999 rezultate për

allegri

Allegri: Kampionatin e fituam përballë Bologna Massimiliano Allegri, arkitekti i pesë titujve të fundit të fituara nga Juventus në Itali, ka analizuar ecurinë e skuadr
Allegri për Benatian: 2 muaj nuk donte te dilte në fushë Gjatë konferencës së shtypit, para ndeshjes Juventus-Fiorentina, Massimiliano Allegri foli edhe për disa probleme, që du
Allegri: Ajax-i fitoi nga 4 topa që humbëm ne, Ronaldo është e ardhmja e Juventusit Masimiliano Allegri ka dalë sot në konfernecën për shtyp para para ndeshjes kundër Fiorentinës. Nuk ka si të lihet pa
Kështu "shpërtheu" Ronaldo kundër Allegrit (VIDEO) Kanë kaluar tri ditë nga eliminimi i Juventusit në çerekfinale të Ligës së Kampionëve nga Ajax dhe vijon heshtja e aktor
U eleminua nga Champions League, në Angli zbulojnë zëvendësuesin e Allegrit Ndryse nga sa u konfirmua prej vetë Massimiliano Allegri dhe Andrea Agnelli, e ardhmja e trajnerit të Juventus mund të m
Allegri flet për eleminimin dhe të ardhmen: Presidenti di gjithçka Trajneri i Juventus-it, Massimiliano Allegri, ka analizuar eliminimin e Juventus-it nga Champions League pas takimit të
Mbaron mbledhja teknike, Allegri me ndryshime në formacion? Massimiliano Allegri, trajneri i Juventusit, ka zgjedhur formacionin me skemën 4-3-3, por sipas "Sky", ndryshimi i orëve
Allegri: Duhet të bëjmë më mirë se në ndeshjen e parë Në prag të Champions League, para ndeshjes Juventus – Ajax, ka folur trajneri i "Zonjës së Vjetër", Massimiliano Allegri
Allegri pas humbjes ndaj Spal: Kemi marrë sinjale të mira për të martën Trajneri i Juventus-it, Massimiliano Allegri, ka folur për "Sky Sport" pas humbjes 2-1 të pësuar në fushën e Spal-it.
Vetëm 1 pikë larg titullit, Juventusi mund të festojë këtë fundjavë Juventusi po shkon drejt titullit të 8 radhazi në Serinë A. Bardhezinjtë kanë dominuar që në fillim të nisjes së kampion
Allegri: Nuk arritëm ti godasim në kundërsulm Trajneri i Juventus-it, Massimiliano Allegri, ka folur për "Sky Sport" në përfundim të ndeshjes së barazuar 1-1 në fushë
Do luajë Ronaldo nesër? flet Allegri Massimiliano Allegri ka konfirmuar se Cristiano Ronaldo dhe Daniele Rugani do ta nisin nga minuta e parë ndaj Ajax. Çere
"Buzëqesh" Allegri, Ronaldo i gatshëm për ndeshjen me Ajax-in Lajme të mirë për Massimiliano Allegrin, në prag të duelit të së mërkurës ndaj Ajax-it, i vlefshëm për çerekfinalen e UE
Frikë për Juventusin, ylli i ekipit në dyshim për sfidën ndaj Ajax-it Trajneri Massimiliano Allegri rrezikon të mos ketë ditën e mërkurë, në ndeshjen e Champions League ndaj Ajax, mesfushori
Allegri: Fitore e rëndësishme, Ronaldo më kërkoi që të luante Trajneri i Juventus-it, Massimiliano Allegri, ka analizuar fitoren e marrë kundër Milan-it. "Ishte shumë e rëndësishme
Allegri: Na duhen 6 pikë për titullin, Ronaldon shpresojmë ta kemi gati ndaj Ajax-it Juventusi do të luajë ditën e nesërme ndaj Milanit, një derbi që nëse e fiton i jep tre pikë dhe i lejon të vendosë njër
Allegri: Mos harroni drejtoj një skuadër të madhe, dua të bëhem Ferguson-i i Juves Masimilliano Allegri i cili është në vitin e 5 te Juventusi kërkon të bhëhet Fergusozni i Zonjës së Vjetër teksa këtë e
Allegri: Ronaldo po bën gjithçka që të kthehet në Champions League Cristiano Ronaldo përballet me një periudhë të vështirë në përpjekje për t’u riaftësuar për ndeshjen e Ligës së Kampionë
Dëmtimi i Ronaldos, flet Allegri: Ndihet më mirë, por duhet kujdes i veçantë Të gjithë janë në ankth te Juventusi sa i përket dëmtimit të Ronaldos. Portugezi u dëmtua me Kombëtaren e tij, dhe prez
Allegri e mbyll me Juventusin, në fund të sezonit vjen një francez Massimiliano Allegri ka vendosur të largohet nga Juventus këtë verë. Është Pierpaolo Marino, ish-drejtor sportiv i Na