999 rezultate për

almir

Rrëfim/ Kur vdiq Almiri, nëna ishte në dhomën tjetër të spitalit Vdekja e Almirit 4-vjeçar nga Kumanova ka tronditur jo vetëm familjen e tij, por edhe të afërmit e tij e më gjërë. Përku
Edhe Blerim Xhemaili i tronditur nga vrasja e Almirit (FOTO) Futbollisti shqiptar që luan me Kombëtaren e Zvicrës, Blerim Xhemaili, ka postuar në Instagram një foto të 4-vjeçarit ng
Shpërthen aktori për vrasjen e Almirit: O Ali o Menduh a keni fëmijë ju? Vetëm një ditë pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në Kumanovë ku një shtetas sllavomaqedonas pas një sherri shtypi fëmijën
4-year-old Albanian boy killed in Macedonia Almir, 4 years old from Kumanovo is the last victim of ethnic hatred in Macedonia. A Macedonian man killed the boy by hi
Semafori shfaq shqiponja dy krenare në Shkup (FOTO LAJM) Në Karposh të Shkupit është vënë re se në disa semaforë të qytetit është shfaqur shqiponja dy krenare, e cila simbolizon
Nesër protestohet për vrasjen e Almirit Vrasja mizore e Almirit 4-vjeçar nga Kumanova nga maqedonasi Boban Iliq ka shkaktuar reagime të shumta dhe revoltë në Ma
Vrasja e fëmijës shqiptar në Maqedoni, reagon Berisha Ish-kryeministri Sali Berisha e ka cilësuar si një krim të shëmtuar çnjerëzor vrasjen e katër vjeccarit në vendin fqinj
Poezi prekëse për 4-vjeçarin Almir Aliu Ndarja nga kjo jetë e 4-vjeçarit nga Kumanova, Almir Aliu, i cili u shtyp me makinë para një jave nga një maqedonas në K
Vrasja e fëmijës 4-vjeçar në Maqedoni, babai: Na sulmoi maqedonasi Sedat Aliu ka mbledhur forcat e fundit për të folur për vrasjen e të birit, Almirit 4­vjeçar i cili ishte viktimë e naci
Rrëfim rrënqethës, dëshmitari: Ja si u vra Almiri 4-vjeçar (VIDEO) Në shtëpinë e shëndetit të Kumanovës, ka filluar gjithçka në mënyrë shumë banale. Një radhë e pritjes e lëshuar dhe një
Kumanova në zi, varroset Almiri 4-vjeçar (FOTO LAJM) I është dhënë sot lamtumira e fundit, 4 vjeçarit Almir Aliu i cili një ditë më parë ndërroi jetë pas një jave qëndrimi n
Vdekja e 4 vjeçarit nga Kumanova trondit opinionin Opinioni në vend është tronditur pas lajmit se ka ndërruar jetë fëmija 4 vjeçar nga Kumanova, Almir Aliu i cili ditë më
Almir Daci killed in Syria The former self-proclaimed imam of the mosque in the village of Leshnica in Pogradec, Almir Daci who joined the war in S
Almir Daci vritet në Siri?! (VIDEO) Ish-imami i vetëshpallur i xhamisë në Leshnicë të Pogradecit Almir Daci që iu bashkua luftës në Siri është vrarë gjatë l
Ja si e ka shkatërruar ISIS-i Palmirën (FOTO LAJM) Ushtria siriane ka njoftuar ditën e dielë se e ka marrë nën kontroll qytetin e Palmirës, pasi ky qytet kishte rënë më he
Assad: Palmira tregon suksesin e ushtrisë kundër terrorizmit Presidenti i Sirisë, Bashar al-Assad, ka thënë se rikthimi i qytetit të Palmirës nën kontrollin e forcave qeveritare tre
Ja si duket Palmira pas largimit të luftëtarëve të ISIS (VIDEO) Ushtria siriane dhe militantët e ISIS vazhdojnë të zhvillojnë beteja të ashpra në periferi të qytetit Palmyra. Sipas
Ilir Kulla: Ja si u radikalizuan shqiptarët Ilir Kulla ka folur rreth temës së radikalizmit të disa shqiptarëve, të cilët iu bashkuan ISIS-it në luftën e organizatë
Zyrtare, Valmir Nafiu kontratë 3 vjeçare me Skënderbeun Valmir Nafiu ka firmosur sot zyrtarisht kontratën e tij me Skënderbeun. Nafiu ka arritur akordin me drejtuesit dhe ka fi
Elson Daci pranon krimin, vrau Valmir Kolaverin dhe plagosi vëllanë e tij 27 vjeçari Elson Daci ka pranuar para uniformave blu se ka vrarë Valmir Kolaverin dhe plagosur vëllanë e tij. Elson Daci