999 rezultate për

allegri

Allegri drejt ekipit të madh europian Pasi fitoi titullin me Juventusin, Massimiliano Allegri ka njoftuar se nuk do të drejtoj më skuadrën bardh e zi. Por
Chiellini: Unë do të bëhem trajner i Juventusit Juventus përfundoi sezonin duke e fituar titullin e tetë radhazi të Serie A. Pas këtij suksesi, "Zonja e Vjetër" ka n
Chiellini: Unë do të bëhem trajner i Juventusit Juventus përfundoi sezonin duke e fituar titullin e tetë radhazi të Serie A. Pas këtij suksesi, Zonja e Vjetër ka njo
Iku nga Juventus, Allegri kërkohet nga Roma Masimilano Allegri vendosi të largohet nga Juventusi pas 5 sezonesh të skuadra bardhezi. Por së fundmi për të ka shfaqur
Ronaldo reagon pas largimit të Allegrit Ylli portugez i Juventusit, Crsistiano Ronaldo, e ka shfrytëzuar llogarinë e tij në rrjete sociale për ta falënderuar tr
Allegri largohet i qeshur në prani të lojtarëve (VIDEO) Massimiliano Allegri doli para gazetarëve dhe lojtarëve të tij, përkrah presidentit Andrea Agnelli, ku foli për herë të
Dybala uron Allegrin: Faleminderit zot për këto 4 vite që me ke mësuar (FOTO LAJM) "Faleminderit zot për këto 4 vjet të mrekullueshme që më ke mësuar, mbi të gjitha, për të fituar! Ju uroj më të mirën ku
Allegri: Tani kam nevojë për pushim, pas 15 korrikut dua të punoj "Tani për tani mendoj vetëm për festimin, një pushim do të më bënte mirë, ndoshta në mes të korrikut do të dëshiroja të
Agnelli falënderon Allegrin dhe shpjegon arsyet e divorcit Andrea Agnelli doli sot në krah të trajnerit Massimiliano Allegri, në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes me Atala
Në Francë e bejnë të sigurtë, Allegri firmos për PSG Masimilano Allegri do të largohet në fund të sezonit nga Juventusi pas 5 sesonesh. Sipas Le 10 Sport tashme Allegri m
Fundi i epokës së Allegrit, vendimtare këmbëngulja e Pavel Nedved Massimiliano Allegri do ti thotë zyrtarisht lamtumirë Juventusit në fund të sezonit, duke mbyllur kështu një epokë 5-vj
Allegri te Monza? Përgjigjet Berlusconi "Jo unë nuk mendoj kështu, nuk kam dëgjuar absolutisht për këtë. Monza ka një trajner që ka pasur disa vite shkollim në
CR7: Ditën e diel do të luajmë për Allegrin Këtë të diel, trajneri Massimiliano Allegri do të luajë ndeshjen e tij të fundit në "Allianz Stadium" si trajner i Juven
Allegri flet pas shkarkimit nga Juventusi Massimiliano Allegri ka dhënë deklaratën e parë pas largimit nga Juventusi. Duke marrë çmimin sarkastik "Il Tapino D’
Pas Allegrit do të shkarkohet dhe Kovac Trajneri i Bayern Munich Niko Kovac do të largohet nga Juventusi. Është ky lajmi që vjen nga Goal.com, ku sipas tabloid
U largua nga Juventusi, "shpërthejnë" memet kundër Allegrit (FOTO LAJM) Divorci mes Allegrit dhe Juventusit ka bërë bujë në media kjo për faktin se të gjithë prisnin të merrnin vesh të ardhmen
Nedved dhe Paratici tradhëtuan Allegrin, zbulohet prapaskena e largimit të trajnerit Masimilano Allegri do të largohet zyrtarisht nga Juventusi. Pasi fitoi 11 trofe me klub bardhezi ai të paktën largohet m
Allegri largohet me nder, në 5 sezone fitoi 11 trofe Pas takimit me presidentin Agnelli, është marrë vendimi për Masimilliano Allegrin. Tekniku livornez në fund të sezoni
Zyrtare: Merr fund telenovela, Allegri largohet zyrtarisht nga Juventusi Massimiliano Allegri është takuar ditën e sotme në mëngjes më drejtuesit e Juventusit dhe, pas një tjetër bisede me pres
Zbulohen detajet e takimit, çfarë i propozoi presidenti i Juventusit Allegrit Trajneri i Juventusit, Max Allegri i është ofruar një zgjatje të kontratës deri në vitin 2021 me një përmirësim të lehtë