999 rezultate për

allegrit

5 pasuesit e mundshëm të Allegrit nëse largohet (FOTO LAJM) Juventusi nuk është një skuadër që mund të ketë 5 pikë në 6 ndeshjet e para dhe këtë gjë e di mjaft mirë edhe trajneri A
"Ëndrra" e Allegrit mund të bëhet realitet, gati huazimi i ... Nesër Reali do të zyrtarizojë blerjen e Mateo Kovacic, dhe me shumë mundësi mund të largohet Isco. mesfushori i njohur
Borussia-Juve, ja 21 të grumbulluarit e Allegrit Janë 21 futbollistët e grumbulluar nga tekniku i Juventusit Massimiliano Allegri për ndeshjen e nesërme në Champions Lea
Dhjetori, muaji i "hidhur" për Juventusin Humbja në finalen e Superkupës së Italisë kundër Napolit është vetëm fundi i një muaji të hidhur për Juventusin e Massim
Serie A, Roma-Juve më 2 Mars Marsi do të jetë një nga muajt më të nxehtë të futbollit europian ku ndoshta do të vendoset edhe fati i titujve në të pa
Vit rekordesh për Juventusin Thuhej që Juventusi i Antonio Contes do të mbahej mend gjatë jo vetëm për tre titujt kampion rrjesht, por edhe për rekor
Nga Saviç te Perotti, ja përforcimet e Allegrit për janarin (FOTO LAJM) Kualifikimi për në 1/8-at e Champions League imponon Marottan dhe Paraticin të punojnë akoma më shumë për përforcimin e
Juventusi në krizë? Juventusi në krizë? Nëse analizohen statistikat nuk duhet të jetë kështu por realiteti flet ndryshe. Në një krahasim që
Zero gjuajtje kundër Atleticos: nuk ndodhte që prej 2006-s Një humbje për rekord. Juventus kthehet nga Madridi me humbjen 1-0 në shtëpinë e nënkampionëve të Europës, por më shumë
Serie A dhe Champions, objektivat e Allegrit Pas Andrea Angellit, është trajneri i ri Massimiliano Allegri që del e flet për objektivat sezonalë të Juventusit, teksa
Pazzini: Largimi i Allegrit, humbje e madhe për Milanin Sulmuesi i Milanit, Giampaolo Pazzini, ka deklaruar se largimi i Massimiliano Allegrit nga drejtimi i skuadrës është një
Gloria Patrizi, "ngushëllimi" i Max Allegrit (FOTO LAJM) Milani ka shkarkuar teknikun nga Livorno Massimiliano Allegri dhe në vënd të tij do të vijë ish futbollisti i tij Claren
Ibra në krah të Allegrit: Faji i lojtarëve! "Ajo e Milanit është një situatë e vështirë. Dihet që, kur gjërat nuk shkojnë mirë, është gjithmonë trajneri ai që pagua
Look-u i ri i Balotellit, pa vathë e pa kreshtë (FOTO LAJM) Debutoi në "Tardini" të Parmës stili i ri i Mario Balotellit. Sulmuesi i Milan zbriti në fushën e lojës pa vathë në vesh
Milan-Pastore, gjithmonë e më pranë Javier Pastore rikthehet të përfundojë në listën e dëshirave të Milanit. Sa herë që kuqezinjtë janë në vështirësi loje a
Robinho tenton "tunelin" ndaj Allegrit por...(VIDEO) Momente shumë të këndshme këto të kapura nga kamera e Milan Channel në Milanello. Gjatë stërvitjes së djeshme, siç ndodh
El Shaarawy show, asist i Allegrit, supergol i Matri (VIDEO) Kjo video u takon stërvitjes së djeshme të Milanit dhe ku protagonistë janë Stephan El Shaarawy, trajneri Massimiliano A
Tifozët e Milan: Matri? Jo faleminderit (FOTO LAJM) "Matri? Jo faleminderit". Kjo ishte një prej banderolave të tifozëve të Milan gjatë sfidës së djeshme Play Off kundër PS
Ja Milani i ri i Allegrit (FOTO LAJM) Pasi priti konfirmimin e trajnerit Massimiliano Allegri, Milan tashmë po mendon vetëm për merkaton e verës në mënyrë që
Lavezzi, "ëndrra" e Allegrit Pas shtrëngimit të duarve mes Silvio Berlusconit dhe Adriano Gallianit, trajneri i rikonfirmuar i Milan Massimiliano All