999 rezultate për

allegrit

Milan, vetëofrohet Benitez E ardhmja e Massimiliano Allegrit te pankina e Milanit është gjithnjë e më shumë në rrezik. Pas zhgënjimit të radhës të
Paolo Maldini, pjesë e stafit teknik të Milanit Pas zërave për shkarkimin e teknikut të Milanit Allegri Silvio Berlusconi po mendon t’i japë Paolo Maldinit një rol në
Milan, ish-ët shënojnë, aktualët flenë gjumë (FOTO LAJM) Tre ndeshje zyrtare në San Siro dhe zero gol. Tek Milan një gjë e tillë nuk ndodhte prej plot 5 vjetësh. Por mbrëmja e C
Acarohen raportet mes Allegrit dhe Milanit Mosmarrja e miratimit nga ana e trajnerit të Milanit për marrëveshjen me sulmuesin brazilian Ze Eduardo, ka bërë që Mass
Milan, Allegri pranë lamtumirës? Një verë për t’u harruar për Milanin dhe për Massimiliano Allegrin që pa t’i largoheshin për çështjen e bilancit ekonomi
"Ëndrra" e Allegrit ka një emër, Xabi Alonso Gazeta sportive italiane "Corriere dello Sport" në numrin e saj të sotëm flet për disa lëvizje që mund të bëhen mes klub
Ibra-Allegrit: Çfarë m.. trajneri je ti Një raportim i agjencisë italiane të lajmeve "Ansa", tregohet marrëdhënia e keqe e sulmuesit kryesor të Milanit, Zlatan
7 "mëkatet" e Milan Sigurisht që goli fantazmë i Suley Muntarit në sfidën Milan-Juventus ka peshën e vet të pallogaritshme në luftën për tit
Milan në kërkim të zëvendësit të Allegrit Rezultatet jo të mira në ndeshjet e fundit kanë dobësuar pozicionin e trajnerit Masimiliano Allegri në pankinën e Milani
"Forca Milan, fitojmë titullin" Kush ka thënë se mes Massimiliano Allegrit dhe Silvio Berlusconit po afron divorci duhet të ndryshojë mendim. Sepse, pav
Conte-Allegrit: Më mërzite Trajneri i Juventusit, Antonio Conte, është i mërzitur nga polemikat për arbitrat. Duket se tekniku bardhezi nuk duron d
Milan presion Allegrit: O titullin, o largohu Fotografia e numrit të djeshëm të Tuttosport kushtuar Massimiliano Allegrit ishte me të vërtetë e veçantë. Sepse, sipas
Ibra-Noce, dyshja "goleadore" e Milan Milani vazhdon drejt në rrugën e saj. Në vend që të ndalojë për ndonjë pushim, kuqezinjtë nuk e ulin aspak ritmin e tyre
Dy javët e të vërtetës për Allegrin dhe Milanin e tij Humbja kundër Juventusit në Kupën e Italisë ka vënë në diskutim punën e trajnerit Massimiliano Allegri. Paraqitjet e fun
Tranjeri i ri, Moratti i telefonon Allegrit Që kur Jose Mourinho vendosi të largohet nga Inter, Massimo Moratti nuk ka mundur të gjejë një tranjer të lartësisë së d
Conte: Jam i impresionuar nga ky Milan Ecuria dhe loja e Milanit në Serie A tremb trajnerin e Juventusit, Antonio Conte. Duke parë rezultatet e fundit bindëse
Van der Vaart dëshira e Allegrit Trajneri i Milanit ka shprehur dëshirën e tij tek drejtuesit e ekipit duke i kërkuar atyre të arrijnë një marrëveshje me
Inzaghi ultimatum Allegrit Pankina në Bari, katër ditë pas dopietës në Champions kundër Realit nuk I ka lënë shije të mirë Filippo Inzaghit, që , n
Ronaldinho sfidë Allegrit Sfida lind në internet, më saktë në rrjetin social Twitter, vendi virtual I përdorur nga shumë kampionë për të shprehur