999 rezultate për

almir

Vazhdon gjykimi për vrasjen e 4-vjeçarit Almir Aliu Në Gjykatën Themelore të Kumanovës vazhdon seancën kundër të akuzuarit Boban Iliç të cilin Prokurori e ngarkon se më 25
Seanca për Almirin, dëshmon babai i vogëlushit Sedat Aliu babai i 4 vjeçarit Almir Aliu nga Kumanova sot dëshmoi në vazhdimin e sazncës gjyqsore. Ai rrëfeu para p
Rasti “Almiri”, avokati: Shpërfillen dëshmitë e familjarëve (VIDEO) Në seancën gjyqësore të radhës që është paraparë të mbahet më shtatë shtator për vrasjen e 4 vjeçarit Almir Aliu nga Kum
Vrasësi i Almirit 4-vjeçar nga Kumanova u kërkon falje familjarëve Boban Iliq, i akuzuar për vrasjen e Almir Aliut 4-vjeçar, sot para Gjykatës Themelore të Kumanovës, ndryshoi qëndrimin e
Edhe në Dibër kryeson PS, PDIU vazhdon "luftën" për mandat Në qarkun e Dibrës janë nurmëruar 97 kuti nga 256. Sipas të dhënave të para PS rezulton me më shumë vota 38.91% ndër
Numërohen 60 nga 259 kuti në Dibër, vazhdon kryesimin PS Nga numërimi i 60 kutive nga 259 gjithsej ne qarkun e Dibrës, PS rezulton partia me më shume vota. Rezultati deri tan
Një vit nga vrasja e katër vjeçarit, Almir Aliu (Video) Ka kaluar një vit nga vrasja tragjike e katër vjeçarit Almir Aliu nga Kumanova. Gjykimi ka mbërritur vetëm në fazën e an
Rasti i Almirit të vogël, ja çfarë kërkon familja Në seancën gjyqësore për vrasjen e 4 vjeçarit Almir Aliu nga Kumanova, mbrojtja dhe pala e dëmtuar debatuan hetimin e ve
Shtyhet seanca për rastin e Almirit të vogël Edhe në seancën e sotme gjyqësore të rastit të Almirit, psikiatri, Branisllav Stefanovski, në cilësinë e ekspertit mjek
Skandali, shefi i policisë bën për spital qytetarin (FOTO LAJM) Almir Hasanaj, një qytetar nga Ballshi, denoncon në emisionin “STOP” dhunën psikologjike dhe fizike nga ana e shefit të
Kërcënoi me sulme terroriste, gjykata e dënon me 15 vite burg pas vdekjes Gjykata e Krimeve të Rënda ditën e sotme ka dënuar me 15 vjet burg imamin e xhamisë së Pogradecit Almir Daci. P or aj
Kërcënoi me sulme terroriste, prokuroria: 15 vite burg për Almir Dacin Almir Daci, imami i vetëshpallur i xhamisë së Leshnicës është në kërkim nga drejtësia shqiptare. Prokuroria e Krimev
Shqiptari që vrau 5 persona merr lajmin e shumëpritur (FOTO LAJM) Almir Haruni, nga Gramshi eshte ekstraduar në vendin tonë nga Italia një ditë më parë për shkak se ka qenë i dënuar për
Avokati i rastit të Almirit dyshon se po shtrembërohen fakte për të liruar autorin As ditën e sotme nuk ka vazhduar seanca gjyqësore e caktuar për rastin e vrasjes së vogëlushit Almir Aliut nga Kumanova.
Rusia: ISIS merr sërish në dorë qytetin e Palmirës në Siri (FOTO LAJM) Qyteti i lashtë i Palmirës i cili u shkatërrua nga ISIS, është rimarrë sërish nga forcat ekstremiste. Lajmin e kanë b
Protesta e opozitës, Berisha: Durrësi po shkatërrohet njësoj si Palmira nga ISIS-i Ditën e sotme para kryeministrisë vazhdon protesta e Partisë Demokratike në ditën e 6-të të saj ku ish kryeministri Sali
Nëna e Almirit të vogël rrëfen në gjykatë vrasjen e të birit Ka përfunduar seanca e parë për gjykimin e vrasjes së Almir Aliut. Orë të gjata gjykimi ditën e sotme nuk sollën përfu
Vrasësi i Almirit: Nuk jam fajtor Gjatë seancës gjyqësore për vrasjen e Almirit, vrasësi i tij Boban Iliç, ka thënë se nuk ndihet fajtor për ngjarjen në q
Babai i Almirit kërkon burgim të përjetshëm për vrasësin e të birit Ka filluar procesi gjyqësor për vrasjen e Almir Aliut ndërsa qytetarë të ndryshem janë mbledhur në protesta ku kërkohet
KUMANOVE / Fillon procesi gjyqësor për Almirin Ka filluar sot në Kumanovë procesi gjyqësor për vrasjen e vogëlushit Almir Aliut. Seanca pritet të shoqërohet me pro