falë goditjeve të penalltiv
"Granit Xhaka ka gjithçka për të qënë pjesë e Bayern" Granit Xhaka i ka të gjitha cilësitë e duhura për të qënë një futbollist i Bayern Munchen. Mesfushori prishtinas ka marr
Ja si panë eklipsin diellor futbollistët e Bayern Munchen (FOTO LAJM) Futbollistët e Bayern Munchen kanë gjetur kohë që ta shikojnë eklipsin diellor. Një foto e publikuar në rrjetet sociale
Bayern i pandalshëm, barazon Borussia (VIDEO) Bayern Munchen nuk di të ndalet. Ekipi i Pep Guardiolës ka fituar edhe në javën e 2 të Bundesligës duke mpsohtur 1-3 Han
"Alonso mendonte se ishte në 1995-ën" Në datën 22 shkurt, Fernando Alonso pësoi një aksident të rëndë në testimet parasezonale të Formula 1 në pistën e Montme
F1, Alonso humb Çmimin e Madh të Australisë Formula 1 ka lënë takim për 13 marsin, ditën e provave të para të lira të sezonit 2015, por Fernando Alonso nuk do të je
McLaren, Alonso kërkon "pse"-në e aksidentit Aksidenti i Fernando Alonsos mund të krijojë një krisje në marrëdhëniet mes dy herë kampionit të botës dhe skuderisë së
Alonso video-mesazh për tifozët: Jam shumë mirë (VIDEO) Piloti spanjoll i McLarena ka publikuar një video me anë të së cilës kërkon të tregojë mbi gjendjen e tij shëndetësore p
Post-aksidenti, ja si i erdhën në ndihmë Alonsos (VIDEO) Një tifoz ka mundur të kapë me kamerën e tij momentin kur ekipi mjekësor i Cirkuitit të Montmelo në Barcelonës i erdhi n
Fernando Alonso le spitalin (FOTO LAJM) Lajme të mira për Fernando Alonson. Piloti spanjoll ka lënë spitalin e Barcelonës ku po qëndronte i shtruar prej disa di
Alonso, fotoja e parë nga spitali (FOTO) Është mirë, por duhet të vazhdojë të qëndrojë në spital. Dhe për të qetësuar tifozët e Fernando Alonsos mendon Twitter.