999 rezultate për

almir

Rasti Almiri, nesër mbahet seanca gjyqësore Nesër do mbahet seanca e radhës për rastin e Almir Aliut. Trupi gjykues në krye me Maja Denkovska do të kumtoj nëse orga
Shtyhet rasti ‘"Almiri", mbrojta kërkon ndërrimin e prokurorit Procesi gjyqësor për vrasjen e katërvjeçarin Almir Aliu nga Kumanova, për të cilën akuzohet Boban Iliq, është shtyrë për
Nesër seancë gjyqësore për rastin e Almir Aliut Nesër në Gjykatën Themelore në Kumanovë nesër pritet të mbahet seanca e radhës për rastin e katërvjecarit Almir Aliut. S
Nëna e Almirit: Dhimbja për humbjen e Almirit me ka bërë nënë të paaftë për fëmijët Mixhevere Kasumi, nënë që përjetoi vetëm pak momente me të birin, ka mundur para disa javësh të shpjegoj dhimbjen e cila
Familja e Almirit: Rasti të gjykohet si vrasje me qëllim Qytetarë dhe familjarë të revoltuar kanë mbajtur një protestë në Urën e Gurit në Shkup, për të dënuar përpjekjet për të
Rasti "Almiri", protestë në Shkup kundër rikualifikimit të lëndës Sot në Shkup është paralajmëruar një protestë qytetare kundër rikualifikimit të veprës në rastin e vogëlushit, Almir Al
Ulje e dënimit të vrasësit të Almirit, sot protesta në Urën e Gurit Prokuroria Republikane në lidhje me rastin e Almir Aliut, katëvjeçarit nga Kumanova, kanë vendosur për rikualifikimin e
Standarde të dyfishta të Prokurorisë në rastin Almir Aliut Rikualifikimi eventual i lëndës së rastit të Almirit, nga “vrasje” në “aksident komunikacioni me pasojë vdekje”, sipas a
Rasti “Almiri”, Prokuroria kërkon rikualifikimin e lëndës? Prokuroria Republikane sipas burimeve të televizionit Alsat-M në seancës e radhës që pritet të mbahet të martën mund të
Shtyhet përsëri seanca për rastin e Almirit Seanca gjyqësore për rastin e Almirit është shtyerë sot, ku i akuzuar është Boban Iliq nga Kumanova. Sipas avokatëve
Anulohet seanca për fjalët përfundimtare në rastin e Almirit Për herë të dytë është anuluar seanca, në të cilën duhet të thuhen fjalët përfundimtare, për rastin e Almir Aliut. Si
Rasti "Almiri", juristët kundërshtojnë rikualifikimin Ish prokurori Miralem Asani vlerëson se Prokuroria e Kumanovës nuk ka bazë ligjore për të rikualifikuar veprën penale pë
Apeli: Ndihmoni Valmirin 18-vjeç të jetojë Valmir Limani është shtruar në Klinikën e Hematologjisë në Prishtinë. Gjendja shëndetësore e këtij 18 vjeçari nga Tërpez
Anulohet seanca për vrasjen e Almir Aliu Është anuluar seanca gjyqësore për rastin e vrasjes së 4 vjeçarit Almiri Aliu. Në Gjykatën Themelore të Kumanovës sot pr
Sot fjalët përfundimtare për vrasjen e Almirit Sot pritet që në gjykatën e Kumanovës të thuhen fjalët përfundimtare për rastin e vrasjes së Almir Aliut. Boban Iliqi
Flet nëna e Almirit të vogël: Ma mbytën djalin para syve Një jetë e marrë padrejtësisht, që në moshë të hershme. Një mall që nuk mund ta shuajë as një oqean. Një familje që h
Nesër fjalët përfundimtare për vrasjen e Almirit "Lënda për vogëlushin Almir Aliu nuk guxon të tjetërsohet nga Prokuroria dhe i dyshuari kryesor Boban Iliç duhet të marr
Vrasja e Almirit, lirohet nga akuza për dhunë Bojan Iliqi Vogëlushi katërvjeçar Almir Aliu për shkak të një grindjeje mes babit të tij dhe Boban Iliqit, natën e 25 qershorit të v
Vrasja e Almirit, dëshmojnë vëllezërit e akuzuar maqedonas Gjatë seancës së sotme në lidhje me vrasjen e Almirit të vogël kanë dëshmuar të akuzuarit, Boban dhe Bojan Iliq si edhe
Dëgjohen dëshmitë për rastin e Almirit të vogël Në seancën e sotme gjyqësore për rastin e Almirit, në gjyqin themelor të Kumanovës dëshmitë e tyre i kanë dhënë dy të ak