999 rezultate për

almir

Grubi: Të gatshëm për zbardhjen e rastit “Almiri” Grupi parlamentar i BDI-së I jep mbështetje të plotë palës mbrojtëse në rastin e Almirit dhe kërkon që autori I kësaj ve
Më 21 mars sërish protesta për rastin e vrasjes së Almirit Më datë 21 mars janë paralajmëruar protesta të reja, kundër vendimit për rikualifimin e lëndës në rastin e vrasjes së Al
EKSKLUZIVE/ Vrau Almirin, prokuroria kërkon rikthimin në burg të vrasësit Boban Iliç Lirimi nga burgu i vrasësit të katër vjeçarit shqiptar Almir Aliu ka shkaktuar një zemërim të madh tek shqiptarët në Maq
Detaje tronditëse për Boban Iliq, ka shtypur edhe njerëz të tjerë Shtypja me makinë e katërvjeçarit Almir Aliut është rasti i i treti me rradhë për Boban Iliqin, pasi ai më parë ka kryer
Joveski paralajmëron masa kundër prokurorëve shqiptarë për rastin e Almirit Katër prokurorë shqiptarë kundërshtojnë akuzën e re kundër vrasësit të Almir Aliut 4-vjeçar. Në një letër publike dërgua
Vrasësi i Almir Aliut, feston lirinë me flamurin e Serbisë (FOTO) Vrasësi i Almir Aliut, djaloshit katër vjeçar nga Kumanova, Boban Ilic dje u lirua nga Gjykata duke u rikualifikuar lënd
Rasti Almirit, Grubi: Vendimi i gjykatës skandaloz Pasi që prokuroria vendosi që të rikualifikohet lënda gjyqësore nga vrasje në aksident trafiku dhe me këtë ti mundësohet
Gjykata liron nga burgu Boban Iliqin, vrasësin e Almirit Gjykata Themelore në Kumanovë ka vendosur që ta rikualifikojë lëndën e vogëlushit Almir Aliu. Pas këtij vendimi ndaj të
Boban Iliq nuk akuzohet për vrasjen e Almirit, familjarët kundërshtojnë Prokurorja e lëndës Suzana Kusigerska ka kërkuar që të rikualifikohet lënda e vogëlushit Almir Aliu. Pas këtij vendi
Rasti i Almir Aliut, mbrojtja kërkon monitorim ndërkombëtar Avokatët e familjes së Almir Aliut kërkojnë monitorim ndërkombëtarë të procesit gjyqësor. Avokati Asmir Alispahiç i
Rasti Almiri, mbrojtja kërkon monitorim ndërkombëtar Avokatët e familjes së Almir Aliut kërkojnë monitorim ndërkombëtarë të procesit gjyqësor. Avokati Asmir Alispahiç i ka n
Rasti Almiri, mbrojtja kërkon monitorim ndërkombëtar Avokatët e familjes së Almir Aliut kërkojnë monitorim ndërkombëtarë të procesit gjyqësor. Avokati Asmir Alispahiç i ka n
Tifozët të papërmbajtshëm, i djegin makinën presidentit të klubit Tifozët e futbollit të klubit argjentinas, Almirante janë zemëruar tej mase me rezultatet e dobëta të skuadrës këto kohë
Protestë në Shkup: Prokurorët po e vrasin Almirin për të dytë herë (VIDEO) Para Prokurorisë Themelore Publike po protestohet kundër rikualifikimit të rastit për vrasjen e Almir Aliut nga vepra "
Sot protestohet për vrasjen e Almir Aliut Sot para Prokurorisë Themelore Publike do të protestohet kundër rikualifikimit të rastit për vrasjen e Almir Aliut nga "
Del në shitje makina që përplasi për vdekje Almirin Vetura me të cilën Boban Iliq përplasi për vdekje vogëlushin Almir Aliu ka dalë në shitje. Mercedesi i cili duhej të
"Vrasja e Almirit", të premten protestohet në Shkup Të premten në ora 13:00 në Shkup para Prokurorisë së Përgjithshme pritet të mbahet protesta kundër rastit të Almirit të
"Almiri", Joveski: Ka vendim për rikualifikimin e veprës Kryeprokurori Publik Lubomir Joveski konfirmon se në Prokurorinë e Lartë Publike është marrë vendim për rikualifikimin e
Rasti "Almiri", ekspertët: Gjykata ka shkelur ligjin Ekspertët vlerësojnë se Gjykata Themelore e Kumanovës me mos pranimin e dëshmive nga mbrojtja e rastit të Almir Aliut ka
Rasti "Almiri", refuzohet tërheqja e prokurores Kusigureska Organi i akuzës në Kumanovë ka hedhur poshtë tërheqjen e Prokurores Suzana Kusigerska në rastin e vrasjes së vogëlushit