999 rezultate për

alonso

Manchester United ofron 70 milionë euro për mbrojtësin e Chelseat Manchester United është i gatshëm të ofrojë deri në 70 milionë paund për mbrojtësin e Chelseat, Marcos Alonso. Alonso
Tre breza radhazi të ftuar në Kombëtaren spanjolle, gjyshi, babai dhe tani Marcos Alonso Marcos Alonso vazhdon “traditën” e njohur të të thitrrurit braz pas brezit në tre gjenerata. Marcos Alonso Imaz ‘Marq
Xabi Alonso rrezikon 8 vite burg për shmangie të taksave Xabi Alonso është akuzuar nga prokuroria spanjolle për tre pikët e mashtrimit tatimor në lidhje me të ardhurat e krijuar
Xabi Alonso shprehet se do të bëhet trajneri i Real Sociedadit Në vitet e fundit trendi i lojtarëve që kur përfundojnë karrierën vendosin të bëhen trajnerë, duket se do të vazhdojmë e
Alonso shpreh publikisht dëshirën për të drejtuar këtë klub Xabi Alonson ka shprehur haptas vullnetin e tij që të bëhet trajner i Real Socidedadit, aty ku e filloi karrierën e tij
Conte: Bakayoko do të mungojë ndaj Barcelonës Trajneri i Chelseat, Antonio Conte, ka bërë të ditur se mesfushori francez, Tiemoue Bakayoko, nuk është rikuperuar ende
Marcos Alonso bën histori me statistikat kundër Newcastle United Chelsea fitoi 3-0 kundër Newcastle United dhe kështu u kualifikua në rundin e pestë të kësaj gare. Në këtë takim Marc
Alonso shënon super gol për Chelsean nga goditje e dënimit ndaj Newcastle (VIDEO) Chelsea ka shënuar edhe golin e tretë ndaj skuadrës së Newcastle në "Stamford Bridge". Autori i golit është mbrojtës
Xabi Alonso tregon ëndrrën e mbetur peng Xabi Alonso ka mbetur i dashuruar me ish-skuadrën e tij, Liverpoolin, të cilën ëndërr ta menaxhoj një ditë, pasi kaloi p
Formacionet zyrtare: Chelsea - Arsenal Chelsea dhe Arsenali përballen sonte në "Stamford Bridge" për gjysmë-finalen e Carabao Cup. Blutë e Londrës duan një
Chelsea kalon në avantazh kundër Arsenalit (VIDEO) Chelsea ka kaluar në avantazh ndaj Arsenalit në "Emirates Stadium". Ai që ka shënuar golin e epërsisë është mbrojtës
Chelsea mposht pastër Brightonin dhe është shumë afër United (VIDEO) Chelsea ka marrë një fitore të pastër me shifrat 2-0 ndaj Brightonit në "Stamford Bridge". Golat për Blutë e Londrës
Blutë e Londrës shënojnë edhe golin e dytë ndaj Brighton (VIDEO) Chelsea ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Brightonit në "Stamford Bridge" Është mbrojtësi, Marcos Alonso ai që ka dy
Alonso tregon si e planifikonte me Mourinhon dhe Ramosin ndaljen e Messit Xabi Alonso ka dhënë një intervistë për ‘Ecos del Balon’ në të cilën ka folur për kohën që kishte kaluar me Jose Mourinh
Hamilton përgatit të ardhmen kur të largohet nga Formula 1 Lewis Hamilton po mendon për të ardhmen, pasi të jetë pensionuar nga Formula 1. Britaniku 4 herë kampion bote, Lewis
Arbeloa me një deklaratë qesharake për Xabi Alonson pas hedhjes së shortit të Real Madridit (FOTO LAJM) Alvaro Arbelo nuk ka qenë shumë i lumtur me shortin që Xabi Alonso tërhoqi për Real Madridin në Ligën e Kampionëve Ka
Alonso: Realit i pëqejnë sfidat e mëdha ​Xabi Alonso ka folur për ndeshjen ndaj Real Madridit dhe PSG-së në Ligën e Kampionëve Ish-mesfushori spanjoll,
Alonso: Përveç klubeve ku kam luajtur, më pëlqen të shoh Cityn, Chelsean dhe Napolin Ish-futbollisti i Real Madridit, Xabi Alonso ka treguar se përveç skuadrave ku ka luajtur, ai ndjek edhe ndeshjet e tre
Xabi Alonso i sigurtë: Koha që Barcelona të lëshojë pikë ka ardhur, ja se ku Koke dhe Xabi Alonso ishin protagonistët e prezentimit të rikthimit të takave Predator të Adidas. Ish mesfushori Madrile
Fernando Alonso zgjedh më të mirin midis Ronaldos dhe Messit Fernando Alonso ka gjetur kohën të flasë edhe për futbollin edhe pse ndodhet i fokuasuar në Brazil. Mes Messit dhe Ro