999 rezultate për

allegrit

Bastet në Champions, ja koeficientet për ekipin që triumfon në Cardiff (FOTO LAJM) Sonte dhe nesër do të luhen sfidat e para të gjysmëfinaleve të Ligës së Kampionëve. Real-Atletico dhe Monaco-Juventus ja
Marotta blindon Allegrin dhe konfirmon interesimin për ... E ardhmja e Massimiliano Allegrit do të vazhdojë të jetë te Juventusi. Beppe Marotta drejtori i përgjithshëm i bardhezin
Enrique: I kam thënë Allegrit t’i lë në stol yjet ndaj nesh Luis Enrique ka gjetur kohë të bëjë shaka në konferencën për media para ndeshjes me Malagan Në konferencën për media
Juve marrëveshje për largimin e Allegrit, ja kush e zëvendëson Mediat sportive në Itali njoftojnë se Massimiliano Allegri do të largohet nga Juventusi në fund të sezoni. Madje ata shk
Sherri i Allegrit me drejtuesit, "Zonja" ka gati zëvendësuesit e tij (FOTO) Viti 2016 është mbyllur në mënyrën më të keqe për Massimiliano Allegrin që nuk e ka përtypur dot humbjen e Superkupës ng
Tërbimi i Allegrit: Do t'i kap lojtarët me shkelma (VIDEO) Humbja në finalen e Superkupës së Italisë ndaj Milanit , A llegri ka reaguar keq ndaj futbollistëve të tij. “Duhet t
Analiza e Sportmediaset/ Ja pse humbi Juvja dhe gabimet e Allegrit Mund të shpenzosh miliona e miliona për të blerë lojtarët më të fortë të kundërshtarëve direktë (Pjanic nga Roma dhe Hig
E bujshme, Juve akord me yllin e Barcelonës Një lajm i bujshëm raportohet nga Spanja. Sipas të përditshmes "Sport" Javier Mascherano është shumë pranë transferimit
Kush është i dashuri i vajzës së Allegrit? Nisin bastet ... (FOTO LAJM) Në javët e fundit, e vija e Massimiliano Allegrit, Valentina është bërë shumë e famshme për postimet e saj në rrjetet so
Juventus zyrtarisht kampion i Italisë, Roma thyen Napolin (VIDEO) Në sfidën mes Romës dhe Napolit fitues del Juventusi. Bardhezinjtë sigurojnë titullin e 34-të kampion në historinë e tyr
Më mirë Pogba-n apo 100 mln euro? Përgjigja e Allegrit do ju befasojë Juventus rrugëtimin drejt titullit të 5-të radhazi. Allgeri mban të karikuar grupin për sa kohë matematika nuk e ka thën
Juventus-Allegri, bashkë deri në 2018-ën Eleminimi i hidhur nga Champions League ndaj Bayern Munchen dhe zërat për një kalim të tij tek Chelsea apo Reali i Madri
Vajza i sjell fat Allegrit te Juvja (FOTO LAJM) Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri po zhvillon një sezon të jashtëzakonshëm me Juventusin, teksa është 3 pikë p
Reali hidhet në sulm për Allegrin, Juve i dyfishon pagën Në Madrid po mendojnë për një trajner të ri, pasi Zinedine Zidane nuk jep shumë garanci për të ardhmen. Natyrisht që zë
Vidal ndërpret intervistën e Allegrit, ja shkaku (VIDEO) Arturo Vidal nuk e ka harruar Juventusin dhe shokët e skuadrës që ka lënë në Torino. Mesfushori i Bayernit zhvilloi një
Ja kush e zëvendëson Allegrin Në Angli, zërat për transferimit e trajnerit Allegri drejt Chelsea-t nuk kanë të sosur. Së fundmi, e përditshmja britani
Nga 3-5-2 i Contes te i Allegrit, ja si ndryshon Juvja ndaj Bayernit (FOTO) Juventus ka ndryshuar shumë nga ndeshja e 2 prillit ndaj Bayernit në vitin 2013. Nga ajo kohë te bardhezinjtë ka ndryshu
Juve merr fitoren e 7-të radhazi, përmbys Carpin (VIDEO) Juventus është i pandalshëm. Skuadra e Massimiliano Allegrit po kalon një formë të jashtëzakonshme, teksa sot ka fituar
Rilindja e Juventusit/ Nëse shënon Manzukic, bardhezinjtë fitojnë Rilindja e Juventusit lidhet ngushtë me një emër: Mario Mandzukic. Edhe pse Morata ka mbetur i pakënaqur dhe tifozët e k
Juve i bën dhuratën e "krishtlindjeve" Allegrit Në janar më në fund mund të mbërrijë trekuartisti që i mungon Allegrit në këtë fillim sezoni. Marotta dhe Agnelli po pun