999 rezultate për

allegri

Vetëm 1 pikë larg titullit, Juventusi mund të festojë këtë fundjavë Juventusi po shkon drejt titullit të 8 radhazi në Serinë A. Bardhezinjtë kanë dominuar që në fillim të nisjes së kampion
Allegri: Nuk arritëm ti godasim në kundërsulm Trajneri i Juventus-it, Massimiliano Allegri, ka folur për "Sky Sport" në përfundim të ndeshjes së barazuar 1-1 në fushë
Do luajë Ronaldo nesër? flet Allegri Massimiliano Allegri ka konfirmuar se Cristiano Ronaldo dhe Daniele Rugani do ta nisin nga minuta e parë ndaj Ajax. Çere
"Buzëqesh" Allegri, Ronaldo i gatshëm për ndeshjen me Ajax-in Lajme të mirë për Massimiliano Allegrin, në prag të duelit të së mërkurës ndaj Ajax-it, i vlefshëm për çerekfinalen e UE
Frikë për Juventusin, ylli i ekipit në dyshim për sfidën ndaj Ajax-it Trajneri Massimiliano Allegri rrezikon të mos ketë ditën e mërkurë, në ndeshjen e Champions League ndaj Ajax, mesfushori
Allegri: Fitore e rëndësishme, Ronaldo më kërkoi që të luante Trajneri i Juventus-it, Massimiliano Allegri, ka analizuar fitoren e marrë kundër Milan-it. "Ishte shumë e rëndësishme
Allegri: Na duhen 6 pikë për titullin, Ronaldon shpresojmë ta kemi gati ndaj Ajax-it Juventusi do të luajë ditën e nesërme ndaj Milanit, një derbi që nëse e fiton i jep tre pikë dhe i lejon të vendosë njër
Allegri: Mos harroni drejtoj një skuadër të madhe, dua të bëhem Ferguson-i i Juves Masimilliano Allegri i cili është në vitin e 5 te Juventusi kërkon të bhëhet Fergusozni i Zonjës së Vjetër teksa këtë e
Allegri: Ronaldo po bën gjithçka që të kthehet në Champions League Cristiano Ronaldo përballet me një periudhë të vështirë në përpjekje për t’u riaftësuar për ndeshjen e Ligës së Kampionë
Dëmtimi i Ronaldos, flet Allegri: Ndihet më mirë, por duhet kujdes i veçantë Të gjithë janë në ankth te Juventusi sa i përket dëmtimit të Ronaldos. Portugezi u dëmtua me Kombëtaren e tij, dhe prez
Allegri e mbyll me Juventusin, në fund të sezonit vjen një francez Massimiliano Allegri ka vendosur të largohet nga Juventus këtë verë. Është Pierpaolo Marino, ish-drejtor sportiv i Na
Allegri flet pas humbjes: Nuk mund të luajmë gjithmonë në maksimum, kemi vuajtur pak në mbrojtje Massimiliano Allegri, trajneri i Juventus, ka folur për "DAZN" në përfundim të ndeshjes së kampionatit të humbur 2-0 në
E ardhmja e Allegrit në dyshim: Do të flas në fund të sezonit me drejtuesit e Juves Edhe pse Juventusi përmbysi Atleticon e Madridit duke prerë një biletë për 1/8 sërish stoli i Allegrit është në dyshim.
Vajza e Allegrit nuk do lidhej kurrë me një futbollist, arsyeja do t'iu habisë Valentina Allegri, vajza e trajnerit të Juventusit , Massimiliano Allegri, ka rënë pre e një kamere të fshehtë të bërë n
Capello: Allegri ka meritë kryesore për kualifikimin e Juventusit Ndeshje perfekte e Juventus, tre gola të Ronaldo-s dhe lojë e shkëlqyer e Bernardeschi, ky është çelësi i suksesit të ba
Buffon përgëzon Juventusin, uron dhe Allegrin (FOTO LAJM) Gianluigi Buffon i dha fund aventurës të gjatë dhe të lavdishme me Juventusin, ku pengu i vetëm ishte që nuk fitoi dot C
Allegri: Kemi luajtur me shpirtin e duhur sonte Massimiliano Allegri, trajneri i Juventus, ka vlerësuar paraqitjen e bërë nga skuadra e tij në ndeshjen e fituar 3-0 kun
Allegri tregon mënyrën se si duhet të luajë Juventusi për të mposhtur Atletico Massimiliano Allegri ka folur për gazetarët në prag të një prej ndeshjeve më të rëndësishme të sezonit për Juventus.
Allegri: Jemi gati për Atleticon Massimiliano Allegri, trajneri i Juventus-it, e ka komentuar me këto fjalë fitoren 4-1 të marrë kundër Udinese-s: Mu
Allegri merr vendimin për Ronaldon Cristiano Ronaldo do të pushojë nesër mbrëma ndaj Udineses. Arsyea se përse Allegri do ta lerë në stol portugezin, li