999 rezultate për

allegri

Allegri komenton penalltinë e humbur nga Ronaldo (VIDEO) Massimiliano Allegri, nuk e ka konsideruar humbjes e penalltisë nga Cristiano Ronaldo ndonjë gjë të madhe, duke thënë se
Allegri flet për kalimin e Boateng tek Barcelona Juventus ka mposhtur Chievo-n 3-0 në Allianz Stadium. Pas ndeshjes, trajneri Massimiliano Allegri ka folur për Sky: Ekip
Allegri arrin në 10 trofe me Juventusin Juventusi fitoi dje superkupën e Italisë duke mundur 1-0 Milanin falë golit të shënuar nga Ronaldo. Një nisje perfket
Allegri: Cristiano Ronaldo po tregon që është një lojtar vendimtar Max Allegri ka pranuar se “Cristiano Ronaldo po tregon që është një lojtar vendimtar dhe shënon në ndeshje të mëdha”.
Allegri i friksohet finales: Milani synon trofeun Juventus dhe Milan zbresin nesër në fushë për finalen e Superkupës së Italisë, e cila do të zhvillohet në Xheda të Arabi
Befason Allegri: Kam 5 mesfushorë përse më duhet Ramsey? Masimilliano Allegri ka folur për mediat italiane në prag të ndeshjes së parë të këtij viti që Juventusi do të zhvillojë
Allegri dhe Ambra përgatiten për dasëm (FOTO LAJM) Trajneri Juventusit Masimilano Allegri dhe Ambra po bëjnë përgatitjet e fundur për dasëm. Allegri dhe aktorja kanë kalua
Allegri te Reali, Zidane te Juventusi Thashethemet për të ardhmen e Massimiliano Allegrit janë duke vazhduar. Trajneri italian përfundon kontratën me Juven
Flasin statistikat, Max Allegri trajneri më i mirë në Europë Masimiliano Allegri pushton Europën. Pikërisht kështu, pasi asnjë trajner nuk ka bërë më mirë se italiani në ndonjë prej
Juventusi i ofron rinovimin Allegrit Juventusi kërkon që ti rinovojë kontratën trajnerit Massimiliano Allegrit. Edhe pse nuk e fiton Ligën e Kampioneve kë
Presidenti Sampdorias ironizon live Allegrin: "Edhe sot ju ndihmoi Shën By**a" Presidenti i Sampdorias, Masimo Ferrero, njihet në ambientin sportiv italian, si një njeri thumbues me deklaratat e tij
Allegri dhe Angiolini planifikojnë martesën, kërkojnë shtëpi në Milano (FOTO LAJM) Përveç ndeshjeve të futbollit, tekniku i Juventusit duhet të mendojë edhe për jetën e tij private, me planifikimet për d
Manchester United po përgatitet për të marrë Allegrin Trajneri i Juventus është emri më i ri i konsideruar si trajneri i ardhshëm i “Djajve të Kuq”. Një gjë të tillë e ka zbu
Allegri: VAR? Vitin e ardhshëm do të kërkojmë Avatarin Trajneri i Juventusit, Masimiliano Alegri, ka folur për mediat pas barazimit që arriti ndaj Atalantës. “Ishte ndeshje
Dybala kapiteni i Juventusit kundër Atalantas Juventus nesër në mbrëmje do të luaj në transfertë kundër Atalantas së Etrit Berishës. Por trajneri Max Allegri do t
Allegri: Ronaldo do të jetë në stol kundër Atalantas Juventusi përgatitet këtë mesjavë për një impenjim të vështirë në transfertë, ndaj Atalantës, por në Bergamo, vendasit d
Cristiano Ronaldo pushon ndaj Atalantës Juventusi do të luajë nesër në transfertë ndaj Atalantës së Etrit Berishës dhe Berat Berat Gjimshitit, shkruan Albeu.com
Allegri: CR7 do të jetë në fushë ndaj Romës Java e 17 e kampionatit Italian ntë futbollit rezervon supersfidën Juventus-Roma. Për aludimet nëse Allegri do ta linte
Moggi: Në fund të sezonit Allegri largohet nga Juventusi Ish-drejtori i përgjithshëm i Juventusit, Luciano Moggi, ka komentuar së fundmi ecurinë e Juventusit në Serinë A dhe në
Allegri te Reali, Zidane te Juventusi Max Allegri po planifikon që të drejtojë Real Madridin sezonin e ardhshëm me Zinedine Zidane që pritet ta zëvendësoi atë